Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 9

Suaugusių moterų įpročiai, kurie atstumia vyrus

Vyrauja nuomonė, kad su amžiumi dama yra kaip brangus vynas - ji tampa tik geresnė. Tačiau kokia yra tiesa?

Pasirodo, patyrusios moterys turi ne tik privalumų, bet ir bruožų, kurie gąsdina stipriąją lytį.

Per didelis pasitikėjimas savimi

Su amžiumi kiekviena moteris objektyviai įvertina savo galimybes, žino savo kainą, įsivaizduoja, kas yra gerai ir kas blogai. Ji neleis savęs įžeisti, pažeminti ir kovos, o pasitikėjimas savimi yra pagrindinė jos savybė.

Dažniausiai vyresnio amžiaus moterys tampa arogantiškesnės, savarankiškesnės ir linkusios dominuoti prieš kitus, manydamos, kad yra protingesnės už kitus. Tai matydami vyrai pasitraukia, kad išvengtų konflikto.

Dažnai nepatenkintos

Nepasitenkinimas yra normali reakcija į netinkamas aplinkybes. Tačiau jei moteris nuolat barasi, erzina, kritikuoja vyrą, jo šeimą ir draugus, sukurti normalius santykius tikrai neįmanoma.

Pastabos apie infantilumą

Net ir sulaukusi vyresnio amžiaus moteris turi teisę pabūti miela ir bejėge būtybe. Gaila, bet neretai mielos ir naivios mergaitės įvaizdis sukuriamas tam, kad šiai moteriai visi viskame nusileistų, padėtų. Tokie metodai, žinoma, suveikia, tačiau visame kame būtinas saikas.

Jei nuolat griebsitės tokių manipuliacijų, galite lengvai atstumti bet kurį žmogų ir jau tikrai atstumsite suaugusį protingą vyrą, kuris puikiausiai supranta, kad suaugusi dama pajėgi pati savimi pasirūpinti.

Renkasi drabužius ne pagal amžių

Kai kurios moterys, siekdamos kuo ilgiau pratęsti jaunystę, pademonstruoti figūros privalumus, renkasi iššaukiančius drabužius. Tačiau sulaukus vyresnio amžiaus, tokių apdarų visgi derėtų atsisakyti. Nesolidu ir netgi komiška…

Neprižiūri savęs

Sulig amžiumi ateina suvokimas: nei madingi drabužiai, nei brangi kosmetika, nei grožio procedūros nepadės atkurti prarastos jaunystės, o toliau kai kurios moterys padaro visiškai neteisingą išvadą: vadinasi, rūpintis savimi nebereikia. Tačiau vyrai mėgsta damas, kurios išlieka moteriškos ir gražios bet kuriame amžiuje. Rūpinimasis savimi – kasdienė dailiosios lyties atstovių būtinybė.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau