Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 22

Natūrali priemonė nuo vidurinio otito ir ausų sieros!

Greitai ir pigu!

Ausų siera - visiškai natūralus reiškinys, o jos tikslas apsaugoti ausis, tačiau jos perteklius gali sukelti didelių problemų. Tokią, kaip ausų uždegimą.

Tačiau, prieš vartojant, bet kokį vaistą, jūs turėtumėte pabandyti gydyti natūraliai. Šiame straipsnyje pateikiamas veiksmingas natūralus vaistas, kuris padeda atsikratyti sieros ir išgydyti ausies skausmą.

Natūrali priemonė nuo vidurinio otito ir ausų sieros!

Otitas, dažnai kyla dėl:

  • didelės drėgmės ir oro temperatūros;
  • drėgmės poveikis ilgą laiko tarpą.

Infekcijas ir ausies skausmą dažnai gali sukelti grybelis ir bakterijos šlapioje ausyje, todėl, jei turite žemiau išvardintus simptomus, turėtumėte apsilankyti pas gydytoją:

  • skausmas;
  • klausos praradimas;
  • niežulys;
  • jausmas, kad ausyje turite skysčio.

Tačiau, yra veiksmingas būdas pagydyti ausis, natūraliu būdu, kuris susideda iš dviejų komponentų, kurie yra labai veiksmingi.

Ši priemonė greitai pašalina ausų sierą ir gydo ausis, bet tuo pačiu metu, ji taip pat padeda išvengti įvairių ausų infekcijų.

Sudėtis:

  • alyvų aliejus;
  • česnakų aliejus.

Paruošimas:

Iš pradžių pašildykite 2-3 šaukštus gryno alyvuogių aliejaus, tam, kad būtų lengviau nutekinti. Tačiau, atkreipkite dėmesį, kad aliejus nebūtų pernelyg karštas, kad išvengtumėte žalos ausies būgnelio.

Aliejus turėtų būti artimas kūno temperatūros, kaip ir vidinės ausies.

Ausų užsikimšimas, taip pat gali sulaikyti bakterijas, kurios sukelia infekciją. Todėl, jums reikės eterinių aliejų, pavyzdžiui, česnakų aliejaus, kuris sunaikins bakterijas.

Prieš eterinio aliejaus naudojimą, jūs turėtumėte pabandyti jo alergines reakcijas. Jei nėra reakcijos, įlašinkite 4 lašus česnako aliejaus į šiltą alyvuogių aliejų.

Tada sumaišykite. Porą lašų bus pakankamai.

Pakartokite šią procedūrą 2-3 kartus per dieną, nes tikriausiai po pirmo taikymo nepadės. Bet, kaip ten bebūtų, jūs pajusite palengvėjimą po 3-5 dienų.

Natūrali priemonė nuo vidurinio otito ir ausų sieros!


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar