Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (17.6K) Komentarų: (0) (22.01.2017 - 13:46)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Natūralus vaistai greitai ir efektyviai pašalins spalines kirmėles! Čingischano receptas!

Spalinės arba kirmėlės, askaridės, tai žarnyno parazitai, kurie dažniausiai aptinkami vaikuose. Jos plonos ir baltos. Medicininis terminas šiai infekcijai - enterobiozė. Enterobiozė yra apvaliųjų kirmėlių – spalinių (Enterobius vermicularis) sukelta helmintozė (kirmėlinė liga). Jeigu pas vaiką yra enterobiozė, galima tiesiosios žarnos srityje pamatyti spalinukes. Spalinių infekcija dažniausiai atsiranda, dėl atsitiktinio įkvėpimo ar kiaušinėlių nurijimo. Kiaušinėliai paprastai aptinkami mūsų naguose, kurie patenka į mūsų organizmą, kai mes valgome arba pažeistą, įdrėkstą odą. Mažytė kiaurymė pakankama spalinukėms sukelti ligą (paranormal.lt).

Simptomai:

  • sutrikęs miegas;
  • apetito stoka;
  • tamsūs ratilai po akimis;
  • šleikštulys;
  • pilvo skausmas;
  • išangės niežėjimas.

Kartu su nemiga, gali atsirasti kai kuriems žmonėms viduriavimas. Spalinių infekcija gali taip pat sukelti emocinį nestabilumą, anoreksiją, svorio kritimą ir enurezę. Pastovus niežulys gali sukelti uždegimą ir antrinę bakterinę infekciją išangės srityje. Spalinės gali turėti įtakos vulvai (išorinių lyties organų), makšties sienelei, gimdos kakleliui, gimdai, kiaušidei ir kepenims.

Spalinės arba kirmėlės, askaridės, tai žarnyno parazitai

Susikaupusios kirmėlinėje ataugoje spalinės gali sukelti jos uždegimą – apendicitą. Kasant niežinčią odą, ji pažeidžiama, gali prasidėti bakteriniai odos ir išorinių lytinių organų uždegimai.

Priežastys: spalinės, tai 3-10 mm ilgio kirmėlės, kurios parazituoja storajame žarnyne, tiesiojoje žarnoje. Apvaisintos spalinių patelės naktimis iššliaužia iš tiesiosios žarnos ir aplink išangę esančiose raukšlėse deda kiaušinius, kurie per 6-10 valandų virsta lervomis. Ligonis kasydamasis kiaušiniais užteršia savo panages, o rankomis liesdamas burną, vėl užsikrečia kirmėlėmis. Spalinėmis galima užsikrėsti buitinio kontakto metu per užterštą maistą, patalynę, drabužius, žaislus.

Parazitai, kirminai mūsų žarnyne

Diagnostika: spalines gali diagnozuoti tik gydytojas, kuris paims skysčio mėginį iš tiesiosios žarnos ir ištirs ar jame nėra spalinių ir jų kiaušinėlių. Tėvai taip pat gali patikrinti vaiko tiesiosios žarnos sritį, kad pamatyti, ar yra spalinių infekcija.

Veiksminga natūrali priemonė, kovojant su spalinių infekcija.

Linų sėmenų nuoviras padės atsikratyti parazitų.

Šviežiai sutarkuotos morkos ar jų sultys šalina iš virškinamojo trakto kirminus.

Natūralus vaistai greitai ir efektyviai pašalins spalines kirmėles! Česnakas labai naudingas gydant spalines. Galite valgyti žalią česnaką arba vartoti česnako sultis (5 gramus) sumaišant su trimis gvazdikėliais ir 100 gramų morkų sulčių. Sultys turi būti vartojamos kas dvi valandas, 7-10 dienų.

Sausi ciberžolės milteliai yra puiki namų gydymo priemonė nuo spalinių. Ciberžolės milteliai, sumaišomi su kokosu aliejumi arba ricinos aliejumi, naudojama tiesiosios žarnos srityje savaitę.

Pipirmėčių arbata, padeda išnaikinti spalinių infekciją. Praskiestas gvazdikėlių aliejus taip pat naudojamas spalinių infekcijos gydymui. Imbiero ekstraktas arba marinuotas imbieras yra natūralus vaistas nuo spalinių. Buvo nustatyta, kad moliūgų sėklos veiksmingai gydo spalinę infekciją. Šiuos produktus reikia įtraukti į savo mitybą.

Aliejinė moringa, jos sėklos milteliai gali būti naudojamos spalinių gydymui. Apskritai, aliejinės moringos medžių lapai, žiedai ir sėklos turi vaistų vertę, palaikant švarų žarnyną nuo įvairių infekcijų.

Kalendra yra natūralus vaistas nuo spalinio užsikrėtimo. Ji gali būti papildomai naudojama su maistu. Galite paruoši mišinį: vienas šaukštelis kalendos, keletą šaukštelių tarkuoto kokoso, dvi skilteles česnako, žiupsnelis druskos ir džiovintų raudonų čilį pipirų. Viską gerai išmaišykite. Vartokite kiekvieną kartą prieš valgį tris dienas.

Profilaktika ir patarimai: plauti rankas pasinaudojus tualetu, prieš valgį. Naktį vaikui patartina užmauti apgulančias užpakaliuką kelnaites, kad jis kasydamasis nesuterštų panagių kirmėlių kiaušiniais. Reikia prižiūrėti naktinius rūbus, patalynę, tarpvietę, trumpai karpyti nagus, drėgnu būdu valyti patalpas.

Ki­tas pa­ta­ri­mas, kaip at­si­kra­ty­ti žar­ny­no pa­ra­zi­tų – pa­si­ga­min­ti va­di­na­mų­jų „bom­bi­kių“. Rei­kia įsi­gy­ti to­kių vais­ta­žo­lių: bitk­rės­lių, pe­ly­no ir prie­sko­nio – gvaz­di­kė­lių. Vais­ta­žo­les ir prie­sko­nius rei­kia su­mal­ti ka­va­ma­le ir su­mai­šy­ti su me­du­mi, kad su­lip­tų.

„Iš mi­ši­nio su­ko­čio­ja­mi žir­nio dy­džio ru­tu­liu­kai. Juos rei­kia ger­ti po du apie mė­ne­sį kiek­vie­ną ry­tą prieš pus­ry­čius ir va­ka­re po va­ka­rie­nės“.

Va­ly­ti žar­ny­ną nuo pa­ra­zi­tų bū­ti­na. Ka­dan­gi dau­ge­lio li­gų su­kė­lė­jai vei­sia­si ir gy­ve­na žar­ny­ne, var­gi­na aler­gi­nė slo­ga, aler­gi­nis der­ma­ti­tas, bron­chi­tas, ly­ti­nių or­ga­nų gry­be­liai, art­ri­ti­niai skaus­mai ir pan.

Čingischano receptas nuo parazitų:

Rei­kia nu­lup­ti pil­ną stik­li­nę čes­na­ko skil­te­lių. Jas plo­nai su­pjaus­ty­ti (spaus­ti per čes­naks­pau­dę ne­ga­li­ma) ir iš­dė­lio­ti ant ser­ve­tė­lės, kad su­ger­tų sul­tis. Tuo­met šaukš­te­liu sem­ti čes­na­ko grie­ži­nė­lius ir nu­ry­ti ne­kram­tant, už­si­ge­riant ke­fy­ru, sly­vų sul­ti­mis ar pa­su­ko­mis.

„To­kio kie­kio čes­na­kų skran­dis ne­virš­ki­na ir iš­me­ta į žar­ny­ną, kur vei­sia­si mū­sų „gy­ven­to­jai“. Pra­de­da vyk­ti stip­rus pa­ra­zi­tų va­ly­mo pro­ce­sas. Po pen­kių to­kių čes­na­kų stik­li­nių kas ry­tą or­ga­niz­mas bus ge­ro­kai iš­va­ly­tas“.

Ži­no­ma, prieš var­to­jant čes­na­ką ir žo­li­nius pre­pa­ra­tus, bū­ti­na pa­si­tar­ti su šei­mos gy­dy­to­ju.

 

 

 

Ar naudingas organizmo valymas, o gal tai mitas? Žiūrėkite toliau: Vaizdo įrašai nepasiekiami... panaikinti.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: kirminai, žarnos, spalinių atsikratymas, kirmėlės, spalinė infekcija, sveikatos patarimai, Spalinės, žarnyno parazitai, čingischano receptas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar