Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 25

Kodėl jūsų žmona paliko jus dėl kito?

Kodėl jūsų žmona paliko jus dėl kito?

Santykių krizės yra gana dažnas reiškinys ir gali įvykti bet kuriuo poros gyvenimo etapu. Kartais tokios situacijos perauga į kažką globalesnio - skyrybas, nes vieno iš partnerių jausmai blėsta. Dažnai skyrybų iniciatorė būna moteris, kuri nėra patenkinta santykiais.

Kai paaiškėja, kad žmona iškeitė savo vyrą į kitą, vyrą ištinka tikras krachas. Juk niekas nenori net pagalvoti, kad jo moteris galėtų būti laiminga su kitu. Dauguma vyrų nepastebi santykiuose esančių sunkumų. Iš to kyla nesusipratimas: viskas buvo gerai, bet žmona apgavo ir išėjo pas kitą. Kodėl? Verta išsiaiškinti dažniausiai pasitaikančias priežastis, kodėl moteris paliko vyrą.

  • Jis yra despotas, kuris neatsižvelgia į jos nuomonę. Tokiu atveju reikia atvirai pasikalbėti su gyvenimo drauge, paaiškinti jai, kad seniai supratote visas klaidas, ir įrodyti, kad galite ištaisyti padėtį. Tai galima padaryti ir vengiant asmeninio pokalbio, padedant draugams ar giminaičiams. Turėtumėte nuoširdžiai atsiprašyti už tai, kad praeityje varžėte jos laisvę. Žmoną reikėtų nuraminti, kad jos vyras pasikeitė. Nereikia skubinti įvykių, bet elkitės tvarkingai, savo veiksmais įrodydami, kad esate rimtai nusiteikę. Pradėkite skirti jai daugiau dėmesio ir rūpintis ja, būkite atlaidesnis.
  • Meilės trūkumas. Čia pokyčiai bus dar dramatiškesni. Norėdamas susigrąžinti žmoną, turi pasikeisti ne tik viduje, bet ir išorėje. Užsiimkite savimi: pakeiskite šukuoseną, drabužių stilių, kvepalus. Sugalvokite naują pomėgį, pageidautina, kad juo susidomėtų ir moteris. Pakeiskite kai kuriuos pasaulėžiūros aspektus ir vėl pradėkite siekti moters.
  • Monotonija ir ryškių emocijų stoka. Paprastai tariant, santykiai paskendę rutinoje. Vyras nerodo iniciatyvos, nerengia pasimatymų, nuolat reiškia pretenzijas ir tapo visiškai neromantiškas. Tada horizonte pasirodo kitas vyras, kuris moteriai suteikia tai, ko jai trūko santuokoje. Ji pasiduoda viliojančioms perspektyvoms, nematydama buvusios sąjungos raidos, ir išeina pasitikti naujų potyrių.

Yra daugybė priežasčių, kodėl žmona tave metė dėl kito. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos ir konkrečių santykių. Bet kuriuo atveju, norėdami suprasti, kodėl taip atsitiko, turite giliai išanalizuoti viską, kas vyko poroje. Jei norite vėl sugrįžti kartu, pagrindinis patarimas - laikas pradėti keistis, tačiau kokiu aspektu, turite nuspręsti pats.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau