Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 11

Klausas Schwabas sukvietė 52 valstybių vadovus į "skubų" globalistų aukščiausiojo lygio susitikimą

Antradienį organizatoriai pranešė, kad Klausas Švabas (Klaus Schwab) pakvietė 52 valstybių ir vyriausybių vadovus bei beveik 600 įmonių vadovų į skubų susitikimą, nes kitą savaitę Davose (Šveicarija) vyks Pasaulio ekonomikos forumo metinis susitikimas.

Forumo organizatoriai teigė, kad naujausioje elitinio politinių lyderių, verslo vadovų, kultūros tendencijų formuotojų ir tarptautinių organizacijų vadovų susirinkimo sudėtyje bus sprendžiamos problemos, su kuriomis susiduria susiskaldęs pasaulis prasidėjus 2023 m., daugiausia dėmesio skiriant karams ir konfliktams, ekonominiam spaudimui ir klimato kaitai.

"Nėra abejonių, kad mūsų 53-iasis metinis susitikimas Davose vyks sudėtingiausiame per pastaruosius dešimtmečius geopolitiniame ir ekonominiame fone", - sakė forumo prezidentas Borge Brende, atkreipdamas dėmesį į tokius iššūkius kaip pasaulinės recesijos grėsmė, sparčiai kylančios energijos ir maisto kainos ir būtinybė geriau spręsti visuotinio atšilimo problemas.

Breitbart ataskaita: Beveik metus trukęs Rusijos karas Ukrainoje ir COVID-19 apribojimai, o dabar ir infekcijų banga Kinijoje padėjo susilpninti pasaulio ekonomiką.

Brendė atkreipė dėmesį į "rekordinį dalyvavimą" - 52 valstybių ir vyriausybių vadovai, iš kurių daugiau nei pusė buvo iš Europos, taip pat kai kurie neseniai išrinkti lyderiai, įskaitant Pietų Korėjos prezidentą Yoon Suk Yeol, Kolumbijos prezidentą Gustavo Petro ir Filipinų prezidentą Ferdinandą Marcosą jaunesnįjį. Buvo tikimasi, kad dalyvaus beveik 300 vyriausybių ministrų.

Forumo prezidentas sakė, kad kai kurios delegacijos paprašė saugumo sumetimais iš karto "neskelbti" jų dalyvių pavardžių. Brendė sakė, kad, pavyzdžiui, dalyvaus neįvardytos "aukšto lygio" delegacijos iš Kinijos ir Ukrainos.

JAV atstovaus Bideno administracijos pareigūnai, įskaitant prezidento pasiuntinį klimato kaitos klausimais Džoną Kerį, nacionalinės žvalgybos vadovę Avril Haines ir JAV prekybos atstovę Katherine Tai, taip pat keli gubernatoriai ir Kongreso įstatymų leidėjai.

Susitikime aptariami klausimai, kurie buvo svarstomi šimtuose viešų posėdžių, taip pat slaptuose verslo lyderių užkulisiniuose susitarimuose aukščiausios klasės viešbučiuose, esančiuose Davoso promenadoje, netoli konferencijų centro, kuriame vyksta susitikimas.

Darbotvarkėje gausu diskusijų apie idėjas, inovacijas ir viešojo ir privačiojo sektorių bendradarbiavimo paieškas tokiais klausimais kaip energetika, klimatas, investicijos, prekyba, ateities technologijos, darbo vietos, sveikata ir socialinis judumas.

Sunku nuspėti, ar šios aukšto lygio diskusijos atneš svarbių pranešimų, kurie padės pasistūmėti į priekį sprendžiant opiausius pasaulio iššūkius. Renginys buvo kritikuojamas dėl to, kad jame dalyvauja turtingi vadovai, kurie kartais atskrenda įmonių lėktuvais, skleidžiančiais taršą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau