Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Vasario » 28

Prostatos vėžio, kiaušidžių vėžio gydymas viena šaknimi

Mes visi esame girdėję, kad imbieras yra puiki priemonė, gydyti visas ligas. Jo geriausia savybė yra tai, kad saugo jūsų imuninę sistemą.

Be to buvo įrodyta, kad imbieras gali gydyti prostatos vėžį ir kiaušidžių vėžį, tiesiog sunaikindamas vėžines ląsteles.

Tyrimai parodė, kad naudojant imbiero miltelius galima išgyti nuo vėžio 100%. Eksperimento metu, visos vėžinės ląstelės buvo sunaikintos. Buvo parodyta, kad vėžinės ląstelės, įtakojant imbiero miltelių, pradėjo žudyti vienos kitą, procesas vadinamas autofagija.

Prostatos vėžio, kiaušidžių vėžio gydymas viena šaknimi

Tyrimai, paskelbtame žurnale "British Journal of Nutrition" parodė, kad imbiero ekstraktas gali žudyti prostatos vėžio ląsteles. Naudojant imbiero ekstraktą kas dieną, prostatos vėžinių ląstelių sumažėja bent 56%. Prostatos vėžys sumažėja. Prostatos vėžys ne vienintelė liga, kurią galima gydyti imbiero pagalba, taip pat galima gydyti ir kiaušidžių vėžį, sumažinti plaučių, krūties vėžio ląsteles.

Norint gydyti šią sudėtingą ligą, kaip vėžį, jums reikia susikurti įprotį, kuriuo galėtumėte reguliariai vartoti imbierą, skirtingose jos formose: sultinį, kaip vaistą, imbiero miltelius, kaip prieskonį arba tiesiog kartais kramtyti šviežią imbiero šaknį.

Norint paruošti imbiero sultinį, jums reikia:

  • imbiero šaknies;
  • išgryninto vandens.

Paruošimas yra labai paprastas: sutrinkite imbierą, paimkite 2 šaukštus šios košelės ir užpilkite 200 ml verdančio vandens. Tada, įdėkite indą į garų puodą, užvirinkite ir virkite 20 minučių. Atvėsinkite, perkoškite, įpilkite tiek vandens, kiek reikia iki pradinio kiekio.

Vartokite tris kartus per dieną po 1 šaukštą. Jeigu norite, galite skiesti vandeniu arba įdėti medaus pagal skonį.

Paprastai, chemoterapijos metu, žmonės vartoja imbierą, pykinimui ir uždegimui gydyti. Jei imbieras naudojamas didelėmis dozėmis ir reguliariai, padeda sunaikinti ir išgydyti vėžines ląsteles.

Jums reikia pasikalbėti su gydytoju apie imbiero naudą ir kaip ji gali jums padėti kovoti su prostatos vėžiu ir kiaušidžių vėžiu.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Čia galite rašyti savo paranormalų nutikimą, pranešimą spaudai, reklaminį straipsnį, istorijas, pamąstymus, sveikatos patarimą, receptą... Prisijunkite ir rašykite!
Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar