- 08.01.2023
- 0.0 Reitingas
- 831 Peržiūr
- Komentarai
Buvęs Baltųjų rūmų patarėjas daktaras Skotas Atlasas (Scott Atlas), Stanfordo universiteto Huverio instituto Roberto Vesono (Robert Wesson) vyresnysis sveikatos politikos mokslinis bendradarbis, neseniai parašė puikią esė laikraštyje "Wall Street Journal".
Jame jis kelia visiems studentams, tėvams, dėstytojams ir plačiajai visuomenei gyvybiškai svarbų klausimą, kaip mūsų šalies universitetų sistema kartu su pagrindine žiniasklaida tapo agresyviausia medicinos ideologijos ir biologinio saugumo politikos šalininke ir platintoja. Universitetų elgesį ir toliau lemia CDC ir PSO, ir atrodo, kad universitetų administracija ir toliau laikysis konsensuso pozicijos COVID fenomeno atžvilgiu, kol kita institucija, kurią ji laiko autoritetinga, nepasakys kitaip. Tikėtina, kad taip neatsitiks.
Akademinė bendruomenė niekada neatsiskaitys už savo klaidingą COVID politiką ir niekada neatsisakys savo įsipareigojimo laikytis konsensuso paaiškinimų ar galimybių. Iš tiesų šie žmonės padės paspartinti visą COVID kompleksą. COVID yra nauja socialinės inžinerijos programa, o universitetai biologinį saugumą, įskaitant molekulinę inžineriją ir sekimo technologiją, pavers nuolatine mokslinių tyrimų veikla, kurios finansavimas ir komercializavimas kasmet siekia milijardus. Ryšys, jungiantis verslą, vyriausybę ir aukštąjį mokslą, dar niekada nebuvo stipresnis, o Kinijos stiliaus socialinio kredito vertinimą, iš dalies pagrįstą medicininiu ir ideologiniu atitikimu, dabartinė Baltųjų rūmų administracija laiko būtina politinės darbotvarkės dalimi.
Jei universitetai pripažintų, kad klydo, tai ne tik pakenktų jų autoritetui ir keltų pavojų mokslinių tyrimų finansavimui, bet ir, svarbiausia, sukeltų teisinę grėsmę jų vadovybei. Universitetų direktoriai, patikėtiniai, regentai ir kiti valdymo organai nori išvengti atsakomybės, o universitetų teisės ir komunikacijos skyriai dirba viršvalandžius, kad apsaugotų savo institucijas nuo neigiamo poveikio, įskaitant atsakomybę už padarytą žalą.
Atrodo, kad ieškovų bylinėjimasis, įskaitant grupinius ieškinius, įgauna vis didesnį pagreitį, nes įrodymai, reikalingi ilgalaikiams ieškiniams prieš universitetų administraciją, gaunami iš plačiai paplitusių šaltinių (pavyzdžiui, rimtos sveikatos komplikacijos dėl vakcinų). Formuojamos teisinės teorijos, kuriomis siekiama žalos atlyginimo, kuris lengvai gali siekti milijardus dolerių. Kai kuriems universitetams gali grėsti bankrotas.
Su COVID susijusi žala gali būti kitas plataus masto ilgalaikis bylinėjimosi projektas, kuris prilygs tabako ir asbesto byloms.
Šiuolaikinės universitetų sistemos teisininkai tai žino ir veiksmingai išleido įsakymą "užčiaupti burną", kad išvengtų universitetų savęs apkaltinimo.
Tačiau geriausia teisinė strategija, kurią jie turi, yra stumti tuos pačius COVID paaiškinimus, iš tikrųjų didinant savo įsipareigojimus jiems.
Jie ir toliau plečia biologinio saugumo tyrimų spektrą, kuris įsiskverbė į beveik visus šiuolaikinės universitetų sistemos padalinius.
Autorius: Matthew Andersson iš AmericanThinker.com, Paveikslas: Oregono valstybinis universitetas.
P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau