Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2023 » Sausio » 26

"Project Veritas": Pfizer tiria, kaip "mutuoti" Covid-19 virusą "kryptingos evoliucijos" būdu, kad toliau pelnytųsi iš vakcinų

Trečiadienį vakare "Project Veritas" paskelbė sprogstamąjį vaizdo įrašą, kuriame "Pfizer" mokslinių tyrimų ir plėtros direktorius Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker) pripažįsta, kad farmacijos milžinė tiria galimybę "kryptingai evoliucionuojant" mutuoti Covid-19 virusą, kad bendrovė galėtų toliau pelnytis iš vakcinų.

"Vienas iš mūsų tiriamų dalykų yra toks: kodėl mums patiems jo [COVID] nesumutavus, kad galėtume sukurti - prevenciškai kurti naujas vakcinas, tiesa? Taigi, turime tai padaryti. Tačiau, jei ketiname tai daryti, kyla rizika, kad, kaip galite įsivaizduoti, niekas nenori, kad farmacijos bendrovė mutuotų virusus", - slaptai "Project Veritas" žurnalistei sakė Walkeris.

"Niekam nesakykite. Pažadėkite, kad niekam nesakysite. Jis [eksperimentas] vyktų taip, kad virusą įdėtume į beždžiones ir paeiliui sukeltume joms nuolatinę tarpusavio infekciją, o iš jų paimtume serijinius mėginius", - sakė jis.

Per "Project Veritas":

"Niekam nesakykite. Pažadėkite, kad niekam nesakysite. Eksperimentas būtų vykdomas taip: į beždžiones įdedame virusą, palaipsniui priverčiame jas užkrėsti viena kitą ir renkame iš jų serijinius mėginius."

Walkeris sako, kad kryptinga evoliucija skiriasi nuo funkcijos padidėjimo, kuris apibrėžiamas kaip "mutacija, suteikianti baltymui naują ar sustiprintą aktyvumą". Kitaip tariant, tai reiškia, kad toks virusas, kaip COVID, gali tapti stipresnis, priklausomai nuo su juo atliktos mutacijos ir (arba) mokslinio eksperimento.

Pfizer vadovas papasakojo "Veritas" žurnalistui apie savo bendrovės planą dėl COVID vakcinų, kartu pripažindamas, kad žmonėms ši informacija nepatiks, jei ji bus paviešinta.

"Su virusais negalima atlikti Gain-of-Function tyrimų. Reguliariai ne. Mes galime daryti šias atrinktos struktūros mutacijas, kad jie taptų stipresni. Šiuo metu apie tai atliekami moksliniai tyrimai. Nežinau, kaip tai veiks. Geriau tegul daugiau nebūna jokių protrūkių, nes Jėzau Kristau, - sakė jis.

ŽIŪRĖKITE:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau