Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 30

Nuogi suaugusieji reklamuoja transseksualų gyvenimo būdą kaip "euforiją" vaikų televizijos laidoje

Nuogi suaugusieji reklamuoja transseksualų gyvenimo būdą kaip "euforij

Naujoje "edukacinėje" televizijos laidoje Olandijoje suaugusieji nusirengia ir atsakinėja į vaikų klausimus apie transseksualumą ir lyties keitimo operacijas, o transseksualų gyvenimo būdą reklamuoja kaip "euforiją", nes transseksualų darbotvarkė ir toliau diegiama vaikams.

Programa "Tiesiog nuogi" dar nebuvo parodyta, tačiau transliuotojas NPO paskelbė treilerį, kuriame matyti, kaip suaugusieji nusirenginėja mažamečių vaikų akivaizdoje, o daugelis žmonių teigia, kad filmuota medžiaga "priartėja prie pedofilijos propagavimo".

Laidos formate nuogi suaugusieji atsakinėja į vaikų klausimus tokiomis temomis, kaip, pavyzdžiui, kaip jie jaučiasi patogiai savo kūne, o prodiuseriai teigia, kad tokiu formatu siekiama skatinti pozityvų požiūrį į savo kūną.

Laidos vedėjas Edsonas da Graca sakė: "Tikslas - išmokyti vaikus, kad kiekvienas kūnas yra skirtingas ir kad ne visi kūnai yra tobuli".

Tačiau atviras seksualinis laidos pobūdis sukėlė pasipriešinimą Olandijoje, o prodiuseriai apkaltinti vaikų seksualizavimu ir "pedofilijos propagavimu".

Parlamento narys Tunahanas Kuzu iš partijos "Denk" paragino savo "Twitter" sekėjus rašyti transliuotojui ir reikalauti, kad programa būtų išimta iš eterio, vadindamas ją "absurdiška".

O FvD lyderis Thierry Baudet teigė, kad programa "priartėjo prie pedofilijos propagavimo".

The Independent pranešimas: Vienas iš jų sako: "Tai nėra laida, kurią man reikia žiūrėti".

Transliuotojo pareiškime teigiama: "Žurnalistai ir žiūrovai gali būti tikri, kad ši laida bus rodoma: "Vaikai tiksliai žinojo, kas įvyks, ir bet kuriuo metu galėjo pasakyti, kaip jie jaučiasi laidos metu.

"Tikėjomės, kad kils šiek tiek triukšmo. Ne visi manys, kad tai skirta vaikams, ir tai yra gerai. Tėvai turi nuspręsti, ar jų vaikai gali žiūrėti".

Pirmąją laidos "Tiesiog nuogi" (olandiškai Gewoon Bloot) seriją NTR rodys kovo 21 d.

Ši laida paremta panašia Danijoje rodyta laida "Ultra smider tojet" ("Ultra nusirengia"), kuri tuo metu taip pat susilaukė neigiamos reakcijos, tačiau 2019 m. laimėjo televizijos apdovanojimą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau