Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Sausio » 5

Gydytojai patvirtina: 4 šaukštai padidina imuninę sistemą, rūpinasi širdimi ir gydo vėžį!

Šis receptas suteiks daug naudos jūsų sveikatai. Jis valo kraujagysles, inkstus ir kepenis, skatina imuninę sistemą ir gerina širdies sveikatą, apsaugo širdį nuo ligų ir širdies nepakankamumo.

Be to, šis vaistas rūpinasi smegenų veikla ir pažinimo funkcija. Ir nepamirškite vėžio. Daug vėžio rūšių pasitraukia arba imuninė sistema pradeda geriau susidoroti su chemoterapijos poveikiu organizmui.

4 šaukštai padidina imuninę sistemą, rūpinasi širdimi ir gydo vėžį!

Norint pasigaminti šį vaistą, jums prireiks šių ingredientų:

  • 15 citrinų
  • 1 kg ekologiško medaus
  • 12 skiltelių šviežių česnakų
  • 400 gramų kviečių
  • 400 gramų šviežių graikinių riešutų.

Paruošimas:

Užpilkite kviečius dideliame stikliniame dubenyje vandeniu ir palikite per naktį.

Kitą rytą, perkoškite ir vėl užpilkite vandeniu (pakartokite procedūrą). Šiuo atveju palikite grūdus vandenyje 24 valandas.

Po 24 valandų, sumaišome visus ingredientus. 5 citrinos turi būti supjaustytos su odele, o iš likusių 10 išspausti sultis, česnakas, kviečiai ir riešutų mišinys. Mišinys yra gerai sumaišomas, kad susidarytų vienalytė masė. Galu gale, įdėkite medaus. Mišinį laikykite stiklainyje, palikite jį 3 dienas šaldytuve.

Naudojimas:

Idealus atvejis būtų, jei gertumėte po 1-2 valgomuosius šaukštus pusvalandį prieš valgį, 3 kartus per dieną.

Jei naudosite šį receptą norėdami kovoti su vėžiu, padidinkite dozę iki 1-2 šaukštų, kas 2 valandas.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau