- 22.01.2017
- 4.0 Reitingas
- 45084 Peržiūrų
- Komentarai
Spalinės arba kirmėlės, askaridės, tai žarnyno parazitai, kurie dažniausiai aptinkami vaikuose. Jos plonos ir baltos. Medicininis terminas šiai infekcijai - enterobiozė. Enterobiozė yra apvaliųjų kirmėlių – spalinių (Enterobius vermicularis) sukelta helmintozė (kirmėlinė liga). Jeigu pas vaiką yra enterobiozė, galima tiesiosios žarnos srityje pamatyti spalinukes. Spalinių infekcija dažniausiai atsiranda, dėl atsitiktinio įkvėpimo ar kiaušinėlių nurijimo. Kiaušinėliai paprastai aptinkami mūsų naguose, kurie patenka į mūsų organizmą, kai mes valgome arba pažeistą, įdrėkstą odą. Mažytė kiaurymė pakankama spalinukėms sukelti ligą (paranormal.lt).
Simptomai:
- sutrikęs miegas;
- apetito stoka;
- tamsūs ratilai po akimis;
- šleikštulys;
- pilvo skausmas;
- išangės niežėjimas.
Kartu su nemiga, gali atsirasti kai kuriems žmonėms viduriavimas. Spalinių infekcija gali taip pat sukelti emocinį nestabilumą, anoreksiją, svorio kritimą ir enurezę. Pastovus niežulys gali sukelti uždegimą ir antrinę bakterinę infekciją išangės srityje. Spalinės gali turėti įtakos vulvai (išorinių lyties organų), makšties sienelei, gimdos kakleliui, gimdai, kiaušidei ir kepenims.
Susikaupusios kirmėlinėje ataugoje spalinės gali sukelti jos uždegimą – apendicitą. Kasant niežinčią odą, ji pažeidžiama, gali prasidėti bakteriniai odos ir išorinių lytinių organų uždegimai.
Priežastys: spalinės, tai 3-10 mm ilgio kirmėlės, kurios parazituoja storajame žarnyne, tiesiojoje žarnoje. Apvaisintos spalinių patelės naktimis iššliaužia iš tiesiosios žarnos ir aplink išangę esančiose raukšlėse deda kiaušinius, kurie per 6-10 valandų virsta lervomis. Ligonis kasydamasis kiaušiniais užteršia savo panages, o rankomis liesdamas burną, vėl užsikrečia kirmėlėmis. Spalinėmis galima užsikrėsti buitinio kontakto metu per užterštą maistą, patalynę, drabužius, žaislus.
Diagnostika: spalines gali diagnozuoti tik gydytojas, kuris paims skysčio mėginį iš tiesiosios žarnos ir ištirs ar jame nėra spalinių ir jų kiaušinėlių. Tėvai taip pat gali patikrinti vaiko tiesiosios žarnos sritį, kad pamatyti, ar yra spalinių infekcija.
Veiksminga natūrali priemonė, kovojant su spalinių infekcija.
Linų sėmenų nuoviras padės atsikratyti parazitų.
Šviežiai sutarkuotos morkos ar jų sultys šalina iš virškinamojo trakto kirminus.
Česnakas labai naudingas gydant spalines. Galite valgyti žalią česnaką arba vartoti česnako sultis (5 gramus) sumaišant su trimis gvazdikėliais ir 100 gramų morkų sulčių. Sultys turi būti vartojamos kas dvi valandas, 7-10 dienų.
Sausi ciberžolės milteliai yra puiki namų gydymo priemonė nuo spalinių. Ciberžolės milteliai, sumaišomi su kokosu aliejumi arba ricinos aliejumi, naudojama tiesiosios žarnos srityje savaitę.
Pipirmėčių arbata, padeda išnaikinti spalinių infekciją. Praskiestas gvazdikėlių aliejus taip pat naudojamas spalinių infekcijos gydymui. Imbiero ekstraktas arba marinuotas imbieras yra natūralus vaistas nuo spalinių. Buvo nustatyta, kad moliūgų sėklos veiksmingai gydo spalinę infekciją. Šiuos produktus reikia įtraukti į savo mitybą.
Aliejinė moringa, jos sėklos milteliai gali būti naudojamos spalinių gydymui. Apskritai, aliejinės moringos medžių lapai, žiedai ir sėklos turi vaistų vertę, palaikant švarų žarnyną nuo įvairių infekcijų.
Kalendra yra natūralus vaistas nuo spalinio užsikrėtimo. Ji gali būti papildomai naudojama su maistu. Galite paruoši mišinį: vienas šaukštelis kalendos, keletą šaukštelių tarkuoto kokoso, dvi skilteles česnako, žiupsnelis druskos ir džiovintų raudonų čilį pipirų. Viską gerai išmaišykite. Vartokite kiekvieną kartą prieš valgį tris dienas.
Profilaktika ir patarimai: plauti rankas pasinaudojus tualetu, prieš valgį. Naktį vaikui patartina užmauti apgulančias užpakaliuką kelnaites, kad jis kasydamasis nesuterštų panagių kirmėlių kiaušiniais. Reikia prižiūrėti naktinius rūbus, patalynę, tarpvietę, trumpai karpyti nagus, drėgnu būdu valyti patalpas.
Kitas patarimas, kaip atsikratyti žarnyno parazitų – pasigaminti vadinamųjų „bombikių“. Reikia įsigyti tokių vaistažolių: bitkrėslių, pelyno ir prieskonio – gvazdikėlių. Vaistažoles ir prieskonius reikia sumalti kavamale ir sumaišyti su medumi, kad suliptų.
„Iš mišinio sukočiojami žirnio dydžio rutuliukai. Juos reikia gerti po du apie mėnesį kiekvieną rytą prieš pusryčius ir vakare po vakarienės“.
Valyti žarnyną nuo parazitų būtina. Kadangi daugelio ligų sukėlėjai veisiasi ir gyvena žarnyne, vargina alerginė sloga, alerginis dermatitas, bronchitas, lytinių organų grybeliai, artritiniai skausmai ir pan.
Čingischano receptas nuo parazitų:
Reikia nulupti pilną stiklinę česnako skiltelių. Jas plonai supjaustyti (spausti per česnakspaudę negalima) ir išdėlioti ant servetėlės, kad sugertų sultis. Tuomet šaukšteliu semti česnako griežinėlius ir nuryti nekramtant, užsigeriant kefyru, slyvų sultimis ar pasukomis.
„Tokio kiekio česnakų skrandis nevirškina ir išmeta į žarnyną, kur veisiasi mūsų „gyventojai“. Pradeda vykti stiprus parazitų valymo procesas. Po penkių tokių česnakų stiklinių kas rytą organizmas bus gerokai išvalytas“.
Žinoma, prieš vartojant česnaką ir žolinius preparatus, būtina pasitarti su šeimos gydytoju.
Ar naudingas organizmo valymas, o gal tai mitas? Žiūrėkite toliau: Vaizdo įrašai nepasiekiami... panaikinti.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau