Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 20

Klausimai, į kuriuos pasirinkdama partnerį turėtų sau atsakyti kiekviena moteris

Klausimai, į kuriuos pasirinkdama partnerį turėtų sau atsakyti

Kiekviena moteris, užmegzdama rimtus santykius su vyru, turėtų gerai pamąstyti ir išsiaiškinti, ar priima teisingą sprendimą. Kad lengviau būtų suvokti situaciją, psichologai pataria atsakyti sau į devynis klausimus.

1. Kaip tas žmogus su manimi elgiasi?

Ar jis yra gera, mylintis, rūpestingas? Ar iš jo poelgių galima spręsti apie pagarbą jums? Jeigu to nėra net santykių pradžioje, nesitikėkite, kad jo elgesys vėliau pasikeis į gerą.

2. Ką sako mano vidinis balsas?

Daugumoje atvejų jūs tiesiog žinote. Jūs jaučiate, kai kas nors vyksta ne taip. Galbūt jums ne visada pavyks pajusti, kad tas žmogus yra jums likimo skirtas, bet visada galite pajusti, jeigu jis nėra jums tinkamas. Tas nemalonus jausmas tokiu atveju tūno pilve ir kužda, kad reikia išeiti. Žinoma, kartais būna lengviau nutildyti tą vidinį balsą, bet jis tikrai turi reikšmės.

3. Kuo mes skiriamės?

Jei skiriasi pagrindinės gyvenimo vertybės, būtina pasvarstyti, kaip tai gali paveikti jūsų santykius. Suderinamumą reikia įvertinti atsižvelgiant į ilgalaikę perspektyvą.

4. Kaip mes sprendžiame konfliktus?

Kaip elgiasi partneris, kai kyla konfliktas? Ar jis išlieka mylintis ir pagarbus? Ar tampa agresyvus ir pradeda užgaulioti? Jūsų konfliktų sprendimo būdas yra svarbus rodiklis, atskleidžiantis, kiek laimės bus jūsų bendrame gyvenime.

5.Kaip mums sekasi lovoje?

Šis klausimas gali pasirodyti nereikalingas, bet jeigu tarp jūsų nevyksta „seksualinės cheminės reakcijos“, jeigu jūs nekaitinate vienas kito dabar, tai vėliau lytiniai santykiai netaps geresni.

6 .Ar mane jis traukia toks, kokį įsivaizduoju, ar toks, koks yra iš tikrųjų?

Visi žmonės linkę pervertinti savo ateitį ir fantazuoti apie tai, ko jie nori ir ko tikisi. Moterys neretai įsimyli savo žmogaus idėją, tokį jo pavidalą, kokį nori matyti, o ne tokį, koks jis yra dabar.

7. Ar mes trokštame tų pačių dalykų?

Jūs ieškote būsimo vyro, norite sukurti šeimą, susilaukti vaikų, o jis nenori rimtų santykių? Svarbu, kad jūs abu siektumėte to paties. Dar svarbiau nebandyti priversti kito pakeisti savo norų. Kiekvienas turi įgyvendinti savo svajonę.

8. Kokia mūsų meilės kalba?

Kaip jūs išreiškiate savo meilę ir kokio atsako tikitės? Sakoma, kad egzistuoja penkios meilės kalbos: meilūs žodžiai, dovanos, geri darbai, fiziniai prisilietimai ir kokybiškai kartu leidžiamas laikas. Kiekvienas žmogus renkasi savo kalbą. Ir tai turi įtakos santykiams. Jūs galite nemėgti dovanų, bet partneriui kažkodėl tai atrodo svarbu, arba atvirkščiai. Jūs mėgstate klausytis meilių žodžių, o jis nemoka kalbėti apie meilę. Reikia suvokti, kiek jūs galite patenkinti vienas kito poreikius.

9. Kokių temų mes negalime liesti?

Galbūt iš pradžių jūs stengėtės nekreipti dėmesio į tai, kad jis rūko, arba į tai, kad jo politinės pažiūros skiriasi. Dabar, kai svarstote rimtų santykių galimybę, reikia išsiaiškinti, ar galėsite susitaikyti su šiais jo trūkumais. Jeigu jis turi tokių trūkumų, su kuriais negalėsite susitaikyti, o jis neketina keistis, tai geriau nekentėti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau