Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (7.3K) Komentarų: (0) (28.08.2017 - 19:15)

Štai šis paprastas mišinys gali padėti nugalėti vėžį be chirurgijos

Šis nuostabus metodas padės atsikratyti vėžio ląstelių, nepažeidžiant sveikų!

Vėžio gydymas / Just Mix Baking Soda And Honey

Atsižvelgiant į tai, kad vėžio ląstelės maitinasi cukrumi, daugelis žmonių visame pasaulyje mano, kad maišant soda su klevų sirupu arba medumi yra kenksminga.

Tačiau, per pastaruosius šešis dešimtmečius daugelis ekspertų išnagrinėjo šį faktą ir padarė išvadą, kad tai yra neteisinga nuomonė. Pasirodo klevų sirupas ar medus yra "Trojos arklys", kai kalbama apie vėžio ląstelių gydymą.

Norėdami pasigaminti šį įrankį, jums reikės:

  • kepimo sodos;
  • klevų sirupo ar medaus.

Paruošimas:

Įdėkite 1 arbatinį šaukštelį kepimo sodos į kiekvieną valgomąjį šaukštą klevų sirupą ar medų.
Atsižvelgiant į tai, kad valgomą šaukštą sudaro 3 šaukšteliai, naudojamas santykis 1/3.  Pavyzdžiui, sumaišykite 4 arbatinius šaukštelius sodos su 4 šaukštais klevų sirupu ar medumi. Gerai sumaišykite ir mišinį gaminkite ant lėtos ugnies maždaug 5 minutes.

Naudojimas:

Vartokite šaukštelį mišinio 1-3 kartus per dieną, visą mėnesį. Nevartokite mišinio prieš valgio arba po jo, nes maistas apsunkins vaisto darbą bei virškinimą.

Taip pat turite keisti savo mityba, pvz., sumažinkite mėsos vartojimą, miltų ir cukraus.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojama kreiptis į gydytoją. Savarankiškai vartojami vaistai gali būti nesaugūs jūsų sveikatai.

Štai šis paprastas mišinys gali padėti nugalėti vėžį be chirurgijos

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: medus, liaudies receptas, Vėžys, vėžio gydymas, sveikatos patarimai, Soda

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar