Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 11

7 moterų įpročiai, kurie griauna gyvenimą

Labai dažnai iš draugų ir pažįstamų girdime, kad „tas negerai“ ir „šitas blogai“, taip pat labai mėgstame savęs gailėtis ir kam nors skųstis. Užuot kalbėjusios, turėtumėte nedelsdamos imtis veiksmų. Kokių? Atsikratykite savo žalingų įpročių!

1. Gyventi ne savo gyvenimą

Tie nesibaigiantys serialai kaip nors išgyvens ir be jūsų. Daktarui Hausui vienodai rodo, turite gaminti vakarienę, ar ne. O įvairiausi TV pokalbių šou tikrai niekuo negali jums padėti. Asmeninis šou verslo žvaigždžių ir politikų gyvenimas yra niekis, palyginti su jūsų šeima ir draugais.

Liaukitės ignoruoti žmones, kuriuos labiausiai mylite, vardan televizijos. Tokio dėmesio verti tik jūsų mylimas žmogus, jūsų vaikai, draugai, kolegos. Geriau leiskite laisvalaikį su jais, o ne su bedvasiais paveikslėliais ekrane. Tik tada jūsų gyvenimas bus užpildytas dar ryškesnėmis spalvomis, nei paprastai rodo per televiziją.

2. Svajoti ir skrajoti padebesiais

Labai gerai kurti planus ir svajoti apie jų įgyvendinimą, tačiau niekas už jus jūsų planų neįgyvendins. Yra puiki patarlė: neatidėliokite rytdienai to, ką galite padaryti šiandien. Kiekvieną kartą prieš miegą pasistenkite mintyse surašyti, ką gero ir naudingo šiandien nuveikėte. Rezultatus pamatysite labai greitai.

Panašiai gaunasi, jei svajojate apie praeitį, kaip kažkur ar su kuo nors jums buvo gera, o dabar viskas staiga pasidarė blogai. Iš kur atsiras puiki ateitis, jei gyvensite su tokiomis mintimis? Nusiraminkite, atsisėskite ir pagalvokite apie gera, apie tai, kad dabar esate kitokia, nauja, protingesnė nei tada. Išsikelkite sau tikslą ir siekite jo. Ateitis – jūsų rankose. Taip patikimiau.

3. Būti neryžtinga

Mūsų gyvenimas susideda iš milijardų įvykių ir rezultatų, į kuriuos veda skirtingi takeliai. Kokį takelį pasirinksite, tą ir gausite. Jei bijote sau pasirinkti tą kelią, niekada nesužinosite, kur ateisite ir kas lauks priešakyje. Išmokite priimti gyvybiškai svarbius sprendimus ir ženkite tik jums reikalingais keliais.

4. Nesugebėti pasakyti „ne“ ir visada visiems sakyti „taip“

Kuriems galams? Atsakykite sau į šį klausimą ir viskas stos į savo vietas. Kam persistengti, jei, pavyzdžiui, neturite laiko? Niekada nesistenkite aprėpti neaprėpiamo. Palikite laiko sau pačiai. Gyvenimas per trumpas, kad jį nugyventumėte už kokį nors dar vieną žmogų, o gal ir ne vieną. Kai reikia, atvirai pasakykite „ne“ ir nebijokite nieko įžeisti.

5. Pirkti tai, kas nereikalinga

Parduotuvės ir reklama manipuliuoja žmogiškomis silpnybėmis. O teisingas disponavimas savais ir kitų žmonių finansais – tai raktas į komfortišką ir laimingą ateitį. Įsiveskite sau taisyklę – eiti apsipirkti sočiai pavalgius ir su būtinų pirkinių sąrašu. Dideli pinigai turėtų būti nedelsiant išleisti dideliems pirkiniams, o ne iššvaistyti niekams. Geras sprendimas – taupyti pinigus. Nuolat.

Kaip sakoma, laimės nenusipirksi. Už pinigus galima nusipirkti komfortą, ir tame nėra nieko blogo. Todėl leiskite pinigus tam, kas vertingiausia, o beatodairiškas pinigų švaistymas nepridės jums jokios laimės ir nepadarys jūsų gyvenimo vertesniu. Visada pagalvokite, kam jums reikia būtent šio konkretaus pirkinio.

6. Apkalbinėti

Dar vienas blogis. Be to, tai taip niekšiška ir pasibjaurėtina. Ar ne lengviau paklausti, užuot spėliojus ir aptarinėjus? Kalbėkitės su žmogumi tiesiai, pakaks šnabždėtis pakampėse. Jūs juk nenorite, kad lygiai taip pat apkalbinėtų jus? Už akių… Todėl būkite atsargios su savo žodžiais. Sąžiningumas – viena iš vertingiausių žmogaus savybių.

7. Būti darboholike

Atraskite „aukso vidurį“. Darboholikas gal ir pasieks kažką gyvenime, tačiau tai labai brangiai kainuoja sveikatai. Kiekvienam organizmui būtina pailsėti. Tai – gamta. Idealiu atveju turėtumėte dirbti su dažnomis trumpomis poilsio pertraukomis. Tada ir jėgų daugiau atsiras ir nauji horizontai atsivers.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau