Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 20

Jeilio profesorius "susprogdintas" po to, kai pasakė, kad padeda vaikams iki 3 metų jų ‘Lyčių Kelionėje’

Jeilio universiteto profesorė sukėlė pasipiktinimą po to, kai pareiškė, kad ji dalyvauja programoje, kuri padeda vos trejų metų vaikams "keliauti lyties keliu".

"YouTube" vaizdo įraše, kuris dabar jau pašalintas, Jeilio pediatrinės lyties programos direktorė ir viena iš įkūrėjų Christy Olezeski (Christy Olezeski) paaiškino, kaip ji vykdo programą, padedančią vaikams nuo trejų metų. Ji taip pat sakė, kad jos komanda pataria, ar ir kada jaunuoliai turėtų kreiptis dėl "medicininės intervencijos".

Apie tai praneša "Mail Online": Vaizdo įrašas sukėlė pasipiktinimą internete, nes ji buvo įspėta palikti vaikus ramybėje, o kiti netgi teigė, kad tai yra vaikų išnaudojimas.

Įraše Olezeski pasakojo, kad jos misija yra "teikti visapusišką į šeimą orientuotą priežiūrą vaikams, paaugliams ir jauniems suaugusiesiems, abejojantiems dėl jiems priskirtos lyties ir (arba) siekiantiems konsultacijų dėl lyties patvirtinimo".

Ji sako: "Esu Jeilio lyties programos, kuri yra tarpdisciplininė programa, dirbanti su lyties nesutariančiais asmenimis [nuo 3 iki 25 metų] ir jų šeimomis, direktorė.

Mes padedame asmenims, kurie abejoja savo lytine tapatybe arba kurie identifikuojasi kaip translyčiai ar nebinariniai, ir padedame jiems keliauti lyties keliu.

Programos interneto svetainėje išsamiai aprašoma, kad transseksualumo operacijos galimos tik 18 metų ir vyresniems asmenims.

Nėra informacijos, kaip jauniems žmonėms gali būti įvedami hormonai ir lytinio brendimo blokatoriai.

Ji taip pat nurodo, kaip jos vadovaujama programa teikia rekomendacijas dėl "medicininės intervencijos" ir kada toks procesas turėtų prasidėti.

'Man patinka tai, ką darau, todėl tikrai labai, labai nuostabu dirbti šioje srityje ir dirbti su asmenimis, kurie yra skirtingų lyčių, gauti jų palaikymą ir padėti jiems keliauti lyties keliu'.

Socialinėje žiniasklaidoje pasipiktinimą sukėlė mintis, kad vaikai, kurie vos neapsivelka sauskelnių, priima sprendimą keisti lytį.  

"Trejų metų vaikai neturėtų būti skatinami keisti lytį! Palikite juos ramybėje, - tviteryje rašė režisierius ir prodiuseris Robby Starbuckas (Robby Starbuck).

"Visuomenė prarado rutulį", - tviteryje parašė Arizonos respublikonų partijos pirmininkė daktarė Kelli Ward.

'Vaikų atmintis tik pradeda veikti, kai jiems 3 m. Vaikai galvoja, kad jie yra dinozaurai arba šunys. Nėra jokios "lyties kelionės" 3 metų, tai yra prievarta prieš vaikus", - "Twitter" siūlė komedijų duetas Hodge Twins.

Labai noriu, kad Christy Olezeski man papasakotų, kaip 3 metų vaikas gali patirti lytinės tapatybės krizę. Tokie maži vaikai neturi jokio supratimo ir net negalvoja apie tai, kada paskutinį kartą girdėjote 3 metų vaiką sakant, kad aš esu mergaitė, bet jaučiuosi kaip berniukas ar pan.", - rašė Pat Cordia.

Ar šios Jeilio lyties programos klinikinės psichologės žvaigždžių džiaugsmas dėl darbo su 3 metų vaikais kitiems kelia tokį pat nerimą, kaip ir man? Ką apie tai sako tikroji psichologija?" - pridūrė kitas "Twitter" vartotojas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Ateina laikas, stebėti vaikus, paauglius, o kuo jie mokomi mokyklose... Kokia ideologija pradeda taikyti Lietuvos mokyklose. Klauskite, savo vaikų, ar apie tai nekalba "mokslo" žinovai. Kurie turėtu auklėti ir mokyti, tai kas jiems priklauso. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau