Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Liepos » 22

Satanistinių globalistų planai (II)

BIOTROPINIS GINKLAS

Kad ir kaip liūdnai tai nuskambės, tačiau gyventojų skaičius elito nutarimu turi būti sumažintas pačiu artimiausiu metu.

Dar 1875 metais ekonomistas ir anglikonų dvasininkas Tomas Maltusas atrado dėsningumą, pagal kurį planetos gyventojų skaičius auga geometrine progresija, o štai infrastruktūra nuo šio augimo atsilieka, kadangi didėja aritmetine progresija. Remdamasis mūsų planetos resursinėmis galimybėmis, jis nustatė, kad norint palaikyti komfortišką gyvenimo lygį, maksimalus planetos gyventojų skaičius turėtų būti apie 1,4 mlrd žmonių.

Šiuolaikiniai užkulisių „išminčiai gerokai pataisė Maltuso teoriją, sumažinę skaičių iki milijardo, kurį pavadino „auksiniu“. Be to, į politikos leksikoną papildė „viršžmogių ir nepilnaverčių žmonių“ teorija.

Satanistinių globalistų planai (II)

Teorija teigia, kad komfortiškam „viršžmogių“ gyvenimui užtikrinti reikalingas tam tikras skaičius nepilnaverčių žmonių. Be to, visos gyvenimo sferos turės būti maksimaliai automatizuotos ir robotizuotos.

Nepilnaverčiam žmogui tokioje visuomenėje teks bioroboto vaidmuo. Tam reikia įvesti visoje planetoje vieningą politinį režimą, vieningą pasaulinę valstybę su efektyviomis policijos pajėgomis ir visur prasiskverbiančios kontrolės sistema, kuri kontroliuos visas visuomenės gyvenimo sferas apskritai ir visą individo gyvenimą konkrečiai.

Kaip tai kai kam neatrodytų keista, tačiau pasaulio politikos esmė šiuo metu slypi viename iki pasipiktinimo paprastame postulate – siekyje įsipaišyti į tą liūdnai pagarsėjusių „auksinį milijardą“, į laimingųjų visuomenę, kuriai artimiausioje ateityje numatomos rojiškos gyvenimo sąlygos.

Savaime aišku, egzistuoja ir aktyviai veikia „kvalifikacinė komisija“, kuri kartą ir visiems laikams padaro išvadą apie vieną ar kitą tautą. Dabar jau galima kalbėti vienareikšmiškai, kad trokštami bilietai į išrinktųjų bendriją pasibaigė.

Beliko tik žetonai, suteikiantys teisę gyvento kaip gyvuliui su nepilnaverčio žmogaus etikete. Kam ir šitų žetonų nepakaks, parengtas tik vienas scenarijus – fizinis sunaikinimas. Peštynės dėl tų žetonų vyksta nevaikiškos. Tarptautinės policinės pajėgos deda milžiniškas politines ir karines pastangas, kad kovos už išlikimą procesai netaptų nekontroliuojamu chaosu.

Toks etninių prieštaravimų sustiprėjimas paaiškinamas paprastai: nacionaliniai elitai yra informuoti apie aktyvuotus pačius įvairiausius etninių valymų mechanizmus.

Atskiri nacionaliniai valdžios institutai nepajėgūs atsispirti rafinuotiems metodams, kuriuos sukūrė ir taiko didžiausi žmonijos protai. Iš esmės nacionalinių elitų atstovai, mąstantys standartinėmis politinėmis kategorijomis, tokioje situacijoje belieka gelbėti savo asmeninius šeimos klanus, aukojant savo tautų ateitį. Belieka nuolankiai leisti, kad Naujosios Tvarkos girnos permaltų juos, elito atstovus, pagimdžiusias tautas į vienalytę pilką nepilnaverčių žmonių masę.

Tiems nacionaliniams lyderiams, kurie prisiekė ištikimybę naujojo pasaulio šeimininkams, pateikti nepilnaverčių žmonių telkinių konfigūracijos parametrai ir jų lokalios dislokacijos vietos (rezervatai). Nacionalinių elitų išgyvenimas tokiu būdu tvirtai susietas su ultimatumo forma jiems pateiktų reikalavimų sunaikinti dalį savo tautos, įvykdymo.

Tai ir yra priežastis, dėl kurios įvairių šalių valdžia daro atseit kvailus ar nelogiškus sprendimus savo tautos interesų atžvilgiu.

Vienas rafinuočiausių būdų ištuštinti teritorijas nuo jose gyvenančių tautų – tai naujas masinio naikinimo ginklas – biotropinis.

Pagal masinio naikinimo priemonių klasifikaciją šis ginklas stovi septintoje vietoje, greta branduolinės, cheminės, biologinės, spindulinės, radiologinės ir kt. ginkluotės.

Biotropinis ginklas pažeidžia žmogaus genetinį aparatą.

Elitinės pasaulio tautos , priklausančios auksiniam milijardui, sutiko ovacijomis tokio ginklo sukūrimą. Dabar nebereikia didinti brangiai kainuojančios kitos ginkluotės atsargų, kurių panaudojimas, be viso kito, gali sukelti ilgalaikę ekologinę katastrofą. Biotropinės priešo naikinimo priemonės – tai ekologiškai švarus ginklas, kuris netgi ne visada žmogų nužudo.

Šalia viso kito, šio ginklo naudojimas leidžia gauti finansinę naudą, kadangi aukos priverstos pačios mokėti pinigus už savo sunaikinimo priemones. Tai įmanoma dėl tos priežasties, kad patys biotropinio ginklo elementai yra integruoti į maisto produktus, skirtus nieko neįtariantiems vartotojams.

Dėl to naikinimas vyksta, taip sakant, individualia tvarka po to, kai apdorota maisto partija visiškai legaliu būdu bus pristatyta į naikinamą teritoriją, o žmonės – naikinimo objektai – nusipirks tuos produktus parduotuvėje.

Finansiniai, komerciniai, sanitariniai mechanizmai tuo tarpu veikia be priekaištų ir atitinka visas tarptautines normas.

Nacionalinių maisto saugumo tarnybų budrumas užmigdomas tuo, kad produktas visuotinai pripažįstamas saugiu, naudingu ir tuo, kad jis plačiai pardavinėjamas daugybėje kitų šalių. Vieni ar kiti produkto komponentai, naudojami kaip biotropinis ginklas, skirti konkretiems regionams ir vartotojams.

Kitaip sakant, koks nors dešrainis nekenks sveikatai nė vienoje vietoje, išskyrus konkrečią tautą. Gyvenančią konkrečiame regione. Mokslininkai , atlikę daugybę eksperimentų su menkaverte žmogiška biomase, sukūrė „išrankaus“ naikinimo maisto papildais modelius, kurie veikia konkrečias tautas ar kito pobūdžio žmonių grupes su kokia nors ryškia genetine charakteristika.

Sprendžiant pagal turimą informaciją, kuri jau pradėjo skverbtis į atvirus šaltinius, tautų „ravėjimas“ vyksta pakankamai efektyviai, pasauliniu mastu.

Kaip akivaizdų pavyzdį galima pateikti žinias, liudijančias apie poveikio žmogaus sveikatai darymo mechanizmus tame neregimame kare prieš nepilnaverčius rasine ir etnine prasme planetos gyventojus, dėl kurio mažėja gyventojų skaičius konkrečiuose regionuose, nors aiškinamas tas mažėjimas „objektyviomis“ priežastimis.

Prancūzų klinikos Viljo tyrimo centras savo 1993 metų biuletenyje pranešė, kad 22 maisto papildai, kuriuos importuoja mūsų šalis, yra ne kas kita, kaip psichotropinės medžiagos, sukeliančios konkrečius pokyčius žmogaus fiziologijoje ir psichikoje. NATO šalims tie produktai negaminami.

Kai sertifikavimo tarnybos tikrino kai kurias vakarietiško šokolado rūšis, analizė parodė, kad standartinėje tokio šokolado plytelėje esama 450 molekulių, turinčių psichotropinių elementų. Iš vienos pusės, tuo pasiekiama komercinė sėkmė, kadangi vartotojui susiformuoja įkyrus noras ir toliau skanauti būtent šį šokoladą.

Iš kitos pusės, tokie, rodos, niekingi papildo kiekiai gali tikslingai modifikuoti konkrečios nacijos genetinį aparatą. Būtent genų anomalijos sukelia taip vadinamas „nacionalines ligas“.

Nusitaikyti į konkrečios nacijos genetiką padeda pakankamai specifinis mokslas – seriologija, tirianti įvairių rasių ir tautų genetikos ypatumus.

Per 70 įtemptų teorinių ir eksperimentinių tyrimų metų buvo sudaryti detalūs visų tautų genetiniai portretai (neviešinama daugelio etnografinių ekspedicijų veiklos pusė). Tokiu būdu buvo gauti reikalingi pradiniai duomenys būsimam biotropiniam karui. Cheminės laboratorijos tiekia maisto fabrikams mutagenines medžiagas ir žmonių naikinimo mašina važiuoja į priekį.

Susitarimai su tokių fabrikų savininkais sudaromi tokiu būdu, kad pastariesiems nelieka nė vieno šanso nepanaudoti jiems peršamų maisto komponentų.

Taip ir veikia šis ginklas. Tuo metu, kai ausinio milijardo tautos maitinasi daugmaž ekologiškai švariais produktais, visi kiti nepilnaverčiai žmonės praktiškai visur patiria genetinius pokyčius.

Vargu ar įmanoma įvertinti žalą, kurią planetos genetiniam fondui jau spėjo padaryti tie žmonės. Tokie veiksmai iš esmės yra savižudiški, kadangi sužalota genetinė medžiaga anksčiau ar vėliau prasiskverbia ir pas išrinktuosius viršžmogius.

Mūsų planeta pernelyg maža, kad ją galima būtų padalinti į dvi hermetiškas, izoliuotas viena nuo kitos dalis.

Mes grojame Jums 90s-eurodance RADIO NR. 1 LietuvojeKlausyk internetu visą parą ir bendrauk ...
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar