Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Rugsėjo » 10

Silpni vyrai – būna ar nebūna?

(Paranormal) Moterys skirsto vyrus į stiprius ir silpnus. Kartą susimąsčiau, ką tai galėtų reikšti – silpnas ir stiprus? Kaip apibūdinti stiprų vyrą, kokie jo požymiai?

Realybėje kiekvienas žmogus yra kažkurioje srityje stiprus, o kažkurioje – silpnas. Visi turi skirtingų ypatumų ir skirtingų, individualių charakterio bruožų.

Pavyzdžiui, dėl mokslo pakvaišęs, idėjų pasaulyje sklandantis profesorius gali nesugebėti įkalti į sieną vinies, jis visiškai nesidomi šeimos buitimi ir finansiniais reikalais, paklūsta žmonai, kuri šeimininkauja namuose. Jis stiprus ar silpnas?

O kitas – šeimininkas savo namuose, valdingas chamas, reiklus, su niekuo nesiskaito ir nieko negerbia. Užtat moka pinigų užsidirbti. Jis stiprus ar silpnas?

Dar kitas – politikas iki kaulų smegenų, drąsiai kovoja su neteisinga valdžia. Moka baudas, periodiškai atsėdi už savo idėjas už grotų. Šeima ir vaikai – antrame plane. Jis stiprus ar silpnas vyras?

Kažkas prasigėrė ir yra visiškai patenkintas tokiu savo gyvenimu. Rėkauja, dominuoja namuose prie stalo, sugėrovų kompanijoje, muša kumščiais sau į krūtinę, įrodinėdamas, kad jis kietas vyrukas ir kad jo niekas nepalauš. Stiprus ar silpnas?

O štai – mamytės sūnelis be žmonos ir vaikų. Užtat turi stambų verslą, jis tikras verslo virtuozas. Draugai su juo skaitosi ir jį gerbia. O mamai jis – mylimas mažas berniukas. Jis stiprus ar silpnas vyriškis?

Oi, koks šitas geras, švelnutis, rūpestingas, dėmesingas! Greta jo moteris pasijaučia karaliene! Bet kurią moterį privers įsimylėti į jį. O pinigų uždirbti nesugeba. Jis silpnas ar stiprus?

Visi pateikti pavyzdžiai – realūs žmonės iš mano bendravimo rato. Aš taip ir nesupratau, koks vyras yra silpnas, o koks – stiprus.

Mes įpratę mąstyti štampais, šablonais, stereotipais, mums nė į galvą nešauna susimastyti, kokia tų nuvalkiotų šablonų prasmė. Protingas-kvailas, gražus-negražus, padorus-nepadorus – tai viskas, ką išstena apkvaitusios nuo stereotipų smegenys.

Esu tikra, kad pasaulyje nėra nieko absoliučiai vienareikšmiško. Į viską reikia žvelgti individualiai, panagrinėti kiekvieną žmogų įvairiais aspektais, surasti jame gerų bruožų, užuot užsiciklinus į trūkumus. Nes kai užsicikliname, štai tada ir apkvaišta smegenys nuo pasipylusių štampų, stereotipų, svetimų nuomonių. Geriau gyventi pagal principą: “Mano vyriškis man yra pats geriausias ir aš neturiu jokio noro jo su kuo nors lyginti”.

Jei nematuosite savo vyro svetimais ar savais šablonais, jūsų laimė taps žymiai gilesnė ir platesnė, nei tuo atveju, jei visą laiką darysitės į visas puses ir lyginsite saviškį su svetimais.

To ir norėčiau palinkėti – išsaugokite savo individualumą ir unikalumą.

Šaltinis

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau