Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 5

Patarimai, kaip atsikratyti pagurklio – riebalų sankaupų po smakru

Dvigubas smakras, dar kitaip vadinamas pagurkliu, yra riebalų sankaupa pasmakrėje, pasitaikanti daugeliui žmonių. Pagurklio atsiradimas dažnai susijęs su svorio padidėjimu, tačiau kartais jis būna nulemtas genetiškai ar susiformuoja dėl senatvės ir laisvesnės odos. Jei turite dvigubą smakrą ir norite jo atsikratyti, šie keli patarimai jums turėtų padėti.

Specialūs pratimai, mažinantys pagurklį

Šie šeši pratimai, kartojami kasdien nuo 10 iki 15 kartų, padės sustiprinti ir tonizuoti raumenis ir odą smakro srityje:

 1. Pratimas – tiesus žandikaulis. Atloškite galvą ir žiūrėkite į lubas. Bežiūrint į viršų, stumkite apatinį žandikaulį į priekį, kad pajustumėte tempimą po smakru. Kelias sekundes taip palaikę žandikaulį, jį atpalaiduokite ir grąžinkite į pradinę padėtį. Vėl pakartokite viską iš pradžių.

 2. Pratimas su kamuoliuku. Padėkite vidutinio dydžio kamuolį (maždaug 20 cm skersmens) ar kažkokį rutulį po smakru. Prispauskite kurį laiką smakrą prie kamuolio, tuomet atpalaiduokite galvą ir vėl kartokite.

 3. Pratimas – bučinys luboms. Atloškite galvą, ir žiūrėdami į lubas, įsivaizduokite, kad bandote jas pabučiuoti – įtempkite lūpas ir smakrą, vėl atpalaiduokite, pakartokite kelis kartus.

 4. Pratimas – liežuvio įtempimas. Laikykite galvą tiesiai ir iškiškite, kiek įmanoma kuo daugiau liežuvio į priekį. Pakelkite liežuvį aukštyn, nosies link, bandydami pasiekti jos galiuką. Palaikykite taip iškištą liežuvį apie 10 sekundžių ir paleiskite. Pakartokite pratimą.

 5. Kitas pratimas su liežuviu. Atloškite galvą ir pažvelkite į lubas, tai darydami prispauskite liežuvį prie viršutinės burnos dalies ir palaikykite apie 5-10 sekundžių. Pakartokite pratimą.

 6. Žandikaulio išjudinimas. Atloškite galvą ir pakreipdami ją tai į kairę, tai į dešinę puses, stumkite apatinį žandikaulį į priekį. Skirtingose pozicijose galvą laikykite apie 5-10 sekundžių, tuomet atpalaiduokite. Pakartokite pratimą.

Sveikos gyvensenos ir mitybos įtaka pagurklio atsiradimui

Kuomet dvigubas smakras atsiranda dėl padidėjusio svorio, geriausias būdas jį greitai ir efektyviai sumažinti yra sveika mityba ir reguliari mankšta. Jums turėtų pagelbėti šie geri mitybos įpročiai:

 • Kasdien suvalgykite bent 4 daržovių ir 3 vaisių porcijas;

 • Rafinuotus grūdus pakeiskite sveikais grūdais;

 • Venkite perdirbto maisto;

 • Vartokite daugiau liesų baltymų turinčių produktų, tokių kaip – paukštiena, žuvis;

 • Vartokite daugiau sveikų riebalų: alyvuogių aliejaus, avokadų, riešutų;

 • Venkite kepto maisto;

 • Sumažinkite suvartojamo cukraus kiekį;

 • Valdykite maisto porcijų dydį – nepersivalgykite.

Šaltinis sveikata.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau