Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2017 » Liepos » 24

24.07.2017, 21:41
Pasaulio Įvairenybės
Devinto dešimtmečio pradžioje dar nebuvo nustatyta virusinė AIDS priežastis, šis sindromas buvo vadinamas „Keturių H liga“, kadangi plito tarp homoseksualistų, heroiną vartojančių narkomanų, Haičio gyventojų ir sergančių hemofilija. Tačiau jeigu pirmų trijų H susirgimų plitimą galima buvo paaiškinti sindromo infekcine kilme, tai su hemofilija sergančiais žmonėmis, kurie vienas su kitu nekontaktuoja, kilo problema, jie neįsipaišė į bendrą koncepciją.
Sužinok daugiau ...
24.07.2017, 20:37
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Mano teta pasakė apie šį receptą, ji per kelis mėnesius sustabdė auglio vystymąsi ir toliau tęsia šią terapija!

Sužinok daugiau ...
24.07.2017, 10:33
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Apie linų sėmenis ir iš sėmenų spaudžiamą aliejų galime išgirsti daug įdomių dalykų, pavyzdžiui, kad lietuviškieji sėmenys niekuo nenusileidžia, o gal net yra geriau už ispaninio šalavijo sėklas (chia), o aliejus – ne tik nuostabus salotų pagardas, bet ir puoselėja sveikatą.
Sužinok daugiau ...
24.07.2017, 10:12
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Parduotuvių lentynose šokolado pasirinkimas gausus – skirtingų gamintojų, skirtingos sudėties, su įvairiais priedais. Tačiau šokoladas šokoladui nelygu – viena plytelė nuostabiai tirpsta burnoje ir priverčia net užsimerkti iš malonumo, o kita, priešingai, suviliojusi pakuote, nuvilia ragaujant. Koks turi būti kokybiškas šokoladas?
Sužinok daugiau ...