- 24.05.2020
- 3.7 Reitingas
- 2746 Peržiūros
- Komentarai
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.
Koronaviruso pandemija paveikė absoliučiai visas šalis. Valdžia bando sugalvoti naujas taisykles, kad sumažintų ligos plitimą, tačiau ne visiems tai pavyksta. Tuo pačiu metu istorikai užsiima tyrimais ir jiems pavyko atrasti įdomų dėsningumą. Nuo 14 amžiaus, kiekvieno amžiaus 20 metais pradeda siautėti kokia nors pavojinga liga.
Niekas to negali paaiškinti, todėl kyla klausymas, ar tai sutapimas, ar tiesiog genuose užprogramuotas žmogaus susinaikinimas, ar populiacijos mažinimas savaiminiu būtų. O, galbūt mes esame ne žemės gyventojai, o kitų rasių eksperimentai, kurie mus tiria, o atsiradus didesniam kiekiui tiesiog paspaudžia delete mygtuką ir panašiai... nes tokių sutapimu paprastai negali būti, be kažko išsikišimo.
1320 m. įvyko stipriausias maro protrūkis. Liga išplito Kinijoje ir paveikė absoliučiai visas šalis. Tada mirė beveik pusė Europos gyventojų. Pandemija truko 30 metų ir niekas negalėjo jos sustabdyti.
1420 m. carinėje Rusijoje pradėjo plisti nauja liga ir netrukus persikėlė į kitas šalis. Tai buvo apibūdinta, kaip žiaurus maro atvejis. Istorijos įrašuose galima rasti įvairių apibūdinimų, todėl istorikai įsitikinę, kad plaučių ir buboninis maras plito iš karto. Tada mirė didžiulis skaičius žmonių ir pandemija truko 8 metus, darydama tik nedideles pertraukėles.
1520 m. Europoje siautėjo raupai. Greičiausiai ji pradėjo plisti Azijos šalyse. Pandemija truko 100 metų ir beveik kiekvienam Europos žmogui pavyko užsikrėsti šia baisia liga. Tuo pačiu laikotarpiu įvyko Amerikos kolonizacija, todėl ten buvo atvežti raupai. Kadangi indėnai neturėjo jokio imuniteto nuo raupų, jų mirė tūkstančiais.
1620 m. šiaurės Afrikoje užfiksuotas maro protrūkis.
1720 m. Europoje pradėjo plisti buboninis maras, dar kitaip vadinamas Marselio maru, kuris per dvejus metus nusinešė daugiau nei 100 tūkstančių žmonių gyvybių.
1820 m. įvyko choleros protrūkis. Dėl pandemijos žuvo daugybė žmonių, ji greitai išplito visame pasaulyje. Liga negalėjo būti nugalėta 7 metus.
1920 m. atėjo laikas Ispanijos gripui. Vos per 2 metus mirė daugiau nei 100 milijonų žmonių.
2020 m. į pandemijų istorija įeis koronavirus. Jis dar nesibaigė, koks mirčių skaičius bus, dar niekas nežino. Niekas nežino ir kiek jis tęsis.
Tokie sutapimai gąsdina, tačiau dauguma specialistų mano, kad „pasaulio blogis“ neorganizuos baisių pandemijų tam tikru grafiku. Be šių pandemijų, buvo ir kitų ligų protrūkiu, kurie pasireiškė skirtingu metu.
Bet prisimenant įvairių mokslininkų teiginius, kad gamta yra cikliška ir yra laikas, kai protrūkio rizika yra daug didesnė.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau