Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 6

Bechterevo liga (ankilozinis spondilo-artritas): fitoterapinės priemonės

Bechterevo liga (ankilozinis spondilo-artritas) - tai lėtinė uždegiminė liga, pažeidžianti stuburą ir sakroileinius sąnarius, kai kuriais atvejais ir periferinius sąnarius arba vidaus organus (akis, širdį, žarnyną). Dėl šios ligos ilgainiui stuburas tampa visiškai nejudrus.

Ligoniui rekomenduojamas aktyvus gyvenimo būdas - plaukimas, tenisas, tinklinis. Būtina stebėti savo laikyseną. Lova turi būti kieta.

Gydomąją mankštą reikia daryti kasdien 1-2 kartus per dieną po 30 minučių. Labai naudingas plaukimas. Nugaros masažas slopina stuburo skausmus, mažina raumenų įtampą, stiprina raumenis.

Bechterevo liga, Ankilozinis Spondilo-Artritas, Stuburas, artritas

Rekomenduojamos tokios fitoterapinės priemonės:

1. 3 arbatiniai šaukšteliai gailių ūglių, 4 arbatiniai šaukšteliai bruknių lapų, 3 arbatiniai šaukšteliai barkūnų žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai jonažolių žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai linų sėmenų, 2 arbatiniai šaukšteliai dilgėlių lapų, 2 arbatiniai šaukšteliai mėtų lapų, 3 arbatiniai šaukšteliai trispalvių našlaičių žolės, 4 arbatiniai šaukšteliai lakišių žolės. Augalus iš anksto susmulkinti, sumaišyti. 2 valgomuosius šaukštus mišinio termose užpilti 0,5 l verdančio vandens, palaikyti per naktį.

Vartoti po 1/3-1/4 stiklinės 3-4 kartus per dieną. Su šiuo antpilu taip pat galima daryti vonias (2-3 l antpilo į vonią; vonios trukmė - 15 min., po vonios odos nenutrinti, lengvai nusausinti). Gydymo kursas -1,5-2 mėnesiai.

2. 1 arbatinis šaukštelis ajerų šaknų, 5 arbatiniai šaukšteliai gudobelių vaisių, 3 arbatiniai šaukšteliai raudonėlių žolės, 5 arbatiniai šaukšteliai jonažolių žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai mėtų žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai pušų pumpurų, 4 arbatiniai šaukšteliai trispalvių našlaičių žoles, 3 arbatiniai šaukšteliai čiobrelių žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai eukaliptų lapų. Augalus iš anksto susmulkinti, sumaišyti. 2 valgomuosius šaukštus mišinio užpilti 0,5 l verdančio vandens, palaikyti per naktį.

Vartoti po 1/3-1/4 stiklinės 3-4 kartus per dieną. Su šiuo antpilu taip pat galima daryti vonias (2-3 l antpilo į vonią; vonios trukmė - 15 min., po vonios odos nenutrinti, lengvai nusausinti). Gydymo kursas - 1,5-2 mėnesiai.

3. 4 arbatiniai šaukšteliai gailių žolės, 3 arbatiniai šaukšteliai debesylų šaknų, 3 arbatiniai šaukšteliai barkūnų žolės, 3 arbatiniai šaukšteliai jonažolių žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai linų sėmenų, 1 arbatinis šaukštelis kadagių vaisių arba spyglių, 4 arbatiniai šaukšteliai dirvuolių žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai kraujažolių žolės, 2 arbatiniai šaukšteliai dirvinių asiūklių žolės, 5 arbatiniai šaukšteliai lakišių žolės. Augalus iš anksto susmulkinti, sumaišyti. 2 valgomuosius šaukštus mišinio užpilti 0,5 l verdančio vandens, palaikyti per naktį.

Vartoti po 1/3-1/4 stiklinės 3-4 kartus per dieną. Su šiuo antpilu taip pat galima daryti vonias (2-3 l antpilo į vonią; vonios trukmė -15 min., po vonios odos nenutrinti, lengvai nusausinti). Gydymo kursas - 1,5-2 mėnesiai.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 14:46 Ryte organizmą žvalina ne tik kava
Neretai sakoma: „Ryte eime gerti kavos, bet ne todėl, kad noriu, o todėl, kad reikia...“. Be abejo, tai ironiškas, tačiau kartais labai arti teisybės esantis posakis. Daugelis žmonių taip ir gyvena; rytais geria tik kavos, nežinodami, kad yra ir kitų, labai naudingų bei organizmą žvalinančių gėrimų....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 13:26 Produktai, Kurie Padeda Iš Organizmo Pašalinti Skysčių Perteklių
Jei organizme kaupiasi skysčiai, teks vartoti šlapimo išsiskyrimą skatinančių vaistų ar preparatų. Tačiau, iš organizmo šalinant skysčių perteklių, naudinga iš pradžių pabandyti natūralias priemones.

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 21:35 Ar Nibiru jau atvyko?

2020 m. gruodžio mėn. mes savo skaitytojams pasakojome apie keistą reiškinį, nufilmuotą Kinijoje - objektą, panašų į apvalų debesį su neryškiais kraštais

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 20:41 „Pfizer“ direktorius neleidžiamas į Izraelį dėl ... skiepo neturėjimo

„Pfizer“ generalinis direktorius Albert Bourla atšaukė numatomą vizitą į Izraelį po to, kai paaiškėjo, kad jis nėra paskiepytas nuo koronaviruso, penktadienį pranešė N12

Skaityti daugiau

06.03.2021 laikas 16:36 Keptuvėje kepti ešeriai su lenkišku padažu iš kiaušinių

Ešerių gavau iš savo labai gerai pažįstamo žvejo ir ačiū jam už tai. Tada pradėjau galvoti, kad noriu pagaminti kažką visiškai naujo. Ir suradau vieną nuostabų padažą viename lenkiškame portale. Rezultatas gavosi puikus, tad dalinuosi ir su Jumis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau