Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 28

Kodėl mergina draugauja su buvusiu partneriu?

Bendravimas būtinas visiems. Kiekviena mergina palaiko ryšius su tais, kuriuos pažįsta ir džiaugiasi galėdama tai daryti. Jos partneris gali apie žinoti, su kuo ji bendrauja, ir tam neprieštarauti. Tačiau jis tikrai ne visais atvejais bus dėl to ramus. Pavyzdžiui, jis suabejos savo širdies damos bendravimu su buvusiu partneriu. Tiesą sakant, toks merginos elgesys turi tam tikrų paaiškinimų. Priežastys gali būti net kelios.

Nežinomybės baimė

Išsiskyrusi su partneriu ar nutraukusi santuoką moteris netenka ne tik gero draugo, bet ir atramos sunkiose gyvenimo situacijose. Ji jaučiasi tarsi sala vidury kunkuliuojančio vandenyno, nes jai vienai tenka spręsti įvairiausius sunkumus. Priežastis ta, kad pasibaigus santykiams dominuoja emocijos, todėl jai sunku įvertinti savo jėgas ir gebėjimus.

Manipuliavimas

Kai kurios moterys palaiko ryšius su buvusiais vyrais, kad galėtų jais manipuliuoti. Kartais jos tiesiog nenori prarasti savo partnerio net ir po išsiskyrimo, nes jaučiasi vienišos. Tačiau buvęs partneris šios problemos neišspręs, jis tik pagilins moters vienatvę. Jo buvimas visada primins moteriai, kad ji daugiau nebėra su juo. Dar blogiau būna, kai vienas iš jų vis dar kitam jaučia gilius jausmus. Tada tokia draugystė virsta tikru jųdviejų skausmu.

Šaltakraujiškumas

Kai kurioms asmenybėms nesvetimas šaltakraujiškas elgesys, net jei iš to jie gauna tik minimalią naudą. Tokie žmonės stengiasi išpešti kuo daugiau naudos iš „mirusių“ santykių, nesvarbu, ar tai būtų finansinė parama, dovanos, ar tiesiog noras neprarasti įtakos bendriems draugams, vaikams ar naminiams gyvūnams. Tokios draugystės neturi jokių šansų išlikti.

Malonumas

Yra moterų, kurios nori su visais palaikyti gerus santykius. Jos padarys viską, kad išvengtų nemalonių situacijų ir jaustųsi patogiai. Todėl joms lengviau pereiti nuo romantiškų santykių prie draugystės, nors tokia draugystė ilgai netrunka.

Šeimos narių ir draugų norai

Kartais mylintys šeimos nariai ir bičiuliai verčia moteris palaikyti su buvusiuoju ryšį po išsiskyrimo. Tokiu atveju geriausia išeitis dažniausiai būna visiškas išsiskyrimas.

Meilė

Jei vienas partneris nusprendė išsiskirti, o kitas vis dar myli, pastarajam geriau susitaikyti su esama realybe. Iš pradžių bus skaudu, bet reikia išmokti gyventi ir judėti pirmyn.

Abejingumas

Išsiskyrimas įvyksta be sielvarto, kai moters nebetraukia buvęs vyras, kai ji jam nejaučia aistros. Todėl logiška, kad pora lieka draugais. Būtent dėl tokių priežasčių mergina nori bendrauti su buvusiu partneriu. Ji tiesiog negali nustoti to daryti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau