Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Rugsėjo » 11

Tiesa apie antrąją galimybę ir tai, ar verta ją suteikti

(Paranormal) Žinau, kartais nėra jokios prasmės suteikti žmogui antrą šansą, kad jis vėl suteiktų mums skausmą. Kai kurie paprasčiausiai neverti antro šanso, kadangi jūs jau niekada negalėsite žvelgti į juos taip, kaip anksčiau. Tačiau ką daryti su tais, kurie yra to verti?

Ką daryti su situacijomis, kurių priežastimi tapo neišgijusios širdys, nepalankios aplinkybės ir netinkamas abiem partneriams laikas? Ką daryti su situacijomis, kai santykiai nutrūko, net nespėjus užbaigti pirmojo etapo?

Tikiu, kad jūsų vidinis balsas jums pakuždės, ar verti buvę santykiai antrojo šanso. Jeigu tarp jūsų daugiau nebėra emocinio ryšio, jūs apskritai net negalvosite apie antrus šansus. Bet jei širdis liko tam žmogui atvira, o jausmai jam iki šiol gyvi, tada, galbūt, galima būtų pamėginti iš naujo.

Kartais, prabėgus ne vieneriems metams, žmonės vis dar palieka vietos savo širdyse, kartais net to patys nesuvokdami.

Kartais, praėjus ne vieniems metams, žmonės gali atrodyti mums artimi kaip niekada anksčiau, juk dabar įgijote daugiau patirties, matote viską kur kas aiškiau. Dabar jau žinote tai, ko nežinojote tada, esate labiau susikaupę, gerokai labiau subrendę, jaučiatės komfortiškiau savo kūnuose. Jūs daugiau nelaukiate to pripažinimo, kurio laukėte tais laikais. Jūs nesistengiate pasikeisti vardan kito žmogaus. Nebijote naudotis galimybėmis, nesibaiminate prisipažinti kitam apie savo jausmus.

Judu abu tapote kitokiais ir šį kartą jūsų abiejų naujoms versijoms gali kažkas gautis.

Bėga metai ir visi tie žmonės, kuriuos sutinkate gyvenimo kelyje, padeda suvokti, kad kai kurie santykiai būna išties ypatingi. Dėl to mintyse ir sugrįžtate į tuos laikus, kai jautėtės gyvais ir laimingais, kai bendravimas su kitu žmogumi buvo paprastas ir lengvas.

Kai tarp jūsų būta ugnelės ir jums dėl to nereikėjo nuveikti nieko ypatingi, nes viskas buvo taip natūralu ir tikra. Tačiau viso to suvokimas ateina ne iš karto. Galbūt iš pradžių jums teks sutikti kelis jums netinkamus partnerius ir tik tada galėsite suprasti, kad ryšys su kažkuo iš praeities buvo išties ypatingas.

Antrieji šansai egzistuoja tam, kad turėtumėte galimybę dar kartą susipažinti su žmogumi, patikrinti, ar neužgeso tarp jūsų toji ugnelė, kad gautumėte daugiau laiko pažinti žmogų naujose aplinkybėse, kad galėtumėte geriau suprasti jūsų ryšio prigimtį ir nuraminti širdį, jeigu jūsų sąjunga išties nulemta likimo.

Jei Visata suteikia jums antrąjį šansą su žmogumi, kurio negalėjote pamiršti, galbūt Ji žino kažką tokio, ko nežinote jūs ir atėjo laikas ja pasikliauti,

Šaltinis

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau