Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 29

Pagal WEF 15 minučių miesto planus iki 2030 m. bus uždrausti automobiliai: ‘Kelionės nėra žmogaus teisė’

Pagal WEF 15 minučių miesto planus iki 2030 m. bus uždrausti automobil

Pasaulio ekonomikos forumas pareikalavo, kad pasaulio šalių vyriausybės pradėtų palaipsniui atsisakyti automobilių ir ateityje visiškai uždraustų juos naudoti visiems, išskyrus išskirtinį socialinį kreditą turinčius asmenis. Kai skaitome tarp eilučių, ką jie turi omenyje, akivaizdu, kad jie kalba apie save, elitą, kaip vienintelį žmogų, kuriam ateityje bus leidžiama naudotis automobiliais.

Galėjote pamanyti, kad globalistų elitui atėjo savaitė iš pragaro, kai visoje Prancūzijoje protestavo 9 mln. žmonių ir dar daugiau, reikalaudami nušalinti Pasaulio ekonomikos forumo marionetę Emmanuelį Macroną (Emmanuel Macron).

Prancūzijoje jiems iki gyvo kaulo įgriso, kad buvęs Rotšildų bankininkas ir WEF jaunasis pasaulio lyderis vykdo Klauso Švabo (Klaus Schwab) nurodymus ir per parlamentą primeta nepopuliarius ir antikonstitucinius pakeitimus. Tačiau globalistų elitas yra visiškai begėdiškas ir dabar veikia visiškai įsitikinęs, kad po Kovido jie gali valdyti kaip autoritarinė pasaulinė vyriausybė.

WEF teigimu, Vakarų pasaulyje per daug žmonių turi nuosavus automobilius ir šią padėtį reikia taisyti išstumiant juos iš rinkos. Globalistinio elito veidmainystė neturi ribų. Jie iš tiesų yra visiškai begėdiški.

Šių metų pradžioje Davose japonų žurnalistė Masako Ganaha (Masako Ganaha) kalbėjosi su vairuotoju, kuris vežioja Pasaulio ekonomikos forumo VIP asmenis. Nepaisant WEF politikos, vairuotojas jai pasakojo, kad elitas neleidžia jam naudoti iš tinklo įkraunamo automobilio VIP asmenims vežti, o reikalauja senų gerų benzininių automobilių. Kodėl? Nes jie geresni ir saugesni už elektromobilius.

Viena taisyklė tau, kita - man.

Kol elitui leidžiama turėti kokius tik nori automobilius, likusieji iš viso išstumiami iš rinkos. Ir nesuklyskite, tai yra organizuota ir tyčinė veikla. Ir mes turime kvitus.

WEF paskelbtame dokumente Davoso elitas teigia, kad bendras dalijimasis automobiliais turi tapti "žiedinio požiūrio" dalimi, siekiant sumažinti pasaulinį brangiųjų metalų ir iškastinio kuro poreikį, kol galiausiai automobiliai bus visiškai uždrausti. Galite paklausti, kokį pasaulį mums suplanavo elitas, jei jame neliks automobilių. Atsakymą į šį klausimą, įskaitant visas detales, pateikiame kitoje šios pertraukos pusėje. Ir tai kelia didžiulį nerimą.

Klauso Švabo ir jo pakalikų pareiškimai kasdien vis labiau atitrūksta nuo tikrovės. Situacija būtų beveik juokinga, jei WEF nebūtų įsiskverbęs į viso pasaulio vyriausybių kabinetus su dvigubais agentais, vykdančiais jų nurodymus.

Šie vadinamieji jaunieji pasaulio lyderiai iš Davoso gavo nurodymus, kad per daug žmonių turi asmenines transporto priemones ir kad jas reikia išstumti iš rinkos masiškai didinant dujų kainas.

Ir štai kas atsitiko. JAV ir išsivysčiusiose šalyse kainos pakilo iki dangaus. Tačiau Švabas dar nebaigė. Tarsi paprasti žmonės prie degalų siurblių dar nekentėtų pakankamai skausmo, Švabas tvirtina, kad dabartinės kainos vis dar yra labai "per mažos".

Per WEF:

Pirma, pirmaujančios demokratinės valstybės turėtų susitarti nutraukti nepakankamą iškastinio kuro kainų nustatymą, kuris yra pagrindinis veiksnys, trukdantis pereiti prie švarios energijos. Su anglies, naftos ir dujų gavyba ir deginimu susijusios per mažos kainos 2020 m. sudarė 5,9 trilijono JAV dolerių ekonominių sąnaudų. Beveik ketvirtadalis šių nuostolių - 1,45 trilijono JAV dolerių - patirta 48 didžiosiose ir mažesnėse demokratinėse šalyse.

Didžiausios G20 demokratinės šalys turėtų kolektyviai įsipareigoti laipsniškai atsisakyti išlaidų ir mokesčių lengvatų iškastinio kuro gamybai ir vartojimui. Jos taip pat turėtų palaipsniui nustatyti veiksmingesnes iškastinio kuro kainas, nustatydamos mokesčius arba parduodamus leidimus, kad padengtų vietos oro taršos, visuotinio atšilimo ir kitų ekonominių nuostolių išlaidas.

Kokį pasaulį elitas mums planuoja netolimoje ateityje?

Štai trumpa užuomina. Ar žinojote, kad Klausas Švabas savo asmeninėje knygų lentynoje laiko Vladimiro Lenino, sovietinio Rusijos komunizmo architekto, biustą?

Teisingai, Švabas nori pasekti savo didvyriu ir panaikinti asmeninę nuosavybę, žmogaus teises ir privačią nuosavybę.

Pasak WEF, privačios nuosavybės panaikinimas yra būtinas ir turi būti taikomas viskam, pradedant automobiliais ir baigiant privačiais namais, o tai įgalina 15 minučių miesto projektavimo principai.

WEF jau ne vienerius metus rengia 15 minučių miestų koncepciją. Mes tiesiog nekreipėme dėmesio. 

"Šiam perėjimui labai svarbus projektavimo procesas, kurio metu daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams poreikiams tenkinti, o ne produktams įsigyti", - teigia WEF. "Tai mąstysena, kurios reikia norint perprojektuoti miestus taip, kad sumažėtų asmeninių transporto priemonių ir kitų naudojimo būdų."

Panašu, kad dalis WEF "žiedinio požiūrio" yra priversti mus gyventi vadinamuosiuose 15 minučių miestuose, kurie turėtų būti vadinami "kalėjimais po atviru dangumi", iš kurių neturėsime ne tik transporto, bet ir galimybių pabėgti.

Visos šios kalbos apie laipsnišką naftos ir dujų gavybos nutraukimą "švarios energijos" naudai yra įdomios atsižvelgiant į tai, kad Billas Gatesas buvo pagautas prisipažįstantis savo artimiesiems, kad visa tai yra apgaulė.

Pasak B. Gateso, kuris kalbėjo privačiai auditorijai, vėjo, saulės, akumuliatorių technologijos ir kiti atsinaujinantys energijos šaltiniai gali būti madingi, jie gali būti vertingas pajamų šaltinis purvinai turtingam elitui, tačiau jie negali išspręsti klimato kaitos problemos.

Ir, matyt, tai, kad atsinaujinančioji energija iš tikrųjų negali išspręsti klimato kaitos problemų, nors ji mums parduodama kaip vaistas nuo vadinamojo žmogaus sukelto visuotinio atšilimo, Billui Gatesui yra isteriškai juokinga.

B. Gatesas jau ne kartą buvo įtartinai atsidūręs žingsniu priekyje didžiųjų pasaulio nelaimių. Ir pasinaudoja jomis, kai jos įvyksta.

Šią savaitę paaiškėjo, kad naujoji Gateso geriamoji vakcina sukėlė poliomielito protrūkį Afrikoje ir paralyžiavo daugybę vaikų. Ar Gatesas atsiprašė? Žinoma, ne. Ar pagrindinė žiniasklaida bent užsiminė apie šią naujieną? Žinoma, kad ne.

Jie tikrai galvoja, kad viską suprato ir kad mes to nepastebėsime ir nepareikalausime iš jų atsakomybės.

Tačiau mes skaičiuojame rezultatą ir elitas bus patrauktas atsakomybėn už visus savo nusikaltimus.

Ir tai tik pradžia.

ŽIŪRĖKITE:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Stebėkite... kaip tai bus Tiesa. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau