Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslaptys Suaugusiems » 2021 » Rugsėjo » 17

Petingas – mėgavimasis intymumu be sekso

Dažniausiai žodis „petingas“ asocijuojasi su nekaltomis paaugliškomis glamonėmis. Kai atrodė, kad nieko nepadoraus nedarai, o malonumas – neįtikėtinas. Bučiniai, glamonės, glostymai… Visa tai yra petingas! Suaugusieji visai be reikalo linkę pamiršti šiuos meilės žaidimus.

Dalis sekso

Petingas – gana svarbi sekso dalis, kurią daugelis linkę praleisti. Tai visos seksualinės glamonės be lytinio akto. Kokie kontrargumentai įrodo, kad petingas privalo būti intymumą puoselėjančios poros gyvenime:

  • Juo galima užsiimti kur nori ir kada nori: kino salėje, atokesniame jaukios kavinės kamputyje, automobilyje ar namuose, jei nėra galimybės pasimylėti. Beje, petingas gali būti pati atviriausia ir geidžiamiausia idealaus pasimatymo pabaiga.
  • Suteikia galimybę pažinti partnerį artimiau, jei dar kažkuris nepasirengęs intymiems santykiams. Partnerio reakcija į prisilietimus ir jo atsakomosios glamonės gali pasufleruoti, koks jis meilės guolyje. Aistringas vyras geba moteriai suteikti malonumą ir be įprasto lytinio akto.
  • Atskleidžia kūrybinius gebėjimus: partnerio erogeninių zonų paieška, glamonių įvairovė – nuo lengvų prisilietimų iki aistringų bučinių. Seksologai įsitikinę, jog poros, kurios mėgsta intymias glamones, praturtina asmeninį gyvenimą ir nusiteikusios ieškoti naujų pasitenkinimo būdų.
  • Absoliučiai saugu, nes nepastojama, nedidelė tikimybė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis.

Nekingas

Tai intymios glamonės, kai liečiamos tik viršutinės kūno dalys. Bučiniai, krimstelėjimai, glostymai – tinka visi veiksmai, kurie tik šauna į galvą. Sukelti orgazmą šiuo būdu sunku, bet nekingo tikslas – suteikti kuo daugiau malonumo prisilietimais. Šių glamonių efektas priklauso nuo abipusės traukos. Kuo labiau partneriai geidžia vienos kito, tuo stipresni pojūčiai ir malonumas. Silpnesnio temperamento poroms, kurios ilgą laiką stabiliai gyvena drauge, seksologai nekingo nerekomenduoja. Jiems ši glamonių rūšis gali būti kaip preliudija stipresnei sueičiai.

Šių glamonių metu moteris akcentuoja dėmesį į partnerio kaklą, ausis, spenelius ir bambą. Nagų galiukais galima perbraukti per pilvo apačią – tikėtina maloni antrosios pusės reakcija. Kūno paviršiuje yra daugybė stimuliatorių. pradedant lūpomis ir liežuviu. Švelniai lūpomis suspausti ausies spenelį ir jį šiek tiek pačiulpti. Paskui pereiti prie ausies kriauklės, švelniai patrinant ją nosimi. Girdėdamas susijaudinusios moters kvėpavimą partneris pajus dar stipresnį geismą. Toliau reikėtų judėti žemyn pagal kaklo liniją itin švelniai bučiuojant. Aplaižyti raktikaulį ir švelniai papūsti drėgną odą. Vėsaus ir įkaitusio kūno kontrastas turėtų kaip reikiant sujaudinti. Nepamiršti spenelių, juos galima patrinti tarp pirštų, tuo pat metu švelniai sukandant šonkaulių odą.

Žinomas gana įdomus būdas, vadinamas drugelio sparnais. Esmė – erogeninių zonų stimuliavimas blakstienomis. Tai tas atvejis, kai akių makiažo valyti neverta, nes tušu dažytų blakstienų poveikis stipresnis. Galima švelniai blakstienomis paglamonėti spenelius, liežuvio galiuką įkišti į bambą ir sukamaisiais judesiais blakstienomis glamonėti visą pilvą. Pojūčiams sustiprinti pravers sekso parduotuvėse įsigyti afrodiziakai.

Paviršinis petingas

Pagrindinis tikslas – suteikti partneriui malonumą nenurengiant drabužių. Šiuo atveju audinio paskirtis – paaštrinti glamonių teikiamus pojūčius. Todėl rūbai turėtų būti atitinkamai parinkti. Verta žinoti, kad:

  • šilkas ir atlasas – nepamainomi audiniai erotinėms glamonėms, kurios primena romantišką kino filmą.
  • vilna praverčia norint sustiprinti trynimą ir giliojo petingo metu.
  • medvilnė ir linas – geriausias sprendimas karštai vasaros dienai, kai kūnas nusėtas prakaito lašeliais.

Iš anksto galima eksperimentuoti su jutiminiais pojūčiais. Drabužiai neturėtų varžyti judesių ir trukdyti pajusti ekstazę. Įgudę meilužiai naudoja persišviečiančius audinius, kad galėtų mėgautis reginiu. Regimas vaizdas intymiuose žaidimuose ne mažiau svarbus nei fizinis ryšys. Gana neįprasti ir jaudinantys pojūčiai, kai lytiniai organai liečiami per sudrėkintą audinį.
Stimuliavimo technika – gana paprasta: atlikti masažinius sukimo ratu judesius, imituoti lytinį aktą spaudžiantis sėdmenimis prie partnerio tarpkojo. Šioje vietoje fantazijai ribų nėra. Intymu skruostu pasitrinti į mylimojo apatinius, paliečiant jo kapšelį ir sujaudintą varpą.

Gilusis petingas

Iš pirmo žvilgsnio ši glamonių rūšis nedaug kuo skiriasi nuo įprastos preliudijos arba abipusės masturbacijos. Tačiau netrūksta technikų, kurios kartais nustebina net itin įnoringus meilužius.

  • Glamonėti krūtimis

Nuodėmė būtų moteriai, kuri turi putlias krūtis, jomis nepasinaudoti. Pasak statistikos, 63 % vyrų svajoja apie orgazmą, kurį pasiekia stimuliuojami krūtimis. Mylimojo svajones paversti realybe nėra sudėtinga. Nereikia visiškai išsirengti. Telieka intriga liekant su seksualiomis kelnaitėmis ir kojinėmis. Liemenėlės neprireiks. Idealiu atveju pradėti nuo lengvo nekingo ir palengva pereiti prie gilaus petingo. Geriausiai, kai partneris sėdi patogiame fotelyje išskėtęs kojas, moteris – tarp kojų. Paglamonėti varpos galvutę speneliais, paskui suspausti pasididžiavimą krūtimis ir judėti aukštyn žemyn, vis paliesti galvutę liežuviu. Geresniam slydimui galima naudoti masažinį aliejų arba lubrikantą su šildančiu efektu. Kontroliuoti suspaudimo jėgą – kuo arčiau orgazmas, tuo intensyviau stimuliuoti.

  • Judinti klubus 

Ši technika gana dažnai baigiasi galinga kulminacija ir abiejų partnerių pasitenkinimu. Juk varpa trinasi ne tik į vidinę klubų dalį, bet ir paliečia partnerės tarpkojį. Patogiausios pozos moteriai: apsisukusi raitelė, jei partnerės rankų raumenys stiprūs, pusiau pritūpusi ir atsisukusi nugara į partnerį, jei kojų raumenys ištreniruoti. Kitas variantas – kol partneris patogiai įsitaisęs, moteris, mūvinti besiūles kelnaites, susitepa masažiniu aliejumi klubus, sulenkia kelius, kojomis suspaudžia varpą ir juda pirmyn atgal. Kuo labiau varpa priartėja prie klitorio, tuo didesnis malonumas abiem.

3. Darbuotis rankomis 

Partnerio masturbavimas – dar viena petingo technika. Galima įprastai glostyti, glamonėti, siūbuoti varpą į visas puses, daryti taškinį stimuliavimą spaudžiant nykščiu šlaplę. Taip pat mylimojo glamonėms galima panaudoti keletą neįprastų technikų

Rytinis melžimas. Suimti varpą ties pagrindu visu delnu arba keliais pirštais ir judėti galvutės link, nuolat kaitaliojant rankas. Pavyzdžiui, pradedate dešine, perbraukiate iki galiuko, suimate kaire. Jei technika neaiški, galima pažiūrėti vaizdo įrašą, skirtą pradedančioms melžėjoms.

Banga. Suimti varpą ties pagrindu (nykštys viršuje, kiti pirštai – apačioje). Greitai perbraukti iki galo, apsukti kumštį 180° kampu (dabar jau nykštys iš apačios) ir grįžti prie pagrindo. Banguojanti stimuliacija leidžia pajusti itin stiprų orgazmą.

Trynimo jėga. Smarkiai suimti varpą viena ranka, kita glamonėti galvutę. Vyrišką pasididžiavimą apglėbti abiem delnais ir atsargiai sukinėti varpą į skirtingas puses tarsi bandytumėte atkartoti protėvių judesius, kai jie bandė įskelti ugnį. Taip sušildžius varpą, greitai ir stipriai išsiveržia sperma.

Avokadas. Sėklidžių kapšelis – viena jautriausių vyro kūno vietų. Įmanoma glamonėti varpą ir tuo pat metu masažuoti, kutenti, švelniai tempti ir glostyti odos maišelį. Tik judesiai turėtų būti itin švelnūs ir atsargūs, juk net menkiausia klaida partneriui gali kelti didžiulį skausmą.

Petingas, glamonės, santykiai, malonumas

P. S.

Sunku įvertinti abipusių jausmų stiprumą. Kartais užtenka vos vieno mylimojo žvilgsnio, kad pasijustum laimingiausia moterimi pasaulyje. Petingą praktikuoti verta vien dėl to, kad jis suteikia galimybę grįžti į nerūpestingos jaunystės laikus, kai kiekvienas bučinys priversdavo kūną virpėti iš malonumo.

Šaltinis

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau