Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 12

Ką plokščios žemės šalininkai mano apie chemtrailus?

Viena iš amžinų diskusijų, kartkartėmis pasirodančių sąmokslo platformose visame pasaulyje, yra nesibaigiančios diskusijos apie Žemės formą. Kai kurie žmonės tiki, kad Žemė - sfera, kabanti virš Saulės, o kiti mano, kad mes gyvename cirke, kuris yra plokščias, kaip ir bet kokia arena. Dieną prieš tai ši diskusija vėl įsiplieskė - visų pirma pagal vieno iš Elono Musko vaizdo įrašų, kurį žmonės atidžiai apžiūrėjo.

Vaizdo įraše kamera periodiškai įsijungia, žiūrėdama į paskutinio greitėjimo etapo variklį, vaizdas iš objektyvo nepalieka abejonių, kad Žemė yra sferinė:

konspirologija, sąmokslo teorijos, Chemtrailai, Blue Beam

Tačiau laikas nuo laiko objektyvui kažkas nutinka, o Žemė kažkodėl atrodo plokščia, pavyzdžiui, kaip stalas:

konspirologija, sąmokslo teorijos, Chemtrailai, Blue Beam

konspirologija, sąmokslo teorijos, Chemtrailai, Blue Beam

Šio reiškinio negalima paaiškinti aproksimavimo (priartinimo) funkcija, nes variklio dydis nesikeičia, todėl atrodo, kad Žemės apvalinimas pasiekiamas atliekant nustatytu vaizdu, kurio metu atliekamos tam tikros manipuliacijos su fonu.

O tai šis vaizdo įrašas iš NASA palydovo, iš kurio galima pagalvoti, kad kažkas greitai, greitai lekia šalia Saulės ir yra kažkas, kurio dydis kaip Jupiterio:

Kita nuotrauka su saule:

konspirologija, sąmokslo teorijos, Chemtrailai, Blue Beam

Tai tik savaitės ufologų laimikis, todėl kažkas nuolat sukasi šalia Saulės. Ir visi mielai pagalvotų apie nepakartojama nuotrauką, bet kažkaip pastaruoju metu yra daug tokių nuotraukų ir kyla įtarimas, kad pati Saulė, SOHO nuotraukose - taip pat artefaktas, kad Žemė plokščia, tarsi stepė ir kad mums danguje rodomas filmas apie Saulė.

Dauguma žmonių, kuriems taikomas vidurinis mokyklos išsilavinimas, dėl kažkokių priežasčių yra tikri, kad visiškai neteisingai viskas interpretuojama, bent apie Žemės formą, vadovėlis nemeluoja, todėl užginčyti vadovėlius yra erezija. Tačiau, ką apvalioji žemė gali protingo pasakyti apie chemtrailius, kurie buvo purškiami danguje dešimtmečius?

Apvali Žemė neturi nieko naujo pasakyti apie tai. Tačiau jei manysime, kad Žemė yra padengta tam tikru kupolu, kas atsitiks medžiagoms, purškiamoms iš orlaivių po 10 ar daugiau metų? Iš apvaliosios Žemės šios nuostabios cheminės medžiagos išbėgs į kosmosą, tačiau Plokščioje Žemėje visa ši chemija išliks po kupolu, dėl ko, cirko savininkai, turės galimybę įjungti „Project Blue Beam “, kurio metu „dangus susisuks į ritinį“ arba kažkas panašaus į tai.

Natūralu, kad „Blue Beam“ galima įjungti be kupolo - pavyzdžiui, organizuojant transliaciją iš palydovų. Bet tokiam spektakliui paruošti prireiks daugiausiai metų, nes visa chemija, kurią galima naudoti ekrane, labai greitai išgaruoja - jokie aerozoliai negali išbūti atmosferoje dešimtmečius. Tuo tarpu chemtrailai egzistuoja daugelį metų. Susidaro įspūdis, kad šią chemiją kažkas laiko iš viršaus ir leidžia daugelį metų statyti skaidrių ekraną, sudarant matricą sluoksnis po sluoksnio.

Bet kokia viso to prasmė? - paklaus mūsų apvalios Žemės šalininkai. Ir prasmė yra ta, kad jei virš Žemės tikrai yra kupolas, tada ekraną galima padaryti tankesnį - geros skiriamosios gebos, kaip stebuklo monitoriu. O tokiame ekrane galima parodyti tokius triukus, kad sukčiavimo negalima bus atpažinti net žiūrint per teleskopą.

Todėl, jei Žemė yra plokščia ir padengta kupolu, „Blue Beam“ gali neapsiriboti vien ateivių laivais, sklandančiais virš miestų, bet netgi paversti keliones į kitas žvaigždžių sistemas per kirmgraužas, po kurios mes turėsime visiškai naują dangų virš galvos, todėl mes nuolat stebime renginių plėtra. Todėl, galime pamatyti daug kosminių laivų, kurie tampa tik suformuota gera projekcija... Ši tema sudėtingesnė, galimai, kas nesupras..., o rašau, kad bent truputi, mes pagalvotume iš kitos pusės...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.11.2020 laikas 21:40 Mums užsimenama, kad gruodžio 25-ąją Kalėdų nebus?
Tačiau CNN ir kita puiki žiniasklaida nusprendė šio fakto nepastebėti ir susitelkė ties keistu, pavyzdžiui, žaisliniu stalu, prie kurio sėdėjo prezidentas per spaudos konferenciją ir ėmė juokauti šia tema

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:28 Atsiradus „koronai“, išnyko gripas?

Oficialiai nuo spalio 1 d. Lietuvoje prasidėjo gripo sezonas. Tačiau statistika rodo, kad šiemet sergamumas gripu - daug mažesnis nei pernai. Tiek dabar, tiek metų pradžioje, kai Lietuvą pasiekė koronavirusas, sergančiųjų gripu ir ūminėmis kvėpavimo takų infekcijomis buvo mažiau nei įprastai. Sut...

Skaityti daugiau

27.11.2020 laikas 16:07 Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“
Kartkartėmis Žemė mums primena, kad ji gali išlaisvinti įsiutusią energiją. Mokslininkai ką tik aptiko žaibus, vadinamus „superboltais“ – intensyvius žaibus, kurie šviečia net 1000 kartų ryškiau nei įprasti žaibai....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 22:14 Šis vaistas yra pagamintas tik iš 3 ingredientų, tačiau tai žymiai pagerins jūsų sveikatą!
Šis vaistas buvo išrastas Vokietijoje. Gėrimas susideda iš česnako, citrinos, imbiero ir vandens. 3 paprastų maisto produktų derinys labai teigiamai veikia sveikatą ir bendrą organizmo būklę. Bet svarbiausia, kad šis gėrimas gali išgydyti užsikimšusias arterijas, sumažinti cholesterolio kiekį kraujy...

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:46 Kaip pašalinti druskos sankaupas nuo kaklo
Druskų nusėdimas ant kaklo vadinamas kaklo stuburo osteochondroze. Dėl to, kad kaklo stuburas yra labai svarbi kūno dalis, šios srities sutrikimai sukelia rimtus viso organizmo sutrikimus. Kaklo sritis yra kraujagyslių ir nervų, kurie maitina kaklo, veido ir kaukolės audinius, koncentracijos vieta....

Skaityti daugiau

26.11.2020 laikas 21:02 Druskų nusėdimas ir pašalinimas - vynuogių lapų užpilas, liepų nuoviras
Kaip žinote, su amžiumi druskos kaupiasi sąnariuose, o tai sukelia sąnarių uždegimą, skausmą ir apriboja aktyvius judesius. Bet yra gana paprastas ir malonus liaudies receptas druskos nusėdimui sąnariuose.

Skaityti daugiau