Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 24

Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?

Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Koronaviruso pandemija paveikė absoliučiai visas šalis. Valdžia bando sugalvoti naujas taisykles, kad sumažintų ligos plitimą, tačiau ne visiems tai pavyksta. Tuo pačiu metu istorikai užsiima tyrimais ir jiems pavyko atrasti įdomų dėsningumą. Nuo 14 amžiaus, kiekvieno amžiaus 20 metais pradeda siautėti kokia nors pavojinga liga.

Niekas to negali paaiškinti, todėl kyla klausymas, ar tai sutapimas, ar tiesiog genuose užprogramuotas žmogaus susinaikinimas, ar populiacijos mažinimas savaiminiu būtų. O, galbūt mes esame ne žemės gyventojai, o kitų rasių eksperimentai, kurie mus tiria, o atsiradus didesniam kiekiui tiesiog paspaudžia delete mygtuką ir panašiai... nes tokių sutapimu paprastai negali būti, be kažko išsikišimo.

pandemijos, istorija, konspirologijos

1320 m. įvyko stipriausias maro protrūkis. Liga išplito Kinijoje ir paveikė absoliučiai visas šalis. Tada mirė beveik pusė Europos gyventojų. Pandemija truko 30 metų ir niekas negalėjo jos sustabdyti.

1420 m. carinėje Rusijoje pradėjo plisti nauja liga ir netrukus persikėlė į kitas šalis. Tai buvo apibūdinta, kaip žiaurus maro atvejis. Istorijos įrašuose galima rasti įvairių apibūdinimų, todėl istorikai įsitikinę, kad plaučių ir buboninis maras plito iš karto. Tada mirė didžiulis skaičius žmonių ir pandemija truko 8 metus, darydama tik nedideles pertraukėles.

1520 m. Europoje siautėjo raupai. Greičiausiai ji pradėjo plisti Azijos šalyse. Pandemija truko 100 metų ir beveik kiekvienam Europos žmogui pavyko užsikrėsti šia baisia liga. Tuo pačiu laikotarpiu įvyko Amerikos kolonizacija, todėl ten buvo atvežti raupai. Kadangi indėnai neturėjo jokio imuniteto nuo raupų, jų mirė tūkstančiais.

1620 m. šiaurės Afrikoje užfiksuotas maro protrūkis.

1720 m. Europoje pradėjo plisti buboninis maras, dar kitaip vadinamas Marselio maru, kuris per dvejus metus nusinešė daugiau nei 100 tūkstančių žmonių gyvybių.

1820 m. įvyko choleros protrūkis. Dėl pandemijos žuvo daugybė žmonių, ji greitai išplito visame pasaulyje. Liga negalėjo būti nugalėta 7 metus.

1920 m. atėjo laikas Ispanijos gripui. Vos per 2 metus mirė daugiau nei 100 milijonų žmonių.

2020 m. į pandemijų istorija įeis koronavirus. Jis dar nesibaigė, koks mirčių skaičius bus, dar niekas nežino. Niekas nežino ir kiek jis tęsis.

Tokie sutapimai gąsdina, tačiau dauguma specialistų mano, kad „pasaulio blogis“ neorganizuos baisių pandemijų tam tikru grafiku. Be šių pandemijų, buvo ir kitų ligų protrūkiu, kurie pasireiškė skirtingu metu.

Bet prisimenant įvairių mokslininkų teiginius, kad gamta yra cikliška ir yra laikas, kai protrūkio rizika yra daug didesnė.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau