Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 8

Ar universitetai kada nors pripažins, kad klydo dėl COVID politikos?

Buvęs Baltųjų rūmų patarėjas daktaras Skotas Atlasas (Scott Atlas), Stanfordo universiteto Huverio instituto Roberto Vesono (Robert Wesson) vyresnysis sveikatos politikos mokslinis bendradarbis, neseniai parašė puikią esė laikraštyje "Wall Street Journal". 

Jame jis kelia visiems studentams, tėvams, dėstytojams ir plačiajai visuomenei gyvybiškai svarbų klausimą, kaip mūsų šalies universitetų sistema kartu su pagrindine žiniasklaida tapo agresyviausia medicinos ideologijos ir biologinio saugumo politikos šalininke ir platintoja.  Universitetų elgesį ir toliau lemia CDC ir PSO, ir atrodo, kad universitetų administracija ir toliau laikysis konsensuso pozicijos COVID fenomeno atžvilgiu, kol kita institucija, kurią ji laiko autoritetinga, nepasakys kitaip.  Tikėtina, kad taip neatsitiks.

Akademinė bendruomenė niekada neatsiskaitys už savo klaidingą COVID politiką ir niekada neatsisakys savo įsipareigojimo laikytis konsensuso paaiškinimų ar galimybių.  Iš tiesų šie žmonės padės paspartinti visą COVID kompleksą.  COVID yra nauja socialinės inžinerijos programa, o universitetai biologinį saugumą, įskaitant molekulinę inžineriją ir sekimo technologiją, pavers nuolatine mokslinių tyrimų veikla, kurios finansavimas ir komercializavimas kasmet siekia milijardus.  Ryšys, jungiantis verslą, vyriausybę ir aukštąjį mokslą, dar niekada nebuvo stipresnis, o Kinijos stiliaus socialinio kredito vertinimą, iš dalies pagrįstą medicininiu ir ideologiniu atitikimu, dabartinė Baltųjų rūmų administracija laiko būtina politinės darbotvarkės dalimi.

Jei universitetai pripažintų, kad klydo, tai ne tik pakenktų jų autoritetui ir keltų pavojų mokslinių tyrimų finansavimui, bet ir, svarbiausia, sukeltų teisinę grėsmę jų vadovybei.  Universitetų direktoriai, patikėtiniai, regentai ir kiti valdymo organai nori išvengti atsakomybės, o universitetų teisės ir komunikacijos skyriai dirba viršvalandžius, kad apsaugotų savo institucijas nuo neigiamo poveikio, įskaitant atsakomybę už padarytą žalą.

Atrodo, kad ieškovų bylinėjimasis, įskaitant grupinius ieškinius, įgauna vis didesnį pagreitį, nes įrodymai, reikalingi ilgalaikiams ieškiniams prieš universitetų administraciją, gaunami iš plačiai paplitusių šaltinių (pavyzdžiui, rimtos sveikatos komplikacijos dėl vakcinų).  Formuojamos teisinės teorijos, kuriomis siekiama žalos atlyginimo, kuris lengvai gali siekti milijardus dolerių.  Kai kuriems universitetams gali grėsti bankrotas.

Su COVID susijusi žala gali būti kitas plataus masto ilgalaikis bylinėjimosi projektas, kuris prilygs tabako ir asbesto byloms.  

Šiuolaikinės universitetų sistemos teisininkai tai žino ir veiksmingai išleido įsakymą "užčiaupti burną", kad išvengtų universitetų savęs apkaltinimo.  

Tačiau geriausia teisinė strategija, kurią jie turi, yra stumti tuos pačius COVID paaiškinimus, iš tikrųjų didinant savo įsipareigojimus jiems. 

 Jie ir toliau plečia biologinio saugumo tyrimų spektrą, kuris įsiskverbė į beveik visus šiuolaikinės universitetų sistemos padalinius.

Autorius: Matthew Andersson iš AmericanThinker.com, Paveikslas: Oregono valstybinis universitetas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau