Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 11

Sąnariams Padėjo Trauktinė (Pipirinė)

Reumatoidiniu artritu sergu jau kelerius metus. Ypač skauda kojas. Vaikščioti sunku, beveik visada, eidama į gatvę, pasiimu lazdelę. Kojas ne šiaip skauda, jos blogai lankstosi, beveik manęs nebeklauso, tinsta sąnariai. Iš visų jėgų stengiuosi kasdien eiti pasivaikščioti.

Pastebėjau štai ką: kuo ilgiau vaikštau, tuo mažiau skauda kojas. Todėl vaikštinėju kiekvieną dieną po parką, po mokyklos kiemą ir t.t.

Tačiau pirmieji žingsniai būna labai sunkūs! Kojos skauda, tirpsta, vos galiu jas pajudinti. Kiekvienas žingsnis sukelia skausmą, tačiau toliau darosi lengviau. Todėl ir neleidžiu kojoms aptingti ir užsistovėti. Jei vieną dieną nepavaikščiosiu, kitą dieną galiu ir visai neatsikelti.

Kojomis rūpinuosi ne tik vaikštinėdama. Pagal galimybes stengiuosi ir gydytis, nors tai brangu ir ne visada efektyvu. Labiausiai man padėjo viena trauktinė, kurios receptą radau senoje knygoje. Po jos naudojimo sąnariai skauda daug mažiau, praeina tinimai. Trauktinė yra labai gera, tačiau nepamirškite vieno dalyko: gydymo kursas trunka mėnesį, todėl pasirinkite laiką, atsižvelgdami į tai. Geriau nepraleisti nė vienos dienos ir procedūras daryti reguliariai.

reumatoidinis artritas, artritas, sąnariai, pipirinė

Trauktinę ruošiu taip: paimu 6 aitriųjų paprikų ankštis, smulkiau supjaustau, supilu į tamsaus stiklo butelį. Atskirai sumaišau 250 g medaus, 100 g kamparo spirito ir 100 ml spirito. Jei medus labai tirštas, galima ištirpinti vandens vonelėje. Viską gerai išmaišau, kad susidarytų vienalytė masė, ir perpilu į butelį. Šią mase užpilu pipirus. Butelį užkemšu kamščiu ir tamsioje vietoje laikau savaitę. Trauktinę naudoju taip: lininį audinį gerai suvilgau trauktine, dedu ant skaudančio sąnario, ant viršaus - polietileną, paskui vatos sluoksnį ir viską gerai, standžiai apibintuoju. Kompresą laikau 2-3 valandas. Iškart jaučiama šiluma, skausmai atlėgsta. Po mėnesio kojoms pasidaro žymiai lengviau, galiu vaikščioti ilgiau, lazdos beveik nebereikia. Ši priemonė - puiki pagalba sąnariams.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 203
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.03.2021 laikas 22:47 Nepakeičiamas magnis mūsų kūnui
Magnis dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų - energijos gamyboje, gliukozės įsisavinime, nervų signalų perdavime, baltymų sintezėje, kaulinio audinio kūrime, kraujagyslių bei raumenų atsipalaidavimo ir įtempimo reguliavime. Jis daro raminamąjį poveikį, slopindamas nervų sistemos jaudrumą...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:26 Išgydykite padidėjusią prostatą, diabetą, gastritą ir ne tik! Gerkite šią gydomąją arbatą iš 1 komponento!
Neįtikėtina gydomoji priemonė! Moliūgas yra labai sveika daržovė, tačiau jo sėklos yra dar sveikesnės. Kaip vieno ingrediento arbata gydo padidėjusią prostatą, diabetą ir gastritą

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 20:27 Krzysztofas Jackowskis apie ateitį, geopolitiką ir karą Viduriniuose Rytuose

Kaip pirmadienį, 2021 m. kovo 1 d. pranešė „DW, NY Times“ ir visa kita svarbi žiniasklaida, atrodo, kad Iranas atsitraukia iš branduolinių derybų su Jungtinėmis Valstijomis: Teheranas atsisakė susitikti su JAV ir keliomis Europos šalimis dėl atnaujinto 2015 m. dėl branduolinio susitar...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:57 Skiepytis atsisakęs G.Akelaitis: „Aš - gydytojas, ne avinas“

Nors Lietuvoje nuo COVID-19 pirmiausiai buvo skiepijami medikai, tačiau „Vakaro žinios" jau rašė, kad, pavyzdžiui, Marijampolės ligoninės chirurgas-ortopedas Gediminas Akelaitis skiepytis nesutiko. Gal jau persigalvojo ir gavo dozę? Juk kai kurie žmonės net be eilės vakcinuotis veržias...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 11:00 Kur galima panaudoti bananų žievę?
Suvalgius bananą – neišmeskite jo. Pasirodo, jo žievę galima panaudoti įvairioms reikmėms.

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:40 Veganišku Įdaryta Saldžioji Bulvė Su Grikiais Ir Rudosiomis Pupelėmis
Šį kartą noriu Jums pristatytą veganišką patiekalą (patiks ne veganams ar vegetarams), kuris labai tinka tingiai dienai, kai norisi, kad orkaitėje didžiąją darbo dalį padarytu už Jus. Pastaruoju metu vienas iš mano pačių mėgstamiausių patiekalų tapo orkaitėje kepta saldžioji bulvė....

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:40 Žaliavalgiškos Apelsinų Ir Kivi Salotos Su Razinomis Ir Medumi
Jei kas kada nors pasakė, kad žaliai valgyti būna neskanu, tai tikrai dar negamino tokių vaisių salotų. Tokios salotos yra ne tik labai skanios, bet tuo pačiu tai gali būti patys skaniausi pusryčiai, kuriuos kada valgysite. Pamėginkite nuostabiai dienos pradžiai....

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:28 Skaniausias omletas su rūkyta šonine, sūriu ir svogūnų laiškais
Visai nedaug ingredientų, o šis omletas su šonine, sūriu bei svogūnų laiškais gaunasi pasakiškai skanus. Tikrai rekomenduoju išmėginti ir pasilepinti.

Skaityti daugiau