Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Birželio » 6

NSO lizdai Australijoje iki šiol neįmintas keistas fenomenas

XX amžiaus 8-o dešimtemčio pabaigoje iš pradžių Didžiosios Britanijos, o vėliau ir kitų šalių javų laukuose ėmė atsirasti keisti apskritimai iš stipriai prie žemės prispaustų ir susuktų javų stiebų. Spaudoje kilo didžiulis susidomėjimas šiais apskritimais.

Per praėjusius keturis dešimtmečius buvo iškelta daugybė hipotezių, bandančių paaiškinti šių apskritimų atsiradimą: nuo uragano, stipraus vėjo ar bėgiojančių ežių iki NSO nusileidimo vietų ar net įslaptintų mokslinių eksperimentų.

Dabartiniu metu susidomėjimas apskritimais javų laukuose yra žymiai sumažėjęs, nes daug žmonių šiuos apskritimus ėmė patys kurti - arba vardan meno, arba norėdami sulaukti žurnalistų dėmesio.

Tačiau dar iki kylant šiai susidomėjimo bangai egzistavo reiškinys, apie kurį dabartiniu metu yra praktiškai užmiršta, nors jis tvirtai rodo neįprastų apskritimų laukuose ryšį su NSO. Tai taip vadinami „NSO lizdai“ Australijoje.

Australija, NSO, Ateiviai, Ufologija, Apskritimai javuose

1966 m. sausio 16 d., patį vidurvasarį, darbininkas Džordžas Pedlis važiavo savo traktoriumi siauru keliuku šalia cukrašvendrių fermos netoliese Talio, Kvynslando šiaurėje. Šią vietą vietiniai gyventojai vadina Pasagos mariomis.

Buvo graži ir rami diena, aukštai danguje ryškiai švietė saulė. Traktoriaus variklio triukšmas slopino kitus pašalinius garsus, tačiau netikėtai Pedlis išgirdo ilgai trunkantį šnypštimą. Jis iš pradžių pamanė, kad pradūrė padangą, todėl sustabdė traktorių ir iš jo išlipo, norėdamas apžiūrėti ratus, tačiau netikėtai iš cukrašvendrių lauko, visai šalia kelio, lėtai pakilo sidabrinės ir baltos spalvos plokščias objektas, primenantis lėkštę.

Objektas nebuvo didelis, skersmuo - apie 8 metrai. Jis lėtai pakilo iki medžių viršūnių, po to truputį pasviro ir didžiuliu greičiu nuskrido į pietvakarius.

Pedlis nubėgo į lauką iš kurio pakilo NSO. Kai jis prasibrovė per tankiai suaugusias cukrašvendrės, prieš savo akis išvydo lygų apskritimą, stipriai įspaustą į žemę ir dėl to užlietą vandeniu. Kai po kelių valandų vanduo nuslūgo pasirodė tvarkingai ratu suguldytos cukrašvendrės.

Šis įvykis sukrėtė visą Australijos spaudą, nes tuo metu NSO fenomenas tik buvo pradėjęs sklisti, o čia netikėtai paaiškėjo, kad jį galima aptikti retai apgyvendintame rajone Australijoje.

Į laukus prie Talio ėmė vienas po kito važiuoti žurnalistai, kurie netrukus netoliese aptiko dar penkis „NSO lizdus“. Jie buvo mažesnio skersmens, tai reiškia, kad šiose vietose buvo nusileidusios visai nedidelės skraidančiosios lėkštės.

Australija, NSO, Ateiviai, Ufologija, Apskritimai javuose

Netrukus buvo pastebėtos neįprastos susuktų cukrašvendrių, gulinčių „lizduose“ savybės. Pirmiausia, paaiškėjo, kad cukrašvendrės ne šiaip susuktos ir prispausto prie žemės, tačiau išrautos iš žemės su visomis šaknimis.

Antra, cukrašvendrės labai greitai patamsėjo, vos per keletą valandų, nors paprastai išrautos cukrašvendrės patamsėja maždaug per tris dienas. Trečia, cukrašvendrės buvo suguldytos įvairiomis kryptimis - kartais pagal laikrodžio rodyklę, kartais - prieš.

Dar buvo aptiktas nedidelis stačiakampis, kuriame cukrašvendrės buvo išrautos, tačiau pačių cukrašvendrių nebuvo. Jų nebuvo nei šalia, nei kitoje vietoje. O viename iš šešių aptiktų „NSO lizdų“ cukrašvendrės buvo ne tik prispaustos prie žemės, bet ir stipriai apdegusios.

Paklausinėjus vietinių gyventojų paaiškėjo, kad jiems tai visiškai įprastas reiškinys, nes tokie apskritimai atsiranda praktiškai kiekvienais metais lietingojo sezono pradžioje. Tačiau šie atvejai anksčiau nebuvo registruojami, nes vietiniams gyventojams tai neatrodė kažkas labai ypatingo ir keisto.

Po 1966 m. NSO ir toliau lankėsi Kvynslando šiaurėje ir palikdavo „lizdus“. Jų atsiradimai buvo užfiksuoti 1968, 1971, 1972, 1977, 1987 ir 1992 metais.

Australija, NSO, Ateiviai, Ufologija, Apskritimai javuose

1976 metais tyrinėtojas Trevoras Džeimsas Konsteblas išleido knygą „Kosminis gyvybės impulsas“, kurioje iškėlė savo teoriją, bandančią paaiškinti „NSO lizdų“ fenomeną. Jo manymu, NSO juda, naudodami orgono energiją, ir būtent ji sukuria „lizdus“, kai NSO kyla nuo žemės.

Terminą „orgono energija“ XX amžiaus viduryje sukūrė prieštaringai vertinamas psichoanalitikas Vilhelmas Raichas, kuris, panašu, taip interpretavo universaliąją Či energiją iš kinų filosofijos ir medicinos.

Pagal Konsteblo versiją, kai ateivių skraidančiam aparatui reikdavo pakilti iš lauko, jis įsiurbdavo jam reikalingą orgono energiją iš po juo esančių gyvų objektų, šiuo atveju tai buvo cukrašven-drės. Cukrašvendres susuka sūkuriais, kuriuos sukuria susidariusi energijos plazma.

Si teorija paaiškina, kodėl cukrašvendrės taip greitai patamsėja - juk jose nebebuvo gyvybinės energijos.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau