Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Liepos » 24

Placebo ir paprastas mišinys padės atsikratyti daugelio ligų ir net vėžio!

Mano teta pasakė apie šį receptą, ji per kelis mėnesius sustabdė auglio vystymąsi ir toliau tęsia šią terapija!

vėžio gydymas

Sumaišant abu ingredientus leis cukrui iš medaus arba klevų sirupo įeiti į vėžines ląsteles, tuo pačiu leidžiama patekti ir sodai į vėžinių ląstelių vidų ir jas pašalinti, pakeičiant jų pH lygį.

Smogiamoji "šarminga" banga atneš daugiau deguonies į vėžio ląsteles, kurio negali toleruoti. Tai sugrąžins ląstelę į normalią ir veiksmingai užkirs kelią vėžinių ląstelių vystymuisi ir augimui.

Šį mišinį labai lengva paruošti!

Ingredientai:

  • soda;
  • klevų sirupas arba medus.

Paruošimas:

Tiesiog paimkite arbatinį šaukštelį sodos, kiekvienam medaus arba klevų sirupo šaukštui (santykis 3:1) ir sumaišykite.

Rekomenduojame paruošti iš 4 šaukštelių sodos ir 4 šaukštų medaus. Šio mišinio turėtu jums pakakti savaitei. Virkite mišinį 5-10 minučių, o tada palikite atvėsti prieš vartojant.

Vartokite po šaukštelį šio vaisto 1-3 kartus per dieną, priklausomai nuo to, ką jūs gydotės. Vėžio gydymui reikalingas labiau agresyvus gydymas.

Gydymo metu jūs turėtumėte vengti valgyti mėsos, cukraus ir miltų, tai padidins galimybę nugalėti ligą.
Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame visada kreiptis į gydytoją.

Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai. Sveikatos mums visiems!

Placebo ir paprastas mišinys padės atsikratyti daugelio ligų ir net vėžio!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
09.04.2020 laikas 21:06 Kaip galima atsikratyti bet kokio danties skausmo per kelias sekundes
Tokią priemonę nuo skausmo galima lengvai ir greitai pasigaminti namuose. Bet koks danties šaknies pažeidimas sukelia nepakeliamą skausmą. Yra daug papildomo nervų pažeidimo priežasčių.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 19:39 David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu tiek USA neatlieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus su...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 16:25 Kas Ir Kodėl Pradėjo Skleisti Ultragarsus Miestuose?

Viena iš gana paplitusių sąmokslo teorijų, pasirodžiusi kartu su COVD-19 pandemija, yra tam tikras garso skleidimas, kurio veikimas sukelia ligos simptomus.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 13:01 Šnekama, Žmonės Iš Uhano Krosnių Girdėjo Riksmą

Radio Free Asia (RFA) praneša, kad Uhano gyventojai, kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus.

...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 08:54 Kaip Pritraukti Meilę Pagal Fengšui?
Nusivylusiems meile labai dažnai siūloma atkreipti dėmesį į kinų išmintį, kuri padės atnešti į namus laimę, sėkmę ir gerovę. Norint kuo greičiau pagerinti meilės reikalus, pirmiausiai reikia išnešti nereikalingus daiktus iš namų ir pripildyti namus tais, kurie yra atsakingi už meilės energiją. Kokie...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 08:36 Kiek Valandų Reikia Miegoti Per Parą Pagal Amžių
Daugelį metų mums buvo tvirtinama: miegokite po 8 valandas per parą ir būsite laimingi. Tačiau neseniai mokslininkai priėjo išvados, kad tos 8 valandos miego per parą – tėra mitas. Vienas iš svarbiausių miego trukmės vertinimo kriterijų yra miego kokybė, o ne trukmė....

Skaityti daugiau