Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 11

BUM: Pasaulio sveikatos aukščiausiojo lygio susitikimo narys pripažįsta, kad COVID blokavimas buvo politinis, o ne mokslinis

COVID-19 pandemijos metu visame pasaulyje paskelbti draudimai sugriovė milijonų žmonių, ypač pažeidžiamiausių, gyvenimus. Dabar už tai atsakingi globalistai pripažįsta, kad savo nutarimus priėmė remdamiesi tik politika.

Spalio mėnesį Pasaulio sveikatos aukščiausiojo lygio susitikime vyko trijų dienų konferencija, kurioje dalyvavo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO). Joje dalyvavo apie 300 pranešėjų ir 3 000 dalyvių, kurie aptarė pasaulio atsaką į COVID-19 ir požiūrį į būsimas pandemijas.

Reporterė Alexandra Lavoie (Alexandra Lavoie) iš "Rebel News" slapta nuvyko į konferenciją ir ketvirtadienį paskelbė filmuotą medžiagą. Ji kalbėjosi su Vokietijos ir Vakarų Afrikos pandemijų prevencijos centro (G-WAC) nariu Razaku Gyesi (Razak Gyesi) Issahaku ir spaudė jį dėl globalistinio elito sprendimų, susijusių su pandemija.  Pateikiame keletą jo atsakymų:

"Pandemijos įkarštyje dauguma sprendimų, kaip jau minėjau, nebuvo pagrįsti mokslu. Jie buvo tiesiog reakcingi. Viskas, kas tik padėtų, - sakė Issahaku.

"Dabar, žvelgdami atgal, galime pasakyti, kad kai kurie iš tų sprendimų nėra pagrįsti mokslu."

Tada Issahaku pripažino, kad vakcinos nesustabdo COVID plitimo.  Pernai "Pfizer" teigė, kad jų vakcina 90 proc. sumažino viruso plitimą.

"Vakcinos nesustabdo ligos plitimo. Bet dabar mes žinome", - sakė jis. "Iš pradžių niekas nežinojo, taigi, taip, tai buvo politinis klausimas, bet mes manome, kad tai padėjo ir išlyginti kreivę."

Issahaku toliau pripažino, kad kelionių draudimams nėra jokio mokslinio pagrindo, ir kaip pavyzdį pateikė Afriką. Tuomet jis pasiūlė, kad tai nepasikartos, nes "žmonės buvo daug geriau pasirengę".

"Kai atvykote į Afriką, pandemijos įkarštyje judėjimas tarp dviejų kaimų buvo neįmanomas", - sakė jis.

"Taigi reikėjo priimti sprendimą. Nors nežinome tų sprendimų mokslinio pagrindo, žmonės turėjo laikytis, ir manome, kad tai pasiteisino.

"Tačiau dabar, žvelgiant retrospektyviai, daugelis dalykų, kurie įvyko su COVID, nebūtų įvykę iš to, ką žinome dabar. Žmonės buvo daug geriau pasirengę nei anksčiau".

Tada Lavoie siekė visapusiško ir neginčijamo paaiškinimo. "Mes žinome, kad uždarymas buvo žalingas verslui ir žalingas vaikams. Ar dabar, kai žinome tiek daug informacijos, turėtume taip pat elgtis ir kitos pandemijos atveju?"

"Ne, būtent tai aš ir sakau. Daugelis sprendimų nebuvo paremti mokslu", - sakė Issahaku.

Viso politinio spektro mokslininkai nuo pat pandemijos pradžios skambino pavojaus signalu dėl uždarymo žalos. Tačiau žiniasklaida ir politinis elitas juos išjuokė kaip sąmokslo teorijų šalininkus ir neapgalvotus. (PS: mes nuo pat pradžių apie tai kalbėjome, mus blokavo ir dabar blokuoja faktų tikrintojai, apmokėti tų pačių tarakonų. Įdomu ar jie atsiprašys ir panaikins savo straipsnius?)

Keletas politikų, kurie iš tikrųjų vadovavosi mokslo duomenimis, pavyzdžiui, Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas, išgelbėjo savo šalių ekonomiką nuo žlugimo ir begalę gyvybių.  Nuostabu, kas nutinka, kai vyriausybės pirmenybę teikia pažeidžiamųjų apsaugai ir leidžia sveikiems suaugusiesiems užsidirbti pragyvenimui.

Niekada daugiau neturėtume pasitikėti politikais, kurie mus užrakino ir melagingai teigė, kad tai daro remdamiesi moksliniais duomenimis.  Tik amžinas budrumas neleis jiems pakartoti savo autoritarinių veiksmų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. Įdomu, ar Lietuvos tarakonai, bet žino apie šią konferencija? Ir garsiai pasakys ... ir atsistatydins? Kitas klausymas, kam tai buvo daroma? O jei tai buvo daroma (be baimės), jie tikrai nesustos.... žmonijos pavergimui.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
O jūs tikine mokslu? Lietuvos pareigūnai tai ne karta sakė.... atsiminkite juos... išsaugokite jų įrašus, ką kalbėjo... kai ateis laikas, jie visi bus teisiami.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau