Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 18

Nuo isterijos iki nesaugumo: 7 veiksniai, kurie žudo jūsų seksualumą

Nuo isterijos iki nesaugumo: 7 veiksniai, kurie žudo jūsų seksualumą

Kai kurios moterys lengvai veda vyrus iš proto, o kitoms net ir stengiantis nepavyksta. Papasakosime, kaip dirbti su savo seksualumu ir kokių klaidų nereikėtų daryti.

Moterys - svajingos ir emocionalios prigimties (su keliomis išimtimis). Pažadinti subtilias savo jausmingumo stygas gali kiekviena, tačiau ne visos supranta, kokie žingsniai mažina jų patrauklumo laipsnį. Šie 7 veiksniai atstos sėkmingus ir rimtus santykius puoselėjančius vyrus.

1. Netinkamas įvaizdis

Šiandieninė mada kaip niekada demokratiška: galima dėvėti sportbačius su sijonais, "nuogas" sukneles, apatinio trikotažo stiliaus ir daugelio pamėgtas "oversize" palaidines. Viskas tam, kad jaustumėtės patogiai arba provokuojančiai seksualiai.

Surenkite visišką garderobo valymą ir nebijokite atsisakyti dabartinių tendencijų, nes moteriškumas visada madingas.

Tačiau vyrų tokie "kraštutinumai" netraukia. Jie nemato "pataikūnės" ir "gundančios divos" moters rimtiems santykiams. Šimtmečius vyrus traukė smėlio laikrodžio siluetas: paryškintas liemuo, kojos, apautos plonais bateliais, plonyčiai sijonai, blizgios garbanos ir natūralų grožį pabrėžiantis lengvas makiažas.

2. Nulinė vidinė energija

Kad ir kokia graži atrodytumėte, jei jūsų akys pavargusios, nuvargusios ar liūdnos, vyrui nebūsite seksualiai patraukli. Moteris yra tarsi akumuliatorius, kurį įkrauna išorinė aplinka ir kuris vyrui tarnauja kaip "energijos šaltinis". Juos pasąmoningai "įjungia" moterys, kurios yra šviesios ir kupinos vidinės energijos.

3. Nepažįstate savo kūno kalbos

Eisena, laikysena ir gestai yra galingi moterų ginklai. Paklauskite vedusių vyrų, ką jie prisimena iš pirmojo pasimatymo su ta, kurią vėliau nusprendė vesti. Vargu ar jie įvardys jos suknelės spalvą ir lūpų dažų atspalvį, tačiau skraidančią eiseną jie tikrai pasakys.

4. Nesugebėjimas bendrauti

Betarpiškos ir pašėlusios merginos tinka lengvai bendrauti. Sėkmingas vyras ieško moters, kuri jam patiktų. Jo ideali kandidatė nesielgs kaip viršininkė ar mokytoja, nesislėps kamputyje kaip išsigandusi pelė ir nekiš liežuvio kaip koledžo studentė per stojamąjį egzaminą.

Tikra moteris-žmona gebės palaikyti pokalbį bet kokia tema, išklausyti savo vyrą ir patarti, pasakyti komplimentą, užgesinti bet kokį konfliktą ir pakelti mylimajam nuotaiką. Pas tokią moterį norisi grįžti kiekvieną dieną.

5. Nesugebėjimas kontroliuoti emocijų

Pavydas, pyktis, isterija - paskutinis dalykas, su kuriuo vyras norėtų susidurti šeimyniniame gyvenime. Moteris, kuri kelis kartus per dieną nuo verkimo iki juoko ir atgal pereina iš vienos pusės į kitą, nėra žavi - ji kelia siaubą. Galite turėti labai įvairių jausmų, bet neprivalote jų išlieti ant partnerio. Vyrai santykiuose vertina komfortą ir paguodą.

6. Bandymas atsikratyti pernelyg didelio seksualumo

Yra moterų, kurias gamta apdovanojo padidintu jausmingumu. Nuo pat paauglystės jas supa meilužiai, tik jų ketinimai toli gražu nėra rimti. Tokio požiūrio nudegintos moterys ima "gesinti" natūralų seksualumą: renkasi santūrius drabužius, jokio makiažo, į dėmesio ženklus reaguoja agresyviai ir nepasitikinčiai. Toks elgesys nepadeda užmegzti ilgalaikių ir harmoningų santykių.

Tavo užduotis šioje situacijoje - nenustelbti prigimtinės dovanos ir iki tokio pat aukšto lygio pakelti kitus savo moteriškumo aspektus. Tada nustosite matyti tik geismo objektą.

7. Nepasitikite savimi ir nesijaučiate patenkinta kaip asmenybė

Tai akivaizdžiausias ir kartu sunkiausiai suvokiamas aspektas. Kai moteris žino, kur eina ir ką nori pasiekti, ji tarsi pati save neša per gyvenimą. Ji suvokia savo troškimus ir saugo savo asmenines ribas.

Jai pasaulis nenusileidžia vyrui, bet ji supranta savo partnerio psichologiją ir protingai kuria santykius su juo. Kai užlopysite asmenines "spragas" - rasite kuo užsiimti, atleisite nuoskaudas ir nesaugumo jausmą, išmoksite be baimės žvelgti į ateitį, pradėsite alsuoti vidine šviesa. Ji daug seksualesnė už ryškų lūpdažį.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau