Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (136.9K) Komentarų: (2) (31.01.2017 - 22:52)

Citrina ir soda - puikus derinys: 1000 kartų stipresnis nei chemoterapija

Citrina yra vienas iš sveikiausių vaisių pasaulyje - jis gali pagydyti daugelį ligų, dėl turtingo maistinių medžiagų kiekio. Citrina nuolat naudojama stiprinant imuninę sistemą, reguliuojant kraujo spaudimą, mažinat stresą ir nerimą, naudojama nuo infekcijos, naikina vidaus parazitus ir kirminus, taip pat naudojamas, kaip natūralus antidepresantas. Tačiau, ne daugelis žino, kad vaisius gali taip pat gydyti vėžį (paranormal.lt).

Kad, citrina turi priešvėžines savybes patvirtina tyrimai. Vienas iš didžiausių vaistų gamintojų teigia, kad citrina gali nužudyti vėžines ląsteles (12 rūšių) ir užkirsti kelią ligos plitimui. Jis teigia, kad vaisius 10 000 kartų stipresnis, nei kai kurie chemoterapijos vaistai.

Citrina ir soda gydo vėžį

Nors citrina yra savaime naudinga, bet jei ji sumaišoma su soda, citrina tampa tikrai veiksminga. Anti-vėžinės savybės šio vaisiaus pasireiškia, jei jis sumaišomas su soda. Jis gali koreguoti kūno pH lygį ir atsikratyti šios ligos. Vėžys tai liga, kuri klesti rūgščioje aplinkoje, todėl sukurti šarminę aplinką organizmo viduje gyvybiškai svarbu.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite atlikti, siekiant išlaikyti šarminį kūną. Jūs turėtumėte įsitikinti, kad geriate pusę litro švaraus vandens kas dieną, sumažinti stresą ir būti atsipalaidavę. Jūsų mityba turi sudaryti 80% iš vaisių ir daržovių, jums reikia reguliariai tikrinti pH.

Jei įtariate, kad jūsų organizme yra rūgšti aplinka, turime puikią priemonę, kuri padės greitai paverti pH  į normalų. Štai kaip paruošti:

  • 1 arbatinis šaukštelis sodos;
  • citrinos sulčių (1 citrinos);
  • 240 ml filtruoto vandens.

Paruošimas:

Tiesiog sumaišykite visus ingredientus kartu, mišinį gerkite 3 kartus per dieną, kad gautumėte geriausius rezultatus.

Visa pateikta informacija negali būti naudojama be gydytojo konsultacijos.

Paruošta pagal: http://www.weeklyhealthylife.com/lemon-and-baking-soda-great-combination-1000-times-stronger-than-chemotherapy/

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (2) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar
0 Spam
2
o sodos ar nereikia uzplikyti karstu vandeniu
avatar
0 Spam
1
tai jo speju senas receptas bet visu vezininku neisgydo
avatar