Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Rugpjūčio » 2

Avarinis NSO su ateiviais nusileidimas Graikijoje

"Ateiviai Atalanti miestelyje" arba "Nutikimas su NSO Atalanti miestelyje" laikomas svarbiausiu ufologiniu incidentu Graikijoje ir vienu paslaptingiausių atvejų Europoje.

Tiesa, informacijos apie tą incidentą yra labai mažai, ir beveik visa ji paimta iš trumpos graikų kariškių ataskaitos.

Joje sakoma, kad naktį į rugsėjo 2 d. 1990 metais flotilė, kurią sudarė nuo 12 iki 17 neatpažintų skraidančių objektų, buvo pastebėta keliose vietose virš žemyninės Graikijos dalies.

Praskridusi virš Peloponeso, ši flotilė pasisuko ir nuskrido į šiaurę. Maždaug 21.30 val., skrendant virš nedidelio Atalanti miestelio (maždaug už 150 km į šiaurės vakarus nuo Atėnų), vienas iš NSO atsiskyrė iš flotilės rikiuotės.

Keli liudininkai minėjo, kad tam lėktuvui, matyt, kilo kažkokia problema, nes laivo spalva pasikeitė į raudoną, o paskui, atrodo, ir išvis užsidegė.

Tuo pačiu metu danguje nutiko trys labai stiprūs sprogimai (kituose pranešimuose kalbama apie garsius metalinius triukšmus).

Anot liudininkų, laivas avariniu režimu nusileido ant kalvos viršūnės; ten stovi nedidelė bažnytėlė, esanti už kelių kilometrų nuo Atalanti miestelio ir maždaug už 1 km nuo Megaplatanoso kaimelio.

Vietiniai gyventojai, kurie stebėjo “NSO kritimą” maždaug 1 kilometro atstumu, iškart pranešė policijai apie įvykį, bet naktį buvo labai sunku pasiekti įvykio vietą dėl vietovės ypatumų.

ufologija, ateiviai, NSO, Graikija, NSO avarija, humanoidai

Kai tik tas NSO su techninėmis problemomis nusileido ant žemės, kiti flotilės lėktuvai nejudėdami pakibo danguje virš tos pačios kalvos. Greičiausiai jie norėjo apsaugoti nusileidusį NSO.

Virš kalvos susitelkę šviečiantys NSO taip apšvietė vietovę, kad liudininkai, kurių dauguma buvo fermeriai, galėjo gerai įžiūrėti objektus. Anot jų, NSO buvo apvalūs ir gana nedideli (nedidesni už traktorių).

Pasak vieno iš liudininkų, kurie sugebėjo prieiti arčiau nusileidimo vietos, ant kalvos jie pamatė labai keistas būtybes: žemaūgius humanoidus, kurie, atrodė, remontavo savo laivą.

Visas incidentas nuo nusileidimo ant kalvos iki remonto pabaigimo tęsėsi nuo 21.30 val. vakaro iki 3.00 val. nakties. Humanoidams pavyko suremontuoti lėktuvą ir pakelti jį į orą, paskui visa NSO flotilė iškart pakilo į orą. Kitą rytą vietiniai gyventojai masiškai traukė į tą vietą pažiūrėti, kas gi ten nutiko.

Jie pamatė, kad žolė ant kalvos viršūnės buvo išdegusi, o žemė buvo taip įkaitinta, kad net ryte iš jos kilo stiprūs dūmai. Toje vietoje, kur buvo remontuojamas NSO, žmonės rado kabelių, metalinių detalių ir visiškai neaiškų artefaktą, panašų į jūrinę pintį.

Labai prastos kokybės nuotrauka, kurioje matoma išdegusi žolė kalno viršūnėje

Teigiama, kad kai kurios ant tos kalvos rastos detalės

Netrukus į įvykio vietą atvyko Graikijos kariuomenė, apsupo viską, surinko visus artefaktus ir paėmė dirvos mėginius. Paskui buvo parengta ataskaita, kurioje svarbiausias dėmesys buvo skiriamas NSO detalėms, tarp jų kažkokiam variniam “kamščiui”, 11cm skersmens su išgraviruotais ant jo simboliais, labai panašiais į arabiškas raides.

Ataskaitoje padaryta išvada, kad nuolaužos galimai priklausė senam palydovui (greičiausiai sovietiniam), tačiau liudininkai tuo laiku nenorėjo tuo patikėti, nes palydovai nenusileidžia ir vėl nepakyla į dangų kaip kosminiai ateivių lėktuvai.

Pačioje Graikijoje šis incidentas dažnai vadinamas “graikiškuoju Rosvelu”.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto