Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 13

Saulėje pasirodė milžiniški skaičiai. NASA ruošiasi blogiausiam ir pradeda melstis

2020 m. rugpjūčio 11 d., stebėdamas Saulės vaizdus per SOHO NASA, aš radau milžinišką numerį 2. Iš pradžių beveik nekreipiau dėmesio į tai, nes negalėjau tuo patikėti, taip nebūna, rašo etdatabase.com.

konspirologija, mistika, saulė, ateiviai, skaičiai

konspirologija, mistika, saulė, ateiviai, skaičiai

konspirologija, mistika, saulė, ateiviai, skaičiai

Tačiau, dėl visa ko, pažiūrėjau svetainę ANGELNUBMER.ORG, kur rašoma, kad numeris 2 dažniausiai asocijuojasi su harmonija, pusiausvyra, dėmesiu ir meile. Kai šis numeris ateina pas jus, tai reiškia, kad turėtumėte labiau pasitikėti savo angelais. Turite tikėti visatoje egzistuojančiomis energijomis, kurios padės geriau suprasti daugelį dalykų jūsų gyvenime.

Tai akivaizdžiai turi prasmę – ateiviai stengiasi visiems, mūsų saulės sistemoje, nusiųsti harmonijos, pusiausvyros, dėmesio ir meilės žinią – rašo Scott C. Waring.

Paranormal komentaras: iš nuotraukų, kurias pateikė NASA EIT 171, SOHO, akys iš tikro šoka ant kaktos: to negali būti, niekada, nes taip nebūna. Nepaisant to, ji taip yra ir tai reikia, kažkaip paaiškinti.

Pirmasis paaiškinimas galimai, kad saulės sistemoje esantys dangaus kūnai, kokių tai „marsiečių“ yra sužymėti.

Antroji galima versija, prielaida, kad iliuminatai sėdi saulėje ir signalizuoja saviems. Todėl, akivaizdu, kad netrukus ant Saulės paviršiaus gali pasirodyti skaičius 3, tada 9, tada 911. Kai pranešimas bus visiškai perduotas, tai taps signalu, kai kuriems pasaulio įvykiams.

Trečias variantas – saulėje įsijungė atgalinis atskaitos laikmatis. Netrukus pasirodys 1, tada 0, tada saulė sprogs.

konspirologija, mistika, saulė, ateiviai, skaičiai

Ketvirtas variantas – prasideda gedimai Matricoje ir netrukus viskas bus kažkas panašaus į tai:

konspirologija, mistika, saulė, ateiviai, skaičiai

konspirologija, mistika, saulė, ateiviai, skaičiai

Tai yra tos versijos, kurios ateina į galvą. Tačiau jei rimtai pagalvojus, skaičiai, kuriuos mes žinome, kaip arabiškus, ir net, kai kurios abėcėlės raidės atsirado ne šiaip sau – jie kažką reiškia, tarsi aiškiai iliustruotu. Todėl, skaičius 2 akivaizdžiai turi tam tikrą paslėptą reikšmę, susijusią su magnetinių laukų formavimu, o Scotto versija, yra gana artima tiesai. 

Nors, be abejo, tai gali būti ir laikmatis, Matricos gedimas, todėl stebėkime toliau.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau