Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 11

Skrandžiui padeda šaltalankiai

Su opa “susipažinau” seniai. Pirmas priepuolis nutiko, kai man buvo 21 metai. Nuo to laiko gyvenu su šia liga. Problemų buvo nemažai: ir dideli skausmai, ir ligoninėje teko pagulėti, ir begales visokių tyrimų iškęsti. Net prisiminti nesinori.

Kartą susilaužiau raktikaulį. Su vyru patekome į eismo avariją. Nuvežė į ligoninę, reikia daryti operaciją, bet dėl opos negalima.

Teko su didžiuliais skausmais daugiau kaip savaitę gulėti ligoninėje ir vartoti vaistus. Gydytojai bijojo, kad po narkozės gali būti paūmėjimas. Tą laiką prisimenu kaip baisų sapną. Nuolatiniai stiprūs skausmai, nuskausminamuosius vartojau saujomis, o kur dar injekcijos... Net nežinai, kaip išgyvenau.

Dabar labai saugau save. Jau supratau, kad, jei to nedarysiu pati, niekas manęs neapsaugos. Stengiuosi rūpintis savo sveikata. Juk niekas negali garantuoti, kad negausiu traumos, nesusirgsiu kokia nors rimta liga. Jei taip nutinka, tai lydinčios ligos beveik visada paūmėja, ir prasideda problemos. To neturi nutikti jokiu būdu. Kai buvau ligoninėje, šalia kone merdėjo pagyvenusi moteris. Jai buvo lūžęs klubo sąnarys, o dar cukrinis diabetas... Dėl diabeto po operacijos jai niekas negijo, prasidėjo pūliavimas. Dar nežinia kodėl ėmė
smarkiai didėti cukraus kiekis kraujyje, anksčiau jis buvo beveik normalus. Vargo moteris rimtai. Mane išrašė iš ligoninės, o ta moteris dar liko gydytis, nors į ligoninę pateko pusantro mėnesio anksčiau. Ir jokio pagerėjimo... Tai buvo pamoka man.

Dabar stengiuosi opos neerzinti. Pagal galimybes vartoju specialius vaistus, kurie labai ramina skrandį ir neleidžia opai paūmėti. Kartais net pamirštu, kad ji yra. Į gydytojus dėl šių reikalų nesikreipiau jau šimtą metų, į polikliniką išvis stengiuosi kuo rečiau vaikščioti.

Savo opą gydau šaltalankių lapais. Tas medis auga mano sodyboje. Kai sužinojau, kad naudingos ne tik šio medžio uogos, bet ir lapai, iškart ėmiau gydytis. Lapus džiovinu pati sodyboje palėpėje. Tai nesudėtinga, ir naudingą vaistą turiu visada po ranka. Štai ką aš darau - 1 valgomąjį šaukštą smulkintų džiovintų lapų užpilu 1 stikline vandens, dedu ant ugnies, užvirinu, paverdu 3 minutes. Paskui laikau 1 valandą, kad nusistovėtų, nukošiu ir geriu po pusę stiklinės prieš naktį. Gydausi kursais: mėnesį geriu, mėnesį ilsiuosi. Nedirginant skrandžio draudžiamais produktais ir gėrimais, opa nurimsta ir niekaip nepasireiškia. Man tai pavyksta.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 22:22 Patarimas, kaip nudažyti „žilus“ plaukus
Prieš trejus metus į koloristo Džeko Martino saloną atvyko klientė. Ji papasakojo, kad daugelį metų dažė žilus plaukus kaštonine spalva namų sąlygomis kas 3-4 savaites, bet dabar išėjo į pensiją , daug laiko praleidžia gamtoje ir nenori praleisti daug laiko bedažydama plaukus. „Ar jūs galite man pad...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:32 Biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus apie mityba
Biomedicinos mokslų daktaras, be galo charizmatiškas pašnekovas, ypatingos energijos žmogus Algirdas Amšiejus. Apie medų, mėsą, produktų dermes ir gyvenimo būdą, kurį kasdien sau susikuriame kiekvienas, pasikasdamas šaukštu. Algirdas sako, kad reikia valgyti viską ir yra kategoriškas prieš visas tas...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 20:12 Dilgėlių ir džiovintų ežiuolių arbata stiprina vaikų organizmo imunitetą

Geležies trūkumas vaikų organizme gali sukelti apatiją, dėmesio pablogėjimą, anemiją, imuniteto pablogėjimą.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 19:49 Abrikosų vaisiai stiprina sveikatą ir padeda įveikti daug sunkių negalavimų
Abrikosai gali padėti atsikratyti daugelio sunkių negalavimų, pailginti gyvenimą. Pavyzdžiui, dauguma Pakistano Hunzos slėnio gyventojų, kurie valgo daug abrikosų, yra ilgaamžiai. Vidutinė jų gyvenimo trukmė yra 90 metų, bet dauguma sulaukia ir 100-120 metų....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 18:59 Gamta gydo: nervus, atipinius simptomus, pilvo pūtimą, sąnarių skausmą

Trišakio nervo peršalimo neuralgija. Kai tik prisimenu, net krūpteliu. Stiprių skausmų priepuolius, kai atrodo, kad visas pasaulis nebemielas, teko patirti ir man Priežastis - stiprus peršalimas: perpūtė maršrutiniame taksi per karštį.

...

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 17:55 Labai neįprastas NSO skrido virš Šiaurės Vokietijos ir Olandijos

Ankstų rugsėjo 22 dienos rytą Europos kosmoso agentūros kameros aptiko kažką stulbinančio ir neįprasto. Tačiau ESA greitai pateikė paaiškinimą, kas nutiko, ir tikina, kad tai tik meteoritas. Ar kada nors jūs matėte “akmenį iš kosmoso“, kuris skrieja virš horizonto, po to vėl įgyja auk...

Skaityti daugiau