Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2016 » Liepos » 22

22.07.2016, 20:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Rūkymas sukelia daugybę ligų: plaučių vėžį, bronchitą, astmą ir t.t. Rūkymas - tai vienas iš blogiausių įpročių. Tačiau yra būdas, kaip išvalyti plaučius. Pasigamink šį gėrimą.

Sužinok daugiau ...
22.07.2016, 17:02
Mistika

Jau apie 800 metų ant kai kurių žmonių daugiausia išpažįstančių krikščionių tikėjimą, kūnų pasirodo Kristaus kančios ženklų - vadinamųjų: stigmų. Jos gali atrodyti kaip kraujuojančios žaizdos (stigma graikų kalboje reiškia dūrį, sužeidimą) ant delnų, tarsi jie būtų perdurti vinimis, bet kartais jų pasirodo ir ant pėdų. Kai kuriems žaizdų pasirodo ir ant kaktos, taip tarsi primenant erškėčių vainiko padarytas žaizdas. Kitiems jų kaip Kristaus plakimo pėdsakų atsiranda ant nugaros. Stigmų atsiradimas

Sužinok daugiau ...
22.07.2016, 15:08
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Šis receptas padės jums išlaikyti kojas gražias ir sveikas. Rekomenduojame jums paprasta būdą, kuris padės jums išlaikyti sveikas ir gražias kojas. Šis metodas padės išvengti sausumo, pilingo ir nuims kojų nuovargį. Nešvaistykite daugiau pinigų pedikiūrui: tik du ingredientai ir jūsų kojos atrodys nuostabiai.

Sužinok daugiau ...
22.07.2016, 14:05
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Siūlome vieną iš efektyvesnių būdų, siekiant išsivalyti kepenis ir atstatyti kepenų funkcionalumą. Kepenų detoksikacijos procesas gali būti atliekamas įvairiais būdais, nuo cheminių preparatų taikymo iki organinių ar natūralių produktų.

Sužinok daugiau ...
22.07.2016, 11:02
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Mūsų organizme yra organai, kurie turi būti valomi, t.y. gaubtinė žarna, inkstai, plaučiai ir kepenis, bet gali būti rasti elementai ir kurie trukdo normaliam darbui, kurie priveda prie riebalų kaupimosi ant pilvo. Dauguma žmonių vartoja nesveiką maistą, kurie kaupia riebalus ant pilvo.

Sužinok daugiau ...
22.07.2016, 09:33
Pasaulio Šeimininkai
Kad ir kaip liūdnai tai nuskambės, tačiau gyventojų skaičius elito nutarimu turi būti sumažintas pačiu artimiausiu metu. Dar 1875 metais ekonomistas ir anglikonų dvasininkas Tomas Maltusas atrado dėsningumą, pagal kurį planetos gyventojų skaičius auga geometrine progresija, o štai infrastruktūra nuo šio augimo atsilieka, kadangi didėja aritmetine progresija. Remdamasis mūsų planetos resursinėmis galimybėmis, jis nustatė, kad norint palaikyti komfortišką gyvenimo lygį, maksimalus planetos gyventojų skaičius turėtų būti apie 1,4 mlrd žmonių.
Sužinok daugiau ...