Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2024 » Birželio » 28

Nojaus arkos paslaptys: mobilusis telefonas, plieno plokštės ir branduolinė energija senovės mite

Nojaus arkos paslaptys: mobilusis telefonas, plieno plokštės ir branduolinė energija senovės mite

Visi žinome istoriją apie Nojų ir jo arką, išgelbėjusią gyvūnus nuo Didžiojo tvano, bet kas, jei tai, kas mums pasakojama, ne taip jau ir teisinga? Turkų mokslininkas Yavuzas Ornekas teigia, kad šios istorijos detalės, užfiksuotos Biblijoje ir Korane, slepia daugybę paslapčių, prieinamų tik išrinktiesiems.

J. Ornekas teigia, kad Nojus, norėdamas įspėti savo sūnų apie tvaną ir įsakyti jam grįžti į arką, pasinaudojo naujausia savo laikmečio technologija - mobiliuoju telefonu. Šis teiginys kelia daugybę klausimų ir spekuliacijų: kaip Nojus galėjo bendrauti su sūnumi už kelių kilometrų?

Mokslininko teigimu, arka buvo pagaminta iš plieno plokščių, o ne iš medžio, kaip įprasta manyti. Be to, arkai perkelti buvo naudojama branduolinė energija. Šie teiginiai verčia abejoti įprastomis idėjomis apie senovinio laivo sandarą ir veikimą.

Kai po ilgo 40 dienų ir naktų lietaus atėjo laikas patikrinti vandens lygį, Nojus nesiuntė balandžių, kaip rašoma Biblijoje. Pasak Orneko, jis panaudojo droną. Kyla mintis, kokias dar paslaptis slepia Nojaus arkos istorija.

Taigi Nojaus arkos paslaptys, pasirodo, yra kur kas sudėtingesnės ir paslaptingesnės, nei manėme. Mobilieji telefonai, plieninės plokštės ir branduolinė energija - tai elementai, kurie iš esmės keičia mūsų supratimą apie senovės įvykius. Galbūt ateityje sužinosime dar daugiau paslaptingų faktų apie praeitį, kurie perrašys mūsų įsivaizdavimą apie senovės mitus.

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.07.2019 laikas 13:13 Receptai “Bounty” – nekeptas varškės tortas
Nekepto varškės torto receptas.15 minučių, ir švelniausias desertas paruoštas! Išimti tortą iš formos, nuimti plėvelę ir galima gerti arbatą. Skanaus!

Skaityti daugiau

08.07.2019 laikas 16:30 Receptai Pynės receptas

Man tai ne tik šventinė duona, bet ir malonumas pasimėgauti skoniu, medaus aromatu ir visu kepimo procesu. Šia duona mes valgome su arbata ar kava, tepame uoginės, džemo ar sviesto ... ir ant viršaus dar tarkuoto sūrio, labai s...

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 09:21 Receptai Cukinijų blynai
Gardžių cukinijų blynų receptas. Skanaus

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau