Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Liepos » 4

2024 m. liepos 4 d. astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams: ko tikėtis šią dieną?

2024 m. liepos 4 d. astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams: ko tikėtis šią dieną?

Šiandien Mėnulis vis dar yra Dvynių ženkle, todėl patarimas daugiau bendrauti, sužinoti reikiamą informaciją, bendrauti su žmonėmis įvairiais klausimais išlieka aktualus.

Tačiau šiandien ir jūs, ir aš turime būtinai atsižvelgti į Neptūno ir Mėnulio kvadratą. Šis įtemptas aspektas šiek tiek gadins bendrą teigiamą dienos vaizdą.

Kartu su šiuo sunkiu aspektu yra daug labai veiksmingų harmoningų planetų aspektų, todėl apskritai dieną vertinu teigiamai.

Į ką atkreipti dėmesį atsižvelgiant į Neptūno ir Mėnulio kvadratą:

  • Daug klaidingų įsitikinimų, tiek savo, tiek pašnekovų, ypač vakare.
  • Padidės polinkis pasiduoti vaizduotei ir fantazuoti apie dalykus, kurių nėra ir negali būti.
  • Namų gyvenimas šiandien chaotiškas, netvarkingas ir painus. Nereikėtų tvarkyti reikalų, taip tik sugaišite laiko.
  • Nevartokite alkoholio - bus nemalonių pasekmių organizmui, gali būti stiprus apsinuodijimas net paprastomis dozėmis.

Kiekvienas iš mūsų kartkartėmis susimąstome, ką mums atneš ateitis. Astrologija yra vienas iš būdų pažvelgti į laiko langą ir sužinoti, kas mūsų laukia. 2024 m. liepos 4 d. žada būti ypatinga diena visiems Zodiako ženklams. Pažvelkime, ką jiems numato astrologinis horoskopas.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.):

Avinams ši diena bus kupina naujų galimybių ir iššūkių. Galbūt rasite įkvėpimo pradėti ką nors nauja arba užbaigti senas užduotis. Būkite atviri pokyčiams ir nebijokite judėti į priekį.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.):

Šią dieną Jaučiai gali susidurti su tam tikromis finansinėmis problemomis. Būkite atidūs savo išlaidoms ir iš anksto planuokite finansus. Tai gali būti gera diena aptarti investicijas ar finansinius planus.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.):

Dvyniams liepos 4 d. bus bendravimo ir naujų pažinčių diena. Galbūt rasite įdomių pašnekovų arba senos draugystės gali tapti artimesnės. Būkite atviri bendravimui ir naujoms idėjoms.

Vėžys (birželio 21 - liepos 22 d.):

Vėžiams patariama atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir gerą savijautą. Ši diena tinkama pasirūpinti savimi tiek fiziškai, tiek emociškai. Gali būti verta išbandyti naujas sporto šakas ar jogą.

Liūtas (liepos 23 - rugpjūčio 22 d.):

Liūtų laukia kūrybiškumo ir saviraiškos diena. Galite rasti įkvėpimo naujiems projektams ar pomėgiams. Nebijokite išreikšti savęs ir pasidalyti savo idėjomis su kitais.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.):

Mergelėms tai bus tvarkos ir organizuotumo diena. Galbūt verta susitvarkyti savo darbo stalą arba šiek tiek suplanuoti būsimus darbus. Būkite atidūs smulkmenoms, jos gali būti svarbios.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.):

Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į santykius su artimaisiais. Ši diena tinkama bendrauti su šeima ir draugais, galbūt verta išspręsti kai kuriuos konfliktus ar tiesiog praleisti laiką malonioje kompanijoje.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.):

Skorpionams patartina būti atidiems savo intuityviems jausmams. Šią dieną galite gauti svarbių pranešimų ar įžvalgų iš vidaus. Pasitikėkite savo intuicija ir nebijokite ja vadovautis.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.):

Šaulių laukia kelionių ir nuotykių diena. Galbūt rasite įkvėpimo planuoti naujas keliones arba tiesiog išeisite pasivaikščioti gryname ore. Būkite atviri naujoms patirtims.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.):

Ožiaragiams ši diena bus kupina karjeros galimybių. Gali būti verta pasidomėti naujais projektais ar tobulėjimo galimybėmis. Būkite motyvuoti ir nebijokite prisiimti atsakomybės.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.):

Vandeniai turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su kitais žmonėmis. Tai gali būti gera diena bendrauti su kolegomis ar draugais. Būkite atviri naujoms pažintims ir dalijimuisi idėjomis.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.):

Žuvims ši diena bus kupina mistinės energijos. Galite pajusti įkvėpimo antplūdį arba gauti paslaptingų žinučių iš pomirtinio pasaulio. Būkite atviri savo intuicijai ir mistinei patirčiai.

2024 m. liepos 4 d. žada būti nuostabi diena visiems Zodiako ženklams. Nesvarbu, kokius iššūkius ar galimybes ji atneš, nepamirškite išlikti atviri naujiems dalykams ir pasitikėkite savo intuicija.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.11.2019 laikas 18:02 Receptai Naudinga Halva Per 10 Minučių! Jokio Cukraus Ir Miltų!
Jei norite pagaminti naminės chalvos, jums neprireiks daug laiko ir ingredientų gausos. Reikia paimti gliaudytų saulėgrąžų, arachiso ir medaus – ir jūsų sveikuoliška chalva beveik paruošta.

Skaityti daugiau

01.07.2019 laikas 21:56 Receptai Keptas triušis (majonezo marinatas)

Gaminame. Keptas triušis. Prieš kepant orkaitę įkaitiname iki 180 laipsniu. Triušio gabaliukus dedame į kepimo maišą ir kepame apie 1,5 valandos. Jeigu norite, kad triušiena labiau apskrustų, išimkite iš maišo ir dar pakepinkit...

Skaityti daugiau

07.06.2019 laikas 17:47 Receptai Tokio niekur negirdėjau. Dabar „Napoleoną“ gaminu tik ant keptuvės

Šuo receptu su manimi pasidalino mano draugo mama! Iki to karto bandžiau įvairius receptus, kaip pasigaminti nuostabų „Napoleoną“ , bet visada grįžtu prie šio recepto! Tuoj suprasite kodėl!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau