Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.4K) Komentarų: (0) (02.12.2016 - 21:48)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Natūrali, ekologiška, novatoriška veido kaukė ir kremas!

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu!

Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite sutikti Naujuosius metus (paranormal.lt)!

Jei kenčiate nuo daugelių odos problemų, tokių kaip spuogai ar dėmės, turėtumėte žinoti, kad yra paprasta naminė kaukė, kuri gali išspręsti visas problemas!

Ši kaukė - tai geras sprendimas. Ji yra 100% natūrali. Be to, jums kainuos daug pigiau, nei aukštos kokybės kosmetikos procedūra.

Natūrali, ekologiška, novatoriška veido kaukė ir kremas!

Kaukė labai efektyvi prieš spuogus! Praleisite mažai laiko ir palepinsite savo veidą!

Jums reikės:

  • 1 kiaušinio;
  • 2 stiklinius dubenėlius.
  • popierinių servetėlių ar tualetinio popieriaus.

Paruošimas.

Atplėškite popierinę servetėlę, (servetėlės dydis) priklausomai nuo vietos, kurią reikia gydyti. Po to atskirkite kiaušinio baltymą nuo trynio. Išplakite juos. Tada, užtepkite išplaktus kiaušinio baltymus ant veido, dėkite servetėlę ant veido ir palikite viską 30 minučių.

Tada atsargiai nuimkite servetėlę ir nuplaukite šiltu vandeniu. Ši paprasta kaukė valo odą ir pašalina visus juodus taškelius!

Veido odos drėkinimui taikykite išplaktus kiaušinio trynius, po pirmosios procedūros. Palikite ant veido trynius ne daugiau kaip 10 minučių. Nuplaukite vandeniu, užtepkite drėkinamo kremo.

Žiūrėkite kremo receptą, kurį lengva pasigaminti namuose! Tai 100% natūralus ir ekologiškas kremas!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar