Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 20

Robert Vicino: Jums Liko Ne Daugiau, Kaip 30 Dienų!

Daugeliui skaitytojų manau yra žinomas amerikiečių verslininkas Robert Vicino – įmonės įkūrėjas, užsiimančios bunkerių statyba, pertvarkymu ir pardavimu.

Retkarčiais Robert Vicino spaudoje duoda interviu, kuriuose reklamuoja savo verslą, tačiau paskutinis jo interviu buvo labai neįprastas.

Konspirologija, sąmokslo teorijos, pasaulio įvairenybės

Vakar, kanale France 24, kur buvo pakviestas ir Robert, diskusijos vyko COVID-19 tema, tai yra karantinai, protestai prieš karantinus, ekonominė krizė, galimas asteroido kritimas, atominio karo grėsmė ir visa kita. 

Natūralu, kad Robertas, kaip pagrindinio šio klausymo ekspertas, buvo paklaustas apie laiką ir perspektyvas. Į tai Robertas atsakė taip:

„Labai greitai alkani žmonės pradės belstis į jūsų duris ir ims tą, ką turi turite. JAV tai įvyks po 30 dienų“.

France 24 paprastai ne labai jau skuba su transliacija internetu, todėl vaizdo įrašas su esamu interviu YouTube pasirodys tik po kelių dienų, tačiau pasitikėsime žmonėmis, kurie žiūrėjo televizorių ir parašė ką girdėjo. Visų įspūdžiai, tiesa sakant, labai niūrūs.

Šiandiena televizoriuje, kartas nuo karto, pasirodo įvairiausių klounų, kurie pasirodo su savo prognozėmis. Kiekvieną dieną žmonės klausosi nuolatinių įvairių politikų, ekonomistų, epidemiologų ir tiesiog debilų, kurie ateina į studiją tik tam, kad parodytu veidą.

Tačiau Robert Vicino – tai vyras, visiškai kitokio rango žmogus: jis stato bunkerius. Be to, ne tik paprastus bunkerius, bet bunkerius VIP klasės, kurį norėdami įsigyti nepakaktų pinigų net daugelio televizijos kanalų savininkams.

Konspirologija, sąmokslo teorijos, pasaulio įvairenybės

Tokio tipo verslui, reikalingi kito lygio ir pirkėjai. Todėl, Robert Vicino pirkėjai nėra paprasti amerikiečiai, kurie už kuklius 1000000 dolerių perka kažkokį betoninį rūsį, kuris iškastas praeitam amžiuje kariškių, o rimti žmonės, kurie išleidžia palapinėms milijonus ir dešimtis milijonų. O tokie žmonės, kaip taisyklė, kažkur kažką žino.

Mums, žinoma, toli gražu pagalvoti, kad vienas iš Rokfelerių užsakė Robert Vicino bunkerį ir privačiame pokalbyje priimdamas įsigijimą jam slapta pasakė, kad po 30 dienų, mūsų pasauliui ateis galas.

Galbūt, kažkas pagalvos: Robertas užsiima savireklama ir tiesiog gąsdina žmonės. Prieštarauti šiai prielaidai nesunku:

a) Robert Vicino duoda ne pirmą (nors galbūt ir paskutinį) interviu ir ankščiau jo pokalbiuose nebuvo pastebėti terminai;

b) šiandiena duobės masinių kapų rodomos per 33 kanalus, 33 kartus per dieną, o žmonės jau ir taip įbauginti, nes bauginti daugiau, kaip ir nebereiktu;

c) Roberto verslas, kaip ir verslas jo kolegų ne tik klesti, bet net jau ir lengvai krenta nuo tenkančių užsakymų srauto. Kol žmonės palengva pirko šovinius, konservus ir tualetinį popierių – žmonės rimtesni metėsi į prieglobsčių prekeivius ir supirko visą nekilnojamąjį turtą.

Tai yra, net ir tie objektai, kurie ankščiau buvo laikomi, kaip brangūs, ilgus metus laukė savo pirkėjo. Naujų užsakymų yra tiek daug, kad statytojai net per dešimt metų nesugebės susidoroti su dabartiniais pajėgumais. Taigi, klausimas: kam tokiam vyrukui bereikia papildomos reklamos? Be to, jei nieko neįvyks po 30 dienų, vyrukas "pasišiukšlins", o tai neigiamai paveiks jo reputaciją ir verslą.

Remdamiesi tuo, kas pasakyta, mes, kaip ir daugelis kitų, kurie pasisakė apie Robert Vicino pasisakymus, manome, kad vyrukas, kažką žino, tai yra, kažkas kažką jam pašnibždėjo. Ir remdamasis šia informacija jis pasako terminus per televizorių. Tačiau, 30 dienų – terminas iki ko? Atsakymą į šį klausymą mes nežinome, todėl toliau stebėkime, kas dedasi pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau