Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 26

Kodėl moterys manipuliuoja?

Kodėl moterys manipuliuoja?

Žodis "manipuliacija" dažniau ar net visada turi neigiamą reikšmę.

Manipuliatorius rūpinasi tik savo poreikiais, savo interesus iškelia aukščiau kitų interesų.

Moterų psichologinio manipuliavimo populiarumas yra gana didelis.

O aš straipsnyje išdėstysiu savo manipuliacijos proceso viziją ir atskleisiu galimas moterų manipuliacijos priežastis:

1. Interesas.

Manipuliavimas kaip pomėgio, smalsumo, susižavėjimo šia veikla pasekmė. Kažkas mėgsta žaisti tenisą, o kažkas mėgsta manipuliuoti. Ir šiaip, ir taip galima progresuoti, privesti savo įgūdžius iki tobulumo, džiaugtis pergalėmis. O kai kurioms moterims tai labai įdomu ir jaudina.

2. Įtakos laipsnio tikrinimas.

Manipuliavimas santykiuose kartais susijęs su savo įtakos partneriui laipsnio patikrinimu. Kartais moterys gali manyti, kad kuo daugiau partneris žino apie jos paslėptą įtaką, tuo ji jam reikšmingesnė, vertingesnė ir mylimesnė.

3. Vengimas konkuruoti su partneriu.

Nemaža dalis moterų bijo parodyti konkurenciją grynuoju pavidalu. Tam gali būti daug priežasčių. Tačiau valdžios, prestižo, pripažinimo, meilės, pripažinimo, finansinės sėkmės troškimas neslopsta, todėl moteris gali pasirinkti kitą būdą - paslėptą psichologinę įtaką manipuliuojant.

4. Valdžios priskyrimas.

Jei moteriai pavyko netiesiogiai ar atvirai priversti ką nors daryti, manau, tai galima laikyti galios prototipu. Ar sėkmingai manipuliuoja tik valdžią turinčios moterys? Manau, kad kiekvienas gali rasti galios... Ir būtent ji kai kurioms moterims bus labai patraukli.

5. Atstūmimo vengimas.

Manipuliuojant moterimi galima pasiekti daug dalykų, įskaitant galimybę išvengti baimės, kad jos nepriims konkretūs žmonės ar visuomenė. Kartais lengviau "žaisti žaidimą" nei išgyventi atstūmimą. Tai ypač akivaizdu, kai moterys ir toliau išlaiko ir pasirodo visuomenėje socialiai patvirtintuose vaidmenyse.

6. Kaip gynybos būdas.

Siekiant išsaugoti ypač svarbias moters socialiniam, psichiniam ar net fiziniam gyvenimui savybes, gali būti naudingi manipuliaciniai metodai. Kai gyvybę reikia ginti, tuomet, kaip sakoma, "kare visos priemonės geros".

7. Rizika yra būdas patirti gyvenimą.

Esu įsitikinęs, kad bet koks žaidimas ir manipuliavimas yra rizikingas užsiėmimas, nes visada yra tikimybė, kad bus atskleista. Ar atsitiktinis veikimas tikintis laimingo rezultato tam tikram skaičiui moterų nėra būdas patirti gyvenimą?

8. Atsisakymas keisti savo asmeninius pokyčius.

Čia galima pacituoti Frederiką Perlsą: "Neurotiku vadinu kiekvieną, kuris savo gebėjimus naudoja manipuliuoti kitais, užuot tobulėjęs pats". Savęs atradimas ir savirealizacija nėra tik skambūs žodžiai, jie reiškia gilų procesą ir aktyvius veiksmus. Kai kurioms moterims tai yra labai daug laiko reikalaujantis darbas, bent jau tam tikrame etape galima kažkur smanipuliuoti, kad būtų lengviau būti.

Mano nuomone, šios kelios priežastys gana giliai ir įdomiai atskleidžia moteriškos manipuliacijos prigimties klausimą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.09.2019 laikas 07:18 Receptai Obuolių blynai su traškia plutele

Nulupkite obuolį, supjaustykite jį kubeliais, dėkite į blynų tešlą ir išmaišykite. Į įkaitintą keptuvę dėkite dalį tešlos, formuokite norimo dydžio bynus ir ant jų viršaus dėkite trupinių masės. Kai blynai apkeps, apverskite ju...

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 18:02 Receptai Naudinga Halva Per 10 Minučių! Jokio Cukraus Ir Miltų!
Jei norite pagaminti naminės chalvos, jums neprireiks daug laiko ir ingredientų gausos. Reikia paimti gliaudytų saulėgrąžų, arachiso ir medaus – ir jūsų sveikuoliška chalva beveik paruošta.

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 17:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo svaigulio

Svaigulys liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo svaigulio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau