Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2017 » Liepos » 15

15.07.2017, 20:44
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kopūstai gali sumažinti riziką susirgti vėžiu tiems žmonėms, kurie turi genetinį polinkį susirgti šia liga. Kryžmažiedžių daržovių valgymas dar liaudies medicinoje buvo siejamas su mažesne plaučių vėžio rizika, bet tik dabar tapo aišku, kas tai lemia.
Sužinok daugiau ...
15.07.2017, 06:35
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Protingai, pasirodo, elgiasi žmonės, valgantys šokoladą rytais. Tai ne dar vienas mitas apie šį populiarų skanėstą, o medicininis faktas. Pasirodo, rytais – maždaug iki 11–12 valandos – medžiagų apykaita mūsų organizme yra sparčiausia. Vėliau šis procesas sulėtėja ir vakarop vos bepakruta. Kūnas pradeda deginti vis mažiau kalorijų, o ko nesudegina, „sandėliuoja“ kaip riebalinį audinį. Taigi į vakarą mes pradedame storėti…

Sužinok daugiau ...
15.07.2017, 06:18
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Visi žinome pagrindines žaidimo taisykles: jeigu norime būti sveiki ir liekni, mūsų mityba privalo būti sveika, kokybiška ir svarbiausia – subalansuota. Bet tam, kai kurių specialistų įsitikinimu, smarkiai trukdo kai kurių produktų nesuderinamumas.

Sužinok daugiau ...
15.07.2017, 06:00
Kosmosas

Marso paviršiuje yra druskų, vadinamų perchloratais. Dabar laboratoriniais bandymais nustatyta, kad jų egzistavimas gerokai sustiprina ultravioletinės spinduliuotės pražūtingą poveikį bakterijoms.

Sužinok daugiau ...