Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2024 » Birželio » 12

Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis

Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis

Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais.

McDermotto pilis buvo pastatyta XVII a. ir priklausė vietinei kilmingai šeimai, kurios pavardė nugrimzdo į istorijos tinklą. Gotikos ir renesanso elementus derinantis statinys tarnavo ne tik kaip gyvenamasis būstas, bet ir kaip didžiulių savininkų žemių kultūrinio gyvenimo centras.

Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis

Yra daug legendų ir pasakojimų apie paslaptingus įvykius, vykusius tarp šios pilies sienų. Viena garsiausių pasakojimų pasakoja apie prakeiksmą, mestą ant pilies po tragiškos šeimos dramos, kuris, kaip teigiama, persekioja visus, išdrįsusius įžengti į pilies teritoriją.

Šiandien McDermott pilis apleista ir griūva. Nepaisant to, vietinės archeologų grupės ir istorijos mėgėjai toliau tyrinėja pilies teritoriją, tikėdamiesi atskleisti dar vieną paslaptingos praeities kampelį.

Tiems, kurie išdrįs įžengti į McDermott pilį, suteikiama galimybė pasinerti į paslapties skraiste apgaubtą senovinės didybės atmosferą. Kiekvienas šios apleistos pilies akmuo mena laiko ir įvykių pėdsakus, todėl lankytojai patiria malonių įspūdžių.

McDermotto pilis - tai ne tik apleistas statinys, bet ir gyvas Airijos istorijos ir kultūros liudininkas, kuris ir toliau jaudina paslapčių ir nuotykių mėgėjų protus ir širdis.

Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis

Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.09.2018 laikas 13:58 Receptai Liaudiški patarimai odos alergijos gydymui

Odos alergija liaudies medicinoje, Odos alergija, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo odos alergijos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

03.11.2017 laikas 14:20 Receptai Arbata su ramunėlėmis nuo peršalimo
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Peršalimas. Ingredientai: ramunės žiedai, juoduogio šeivamedžio žiedai

Skaityti daugiau

12.06.2019 laikas 12:08 Receptai Krabų lazdelės sluoksniuotoje tešloje

Pasigaminkime skanias Krabų lazdelės tešloje. Jas tiekiame dar šiltas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau