Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 8

Senosios Prancūzijos piramidės

Senoji piramidė Saint Andre buvo daugiau kaip 50 metrų aukščio, pagrindo perimetras – 200 metrų. Piramidė stovėjo į šiaurės rytus nuo Nicos. Manoma, kad ji pastatyta 4000 m.pr.me. Piramidė buvo svarbus istorinis Europos kontinento civilizacijos iki Romos imperijos ir krikščionybės atsiradimo liudijimas. Deja, nepaisant istorinės svarbos, 8-ajame dešimtmetyje piramidė buvo visiškai nugriauta, nes reikėjo atlaisvinti vietą automobilių magistralei.

Prancūzijos piramidės, piramidės, paslaptingi statiniai, Prancūzija

Senosios, Prancūzijos piramidės, piramidės, paslaptingi statiniai

Prancūzijoje, Langedoko-Rusijono provincijoje (koordinatės 42°28’30.56”N - 2°51’38.78”E), tiesiant didelę automagistralę, buvo rasta senovinė, aštuoniasdešimties metrų aukščio piramidė su taisyklingu kvadratiniu pagrindu. Piramidė rasta dar 1976 metais, tačiau visą tą laiką Prancūzijos valdžia slėpė informaciją apie šią piramidę. Ir nenuostabu; juk ėmus tyrinėti šį seną senovės paminklą, neišvengiamai iškilų j paviršių nauji faktai, atskleidžiantys visuomenei tiesą apie praeitį.

Šis visiškai unikalus statinys ne tik absoliučiai netelpa į šiuolaikinę istorijos ir geografijos versiją, bet ir tiesiogiai demaskuoja fejerišką oficialaus mokslo melą.

Ši 80 metrų aukščio piramidė yra Prancūzijos pietuose. Anot oficialios istorijos versijos, Prancūzijoje neturi būti piramidžių, jų nebuvo ten kam statyti. Bet palydovinėse nuotraukose ir nuotraukose nuo kelio, kuris eina pro šią piramidę, forma matyti visiškai aiškiai, nekyla jokių abejonių, kad ten būtų kažkokia kalva ar sopka.

Prancūzijos piramidės, piramidės, paslaptingi statiniai, Prancūzija

Apie Bosnijos piramides prie Visoko kaimo oficialus “mokslas” susidarė nuomonę, kad tai ne piramidės, o kalvos, nors jos ir pastatytos, naudojant labai kokybišką cementą; tai rodo mokslininkų tyrinėjimai.

Kaip gi taip, toks statinys Prancūzijos pietuose, o apie jį niekas nieko nežino? Kodėl?

Pertuso perėja (Col du Perthus) - tai perėjimas Pirėnuose automagistrale Prancūzijos ir Ispanijos pasienyje, tarp Rytinių Pirėnų regiono Langedok-Rusiljone ir Žirono provincija Katalonijoje. Didžiausias pakilimas yra 290 m aukštyje, tai viena iš žemiausių perėjų per Pirėnus, tai vakarinė Alberes kalnų masyvo siena.

Kitaip tariant, nutiesti kelią kitoje vietoje be tunelio per kalnų masyvą neįmanoma, tai labai brangu. O čia stovi ta piramidė! Nuversti ją su buldozeriais kainuoja beveik tiek pat, kaip tunelio per Pirėnus statyba kitoje vietoje. Ką gi daryti? Kaip tai ką? Primeluoti, kad ta piramidė visai ne piramidė, o statybinio šlamšto krūva. Ir pastatė ją kone vakar.

Prancūzijos piramidės, piramidės, paslaptingi statiniai, Prancūzija

“Piramidė buvo pastatyta 1974-1976 metais automagistralių A9 ir AP7 sandūroje. Tai architekto Rikardo Bofilo darbas. Ji skirta Katalonijai.”

Tačiau piramidė užnešta mažiausiai penkiasdešimties metrų žemės, smėlio ir molio sluoksniu iš pietrytinės pusės. Vis dėlto Prancūzijos valdžia bandė pateikti ją kaip kone naują statinį, kurį pastatė tie patys automobilių trasą tiesę statybininkai. Tačiau nepavyko. Būtent tai, kad piramidę iš rytinės pusės dengia 50 metrų storio reliktinio grunto sluoksnis, kalba apie jos senoviškumą. Nustatyti grunto amžių mokslininkams nieko nereiškia, bet to niekas nenori daryti. Savaime suprantama, kad pati piramidė yra senesnė už gruntą, kuriuo ji užversta. Jos amžių taip pat galima patikrinti, bet ir to, žinoma, niekas nedarys.

Iš pietryčių pusės piramidė užpilta 50 metrų storio senovinių uolienų sluoksniu, ant jų jau auga daugiametis miškas. Ir tai niekaip neprimena užpylimo šiuolaikine skalda ar panašiomis medžiagomis.

O mums su jumis siūlo patikėti tuo, kad architektas Rikardo Bofilas surinko šiukšles, likusias po kelio tiesimo, sudėjo į piramidės formos 80 metrų aukščio krūvą, užpylė ją, baigus statybą, penkiasdešimties metrų storio grunto sluoksniu iš pietrytinės pusės, o ant to grunto pasodino žolę ir laukinius medžius. Nuotraukose gerai matosi nauja statinio dalis iš raudonų plytų ir akmens, bet tik vienoje piramidės pusėje. Matyt, ta nauja dalis ir yra architekto Rikardo Bofilo darbas, bet tikrai ne visa piramidė!

Prancūzijos piramidės, piramidės, paslaptingi statiniai, Prancūzija

Pagal formą piramidė primena analogiškas piramides, rastas į šiaurę nuo Didžiosios kinų sienos. Iš viso Kinijoje rasta maždaug šimtas piramidžių. Kinai, kaip ir prancūzai, visaip stengiasi nutylėti šiuos artefaktus. Gali būti, kad jų tyrimas įneštų sumaišties į istoriją, nes šių statinių nestatė nei vieni, nei kiti.

Kaip ir visos piramidės, ji orientuota į kažkur. Vieta ta nustatyta ir ji iš pirmo žvilgsnio nesuprantama. Piramidė Le Perthus Prancūzijoje
orientuota į Siaurės Amerikos kontinentą, į Brendono miesto Kanadoje rajoną. Jos orientacija į tą tašką gali sugluminti. Tačiau publikacijose apie netikėtą ašigalių pasistūmimą, derinant Mėnulį prie Žemės orbitos prie maždaug 12 tūkstančių metų, pasakojama, kad čia buvo senasis geografinis Siaurės ašigalis iki to įvykio. Tą vietą nustatė mokslininkai ir daugybė tyrimų.

Senasis Siaurės ašigalis tada buvo netoli šiuolaikinio Brendono miesto Kanadoje (koordinatės - 50o šiaurės platumos ir 100o vakarų ilgumos). Netikėtai pasislinkus ašigaliams maždaug 4,5 tūkst. km, Žemė patyrė katastrofiškų pasekmių, pasislinko net vanduo ir dirvos visoje planetoje.

Galbūt jau tada stovėjusią Le Perthus piramidę iš pietryčių pusės ir nuo jūros pusės užklojo purvo srautai, kurių pasekmes mes dabar ir matome uolinių nuogulų pavidalu.

Prancūzijos teritorijoje yra ir kitų piramidžių, žinoma, ne tokių įspūdingų savo dydžiais, bet ir jos pamirštos, apleistos ir beveik sunaikintos laiko.

33 metrų piramidė Couhard pastatyta maždaug I amžiuje, valdant imperatoriui Vespasianui. Ji stovi senovinio nekropolio “Urnų laukas” rajone, esančiame Autun mieste. Mokslininkai mano, kad piramidė buvo paminklas palaidotiems romėnams, tačiau ant jos sienų rasta senovinių druidų simbolių. Tai rodo, kad piramidė yra keliais amžiais senesnė. Dabar piramidė pamažu yra, jos būklė - apverktina.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 22:03 D.Trumpas laimės ir pasaulis turės 5 metus, iki MEGA-meteorito smūgio

Visų pirma noriu pasakyti, kad D.Trumpas laimės rinkimus – tai yra besąlygiška. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar galite sėdėti namuose ir nebalsuoti. Bet, net jei ir tingi eiti į rinkimus, jis vis tiek laimės. Manau, kad tai savaime suprantamas dalykas,  - sakė p. Robertsonas.

...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 18:19 Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaugo nuo vėžio
Šis šarminio vandens receptas gali jums padėti, išsaugoti jūsų kūno sveikatą, jei negalėsite ar negalite nuolatos laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir išvengti vėžio...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 17:14 Močiutės įtrynimo tepalas nuo skausmo
Mano močiutė būdama 82 metų, neįsivaizdavo, kas yra sąnarių skausmas, kojų sunkumas, stuburo skausmai. O to priežastis – jos stebuklingas įtrynimo tepalas. Tikrai, geresnės priemonės, dar iki šiol neradau.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 15:29 Pagrindinis mirštančių santykių ženklas: meilė ir draugystė

Svarbiausias mirštančių santykių požymis – įtampa, kurią pradėjote jausti. Įtampą kuria kitas žmogus, o jūs nešate tą naštą. Kenčiate. Prisitaikote. Stengiatės tramdyti save, savo susierzinimą ar ašaras. Sulaikote lauk besiveržiančius žodžius, nes nenorite sunaikinti santykių. Jie jums vis ...

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau