Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Liepos » 7

- Mes tave mylime, bet neprivalome mylėti tavo vaikų, - sakė man tėvai

Baisūs susitikimai su Australijos sniego žmogumi

Mano tėvai turi labai keistą požiūrį į mano vaikus, visi tai pastebėjo. Turėjau dėl to įtarimų, bet neseniai tėvai pasakė man į akis.

- Mes tave mylime, bet neprivalome mylėti tavo vaikų, - ramiai pasakė mano mama.

Man sunku tai suprasti. Jie yra mano vaikai, kraujas iš kraujo, kūnas iš kūno. Jie yra mano ir mano tėvų tęsinys. Kaip galima visiškai abejingai elgtis su savo anūkais?

Visus mano draugus anksčiau ar vėliau tėvai pradėjo gluminti klausimu "kada anūkai?". Mane ši taurė aplenkė, niekada negirdėjau šios frazės iš savo mamos ir tėčio.

Bet viską aiškinau jų subtilumu ir nenoru kištis į mano asmeninį gyvenimą, o tai nebuvo lengva. Maniau, kad tėvai tiesiog nenorėjo daryti man spaudimo.

Galiausiai ištekėjau už gero vyro, pastojau, apie tai iš karto pasakėme tėvams. Mano uošviai verkė iš džiaugsmo, sveikino mane, apkabino.

Mano tėvai šią žinią sutiko daugiau nei ramiai. Jie pasakė, kad džiaugiasi dėl mūsų, pasiteiravo, kaip jaučiuosi, bet tai buvo viskas.

Tada paaiškėjo, kad turėsime dvynukus, mano vyro tėvai tiesiog pašėlo iš susijaudinimo, o mano tėvai reagavo šaltai. Tik mano mama nerimavo, kad man bus sunku išnešioti ir pagimdyti du vaikus vienu metu.

Priešingai nei mano uošviams, mano tėvų reakcija man atrodė neteisinga. Juk tai toks didelis įvykis! Suprasčiau, jei jie kasmet susilauktų anūkų. Bet aš esu vienintelis jų vaikas, o mano vaikai yra pirmieji ir vieninteliai anūkai.

- Nieko tokio, tu pagimdysi, jie pamatys vaikus, viskas iš karto pasikeis, - nuramino mane vyras, matydamas, kad man nemalonus toks tėvų požiūris.

Tačiau jo pranašystė neišsipildė. Aš pagimdžiau, žinoma, tėvai mane pasveikino, bet vaikais nesidomėjo, klausinėjo apie mano savijautą, kaip praėjo gimdymas, ką sakė gydytojai.

Net išrašant buvo galima pastebėti, kad anūkai jiems nerūpi. Jie mane apkabino ir pabučiavo, bet į vaikus žvilgtelėjo ir net nenorėjo jų paimti ant rankų.

Vėliau tėvai nenorėjo rūpintis ir anūkais. Jei paprašydavau jų ateiti ir padėti, jie neatsisakydavo, bet jaučiau, kad ta pagalba skirta man. Jei tai būtų buvęs šuo, jie būtų reagavę taip pat.

Mano uošvė arba man, arba mano vyrui skambindavo kiekvieną dieną, klausdavo, kaip man sekasi, kaip vaikai, kokios naujienos. Taip, tai buvo šiek tiek įkyru, bet visiško mano tėvų abejingumo fone tai buvo netgi malonu.

Kai vaikai paaugo, mano uošviai pradėjo juos pasiimti pas save. Mano tėvai nė karto neparodė jokio noro būti su anūkais. Jei paprašydavau, jie padėdavo, bet patys nepasakydavo nė žodžio.

Dvejus metus negalėjau suformuluoti savo pretenzijų. Atrodo, kad tėvai neatsisako padėti, dovanoja anūkams dovanas, nepamiršta jų gimtadienio, bet nėra kažkokio sielovados, kaip, pavyzdžiui, giminaičiai.

Jų akys tiesiog spindi, kai pamato anūkus arba laiko juos ant rankų. Savo tėvuose tokių emocijų nematau. Jiems nėra jokio skirtumo, ar jie turi anūkų, ar ne.

Galiausiai nusprendžiau pasikalbėti tiesiogiai ir paklausti tėvų, kas vyksta, kodėl jie tokie atsiriboję? Prisimenu, kad vaikystėje jie elgėsi visiškai kitaip. Ir savo tėvų nepavadinčiau šaltais žmonėmis.

Tuomet tėvai man pasakė, kad jie neprivalo mylėti savo vaikų, užtenka, kad myli mane, savo dukrą. Ir jiems viskas taip paprasta, tarsi taip tiesiog yra.

Aš negaliu to įsikalti į galvą. Mano vaikai dar maži, bet įsivaizduoju, kaip jie užaugs, turės savo vaikus, o aš jau dabar myliu savo anūkus, kuriems dar nė minutės.

Tėvų požiūris mane erzina, nors jie nieko blogo nedaro. Nežinau, ką daryti. Atrodo, kad niekas nieko nemyli ir neprivalo mylėti, bet juk tai jų pačių anūkai!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2017 laikas 11:13 Receptai Arbata nuo kosulio (šalpusnis, piliarožė, raudonėlis)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: šalpusnio lapai, piliarožės šaknys, raudonėlis.

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 22:00 Receptai Absoliutus hitas ir naujiena – kepti viščiukų sparneliai aluje

Kepti viščiukų sparneliai aluje receptas. Sumaišome kari, druska, pipirą, sutraiškytą česnaką. Nuplauname ir nusausiname vištienos sparnelius. Įtriname sparnelius prieskoniais ir paliekame marinuotis valandai.

...

Skaityti daugiau

25.03.2018 laikas 17:13 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais

Receptai su juoduoju serbentu. Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais. Juodasis serbentas liaudies medicinoje, juodaisiais serbentais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau