Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (3.2K) Komentarų: (0) (31.01.2017 - 21:12)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Gerkite šį gėrimą kiekvieną dieną, išvengsite vėžinių ląstelių atsiradimą!

Atsirasti vėžys beveik, bet kurioje žmogaus kūno vietoje. Ir niekas nėra apsaugotas nuo jo! Tačiau, jūs galite išvengti jo atsiradimo! Šis gėrimas padės jums (paranormal.lt)!

Svarbus skirtumas tarp vėžinės ir normalios ląstelės yra tas, kad vėžinės ląstelės yra mažiau veiklios, negu normalios ląstelės. Tai yra, kai normalios ląstelės subręsta ir pradeda funkcionuoti, vėžio ląstelės ne.

Tai viena iš priežasčių, priešingai nei normalių ląstelių, vėžinės ląstelės pradeda daugintis be sustojimo. Vėžinės ląstelės dažnai išvengia imuninės sistemos, kurios saugo organizmą nuo infekcijų ir kitų ligų.

Gėrimas nuo vėžio

Imuninė sistema paprastai pašalina pažeistas arba nenormales ląsteles iš organizmo, kai kurios vėžio ląstelės sugeba "pasislėpti" nuo imuninės sistemos.

Pasirenkant tinkamą natūralią apsaugą savo organizmui, galime užkirsti kelią vėžio vystymuisi ir palaikyti bendrą kūno sveikatą.

Šį gėrimą rekomenduojama naudoti prevencijai nuo plaučio vėžio, krūties vėžio ir storosios žarnos vėžio. Jis slopina vėžio ląstelių augimą ir apsaugo nuo ląstelių mutacijos.

Ingredientai:

  • 2 morkos;
  • 2 burokėliai;
  • 2 obuoliai.

Paruošimas:

Nuplaukite ingredientus ir sudėkite į sulčiaspaudę, gerai išmaišykite. Vartokite paruoštą gėrimą iš karto. Stenkitės gerti kiekvieną dieną, valandą prieš pusryčius.

Norėdami gauti geresnius rezultatus, vartokite reguliariai ir ilgą laiką, ne mažiau kaip 1 mėnesį, po to darykite 3 savaičių pertrauką, ir vėl vartokite mėnesį.

Paruošta pagal: http://instiks.com/pin/10016/

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Vėžys, imuninė sistema, liaudies receptas, vėžinės ląstelės, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar