Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 19

4 priežastys, kodėl negalite pamiršti savo buvusio vaikino

4 priežastys, kodėl negalite pamiršti savo buvusio vaikino

Išsiskyrimas su partneriu ne visada vyksta sklandžiai. Net jei santykiai jau seniai baigėsi, gali būti sunku juos paleisti. Kokie spąstai trukdo jums susitaikyti ir atsiverti naujiems potyriams?

Daugelis žmonių iš pirmų lūpų žino, kaip skausminga gali būti išsiskirti su partneriu. Net jei laikomės ekspertų patarimų, atgauti pusiausvyrą gali užtrukti kur kas ilgiau, nei manėme. Deja, nėra formulės, kaip apskaičiuoti, kiek laiko prireiks skausmingam išsiskyrimui įveikti.

Žurnale "Journal of Positive Psychology" paskelbti tyrimo rezultatai rodo, kad daugumai žmonių užtenka trijų mėnesių, kad pamirštų buvusį partnerį. Tačiau, remiantis kitais duomenimis, pusantrų metų yra minimalus laikas, per kurį galima įveikti save. Šie skaičiai tėra statistiniai duomenys ir vargu ar padės tiksliai nustatyti, kiek laiko reikia jūsų atveju.

Atsigauti po nesėkmingo išsiskyrimo gali prireikti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Nesvarbu, ar tai buvo trumpas romanas, ar ilgalaikiai santykiai. Kaip greitai atsigausime, priklauso nuo mūsų pačių. Kas jums trukdo atleisti ir kaip galite greičiau susitvarkyti su savo jausmais?

Tragedijos mastas yra perdėtas

Išsiskyrimas turi neigiamų pasekmių. Tačiau jos ne visada yra tokios didelės, kaip mano pati mergina. Ji gali su savimi nesusitvarkyti bei nusiteikti negatyviai.

Tokiu atveju jos nuotaika dažnai būna labai prasta. Esant tokiai situacijai ji į viską reaguoja labai audringai ir jautriai.

Savęs graužimas

Mergina gali kaltinti save dėl to, kas atsitiko bei manyti, kad tai įvyko dėl jos kaltės. Ji pati ima ieškoti savyje trūkumų, ydų, randa jų ir į juos sutelkia visą savo dėmesį.

Dėl to ji ne tik pati ima viską suvokti neadekvačiai. Mergina ima matyti iškreiptą realybę. Ir tai visada trukdo jai atsigauti po artimų santykių iširimo.

4 priežastys, kodėl negalite pamiršti savo buvusio vaikino

Atsisakymas pripažinti tikrovę

Tokiu atveju moteris nejaučia santykių pilnatvės jausmo. Ji mano, kad išsiskyrimas yra laikinas ir kad netrukus vėl galės gyventi su savo partneriu. Ji gyvena ta mintimi, net nebando susitaikyti su mintimi, kad jau viskas baigėsi. Mergina atsisako užmegzti naujas pažintis, nesugeba prisitaikyti prie naujo gyvenimo būdo. Buvęs vaikinas užima visas jos mintis.

Savo tapatybės praradimas

Taip gali nutikti, jei moteris bent kartą per daug jautriai paniro į santykius ir patį vyrą ėmė per daug dievinti. Ji tokiu atveju atsiduoda jam visa savo siela, pamiršta savo pomėgius bei savirealizaciją.

Esant tokiai situacijai po išsiskyrimo, ji nebeturi jokios veiklos ar pomėgių. Ji negali atsiriboti nuo savo išgyvenimų, todėl pasineria į juos bei jais gyvena.

Visi šie aspektai turi būti pašalinti, su jais turi būti dirbama kiekvieną dieną. Tuomet prisiminimai apie buvusį vaikiną lieka tolimoje praeityje.

Patarimas: domėkitės nuomonėmis, su kuriomis dar nesutinkate.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau