Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 25

Pamotė lakioja su mano vaikinu. Kaip pasakyti tėvui?

Pamotė lakioja su mano vaikinu. Kaip pasakyti tėvui?

Kai man buvo dešimt metų, mano mama mirė nuo vėžio ir tėtis mane užaugino vienas. Jis yra labai geras ir pasitikintis žmogus. Nenuostabu, kad aplink jį visada buvo daug moterų, kurios norėjo turėti tokį vyrą kaip jis.

Labai sunkiai išgyvenau mamos mirtį ir maldavau tėvą daugiau nevesti. Iš pradžių jis slėpė savo romanus, kad netraumuotų mano vaikiškos psichikos, o kai man sukako penkiolika, supažindino mane su mergaite, kuri netrukus tapo mano pamote.

Mums taip ir nepavyko taikiai sugyventi po vienu stogu, kelis kartus išėjau iš namų, o dabar gyvenu nakvynės namuose. Tėvą matau retai, dažniausiai per šventes. Per paskutinį jo gimtadienį atvažiavau kartu su jaunuoliu, dėl ko dabar labai gailiuosi.

Visą vakarą ši moteris suko savo viliones priešais mano vaikiną, o mano tėtis niekaip nereagavo. Dėl to mes su vaikinu susipykome ir nuo to laiko nebendraujame, o tądien savo brangiąją uošvę pamačiau jo draugėse. Nusprendžiau juos pasekti ir ....voila - štai jie jau vaikšto kartu parke.

Nemanau, kad tai buvo atsitiktinis susitikimas ar jie vienas kitą pamatė norėdami pasikalbėti apie mane. Nufotografavau juos telefone, bet bijau pasakyti tėčiui apie savo įtarimus. Nežinau, kuo tai baigsis - nenoriu sugriauti tėčio gyvenimo, tai jam būtų smūgis. Bet nenoriu ir slėpti piktadarybių.

Ekspertų nuomonės:

Damiras, psichologas

Suprantu, kad tau dabar nelengva, bet pasakysiu štai ką - nesikišk į suaugusiųjų gyvenimą. Tikrai tavo tėvas nėra aklas ir mato, kad jo žmonos nėra namuose. O jei nemato, tai tegul vyras gyvena ramiai ir laimingai - sukrėtimų jam užteko. Kam atimti iš žmogaus galimybę būti laimingam, net jei jis yra suklaidintas.

Marijana, psichoterapeutė

Esate be galo teisus - tai, kas vyksta, yra bjauru ir pikta. Jums būtinai reikia pasikalbėti su tėvu, jis turi suprasti, juk esate jo kraujo! Papasakokite jam visas savo prielaidas ir baimes, taip, tai skaudins ir jus, ir jį, bet išsiaiškinkite, ko vertas šis reikalas. Ramybės negausi. Gali palaukti, žinoma, surinkti daugiau įrodymų, bet palikti viską tik taip jokiu būdu negalima.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.09.2018 laikas 08:55 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo mažakraujystės
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Mažakraujystė liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo mažakraujystės, receptai nuo mažakraujystės, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netr...

Skaityti daugiau

28.10.2019 laikas 14:20 Receptai Bulviniai Blynai Su Mėsos Įdaru

Į mėsos faršą dedame prieskonius, tarkuotą svogūną, išspaustą česnaką ir išmaišome. Bulves nuskutame, nuplauname, sutarkuojame, šiek tiek nusunkiame ir apšlaktome citrinos sultimis (po nusunkimo pasilikusį krakmolą dedame atgal...

Skaityti daugiau

04.09.2019 laikas 22:00 Receptai Pyragaičiai su kumpiu ir sūriu prie arbatos!

Aš myliu skanius ir paprastus receptus! Išsamų maisto gaminimo receptą rasite trumpame vaizdo įraše

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau