Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Balandžio » 20

Robert Vicino: Jums Liko Ne Daugiau, Kaip 30 Dienų!

Daugeliui skaitytojų manau yra žinomas amerikiečių verslininkas Robert Vicino – įmonės įkūrėjas, užsiimančios bunkerių statyba, pertvarkymu ir pardavimu.

Retkarčiais Robert Vicino spaudoje duoda interviu, kuriuose reklamuoja savo verslą, tačiau paskutinis jo interviu buvo labai neįprastas.

Konspirologija, sąmokslo teorijos, pasaulio įvairenybės

Vakar, kanale France 24, kur buvo pakviestas ir Robert, diskusijos vyko COVID-19 tema, tai yra karantinai, protestai prieš karantinus, ekonominė krizė, galimas asteroido kritimas, atominio karo grėsmė ir visa kita. 

Natūralu, kad Robertas, kaip pagrindinio šio klausymo ekspertas, buvo paklaustas apie laiką ir perspektyvas. Į tai Robertas atsakė taip:

„Labai greitai alkani žmonės pradės belstis į jūsų duris ir ims tą, ką turi turite. JAV tai įvyks po 30 dienų“.

France 24 paprastai ne labai jau skuba su transliacija internetu, todėl vaizdo įrašas su esamu interviu YouTube pasirodys tik po kelių dienų, tačiau pasitikėsime žmonėmis, kurie žiūrėjo televizorių ir parašė ką girdėjo. Visų įspūdžiai, tiesa sakant, labai niūrūs.

Šiandiena televizoriuje, kartas nuo karto, pasirodo įvairiausių klounų, kurie pasirodo su savo prognozėmis. Kiekvieną dieną žmonės klausosi nuolatinių įvairių politikų, ekonomistų, epidemiologų ir tiesiog debilų, kurie ateina į studiją tik tam, kad parodytu veidą.

Tačiau Robert Vicino – tai vyras, visiškai kitokio rango žmogus: jis stato bunkerius. Be to, ne tik paprastus bunkerius, bet bunkerius VIP klasės, kurį norėdami įsigyti nepakaktų pinigų net daugelio televizijos kanalų savininkams.

Konspirologija, sąmokslo teorijos, pasaulio įvairenybės

Tokio tipo verslui, reikalingi kito lygio ir pirkėjai. Todėl, Robert Vicino pirkėjai nėra paprasti amerikiečiai, kurie už kuklius 1000000 dolerių perka kažkokį betoninį rūsį, kuris iškastas praeitam amžiuje kariškių, o rimti žmonės, kurie išleidžia palapinėms milijonus ir dešimtis milijonų. O tokie žmonės, kaip taisyklė, kažkur kažką žino.

Mums, žinoma, toli gražu pagalvoti, kad vienas iš Rokfelerių užsakė Robert Vicino bunkerį ir privačiame pokalbyje priimdamas įsigijimą jam slapta pasakė, kad po 30 dienų, mūsų pasauliui ateis galas.

Galbūt, kažkas pagalvos: Robertas užsiima savireklama ir tiesiog gąsdina žmonės. Prieštarauti šiai prielaidai nesunku:

a) Robert Vicino duoda ne pirmą (nors galbūt ir paskutinį) interviu ir ankščiau jo pokalbiuose nebuvo pastebėti terminai;

b) šiandiena duobės masinių kapų rodomos per 33 kanalus, 33 kartus per dieną, o žmonės jau ir taip įbauginti, nes bauginti daugiau, kaip ir nebereiktu;

c) Roberto verslas, kaip ir verslas jo kolegų ne tik klesti, bet net jau ir lengvai krenta nuo tenkančių užsakymų srauto. Kol žmonės palengva pirko šovinius, konservus ir tualetinį popierių – žmonės rimtesni metėsi į prieglobsčių prekeivius ir supirko visą nekilnojamąjį turtą.

Tai yra, net ir tie objektai, kurie ankščiau buvo laikomi, kaip brangūs, ilgus metus laukė savo pirkėjo. Naujų užsakymų yra tiek daug, kad statytojai net per dešimt metų nesugebės susidoroti su dabartiniais pajėgumais. Taigi, klausimas: kam tokiam vyrukui bereikia papildomos reklamos? Be to, jei nieko neįvyks po 30 dienų, vyrukas "pasišiukšlins", o tai neigiamai paveiks jo reputaciją ir verslą.

Remdamiesi tuo, kas pasakyta, mes, kaip ir daugelis kitų, kurie pasisakė apie Robert Vicino pasisakymus, manome, kad vyrukas, kažką žino, tai yra, kažkas kažką jam pašnibždėjo. Ir remdamasis šia informacija jis pasako terminus per televizorių. Tačiau, 30 dienų – terminas iki ko? Atsakymą į šį klausymą mes nežinome, todėl toliau stebėkime, kas dedasi pasaulyje.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:12 Receptai | Patiekalai Charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis

Labai skani, šiek tiek aštrumo turinti charčio sriuba su kiaulienos faršu ir pupelėmis! Ji gaunasi labai soti ir sušildanti! Gal tai ir nėra originali charčio, bet mūsų šeimai ši interpretacija yra labai skani. Būtinai pamėginkite pasigaminti ir Jūs, šios puikiai pavykstančios sriubos.

...

Skaityti daugiau