Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Liepos » 23

23.07.2016, 22:00
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Ėduonies gydymas, dantenų ligų ir dantų balinimas naudojant šią namuose pagaminta pasta. Kada išbandysite šia pastą, jūs pamiršite apie brangioje parduotuvėje pirktas dantų pastas. Rinkoje kai kur yra natūralios dantų pastos, bet ji yra pati efektyviausia. Ji efektyviai išgydo dantenas, taip pat palaiko dantenų ir emalio sveikat

Sužinok daugiau ...
23.07.2016, 18:51
Dokumentika

Dokumentinis trileris-detektyvas "Ekstrasensai veda tyrimą" žiūrėkite internete su paslaptingais Rusijos ekstrasensais. Tai ne šou,  bet realios galios aiškiaregystės demonstravimas. Dalyviai ir nugalėtojai keletą sezonų "Ekstrasensų mūšis" dokumentiniais kadrais įrodo, kad paranormalūs sugebėjimai gali padėti žmonėms.

Sužinok daugiau ...
23.07.2016, 18:35
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Moterys artimuosiuose rytuose naudoja šį metodą ne vieną amžių: plaukų šalinimas nuo veido visam laikui!
Sužinok daugiau ...
23.07.2016, 14:54
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Česnakai ir citrina du ingredientai, kurie gali būti naudojami ne tik kulinarijoje, pagardinti patiekalus, bet taip pat ir suteikti naudos sveikatai. Taigi, geriausias ir efektyviausias natūralus vaistas užsikimšusioms arterijoms tai česnako ir citrinų sulčių derinys. Toliau pateiktas receptas padės jums išvengti širdies priepuolio ir insulto.

Sužinok daugiau ...
23.07.2016, 12:31
Dokumentika

Super maistas - kas tai? Maisto ateitis ar rinkodaros gudrybės? Žurnalistai ir medicinos ekspertai bando išsiaiškinti, ar super maistas yra mada, ar turi pagrįstą mokslinį paaiškinimą.

Sužinok daugiau ...