Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.0K) Komentarų: (0) (06.04.2017 - 20:33)

Kokteilis atstatys ir sustiprins kelių sausgysles ir raiščius!

Šis kokteilis greitai atstatys ir sustiprins jums kelio raiščius ir sausgysles!

Laikui bėgant šie jungiamieji audiniai susidėvi, o tai reiškia prarandamas jų sutepimas ir lankstumas.  Mūsų keliai turi išlikti stiprūs, kad galėtume judėti, tai liečia taip pat kelių sausgysles ir raiščius.
Laimei, šią problemą galime išspr3sti šiuo kokteiliu, kurį būtiną nuolat gerti.

Kokteilis susideda iš ananasų, cinamono ir avižų. Šiuose ingredientuose yra gausu vitamino C, daugelį kitų pagrindinių maisto medžiagų, kurios turi priešuždegiminių savybių, net gali sumažinti skausmą.

Kokteilis atstatys ir sustiprins kelių sausgysles ir raiščius!

Štai, ko mums reikės, norint paruošti šį gėrimą:

  • 250 ml vandens;
  • 40 gramų medaus;
  • 40 gramų migdolų;
  • 7 gramus cinamono;
  • 2 puodelius ananasų gabalėliais;
  • 1 puodelį avižinių dribsnių;
  • 1 puodelį šviežių apelsinų sulčių.

Paruošimas:

Pirma, paruoškite avižinius dribsnius, tada įpilkite apelsinų sulčių ir išmaišykite. Toliau, sumaišykite likusius ingredientus maišytuve, iki vientisos masės. Tada, pridėkite jau paruoštus avižinius dribsnius į maišytuvą ir vėl maišykite, kol gausite vienodą mišinį. Įdėkite kelis ledo kubelius į kokteilį ir gerkite šviežias.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: kelio raiščiai, keliai, sąnariai, sausgyslės, raiščių ir sausgyslių stiprinimas, liaudies receptas, liaudies medicina, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar