Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 29

Smarkus Sniegas Himalajuose Užblokavo 1,5 tūkstančius Turistų

Smarkus sniegas Himalajuose užblokavo 1,5 tūkstančio turist Himalajuose, penktadienį, gruodžio 27 d., užklupęs smarkus sniegas, uždarė kelių eismą kalnuose. Tenai buvę įkalinti daugiau nei 1,5 tūkstančio turistų iš įvairių šalių. Žmonės buvo evakuojami Indijos kariuomenės, rašo „Times of India“.

Apie 300 taksi ir mikroautobusų, gabenančius turistus, negalėjo važiuoti kalnų keliu Himalajuose 3,6 tūkst. metrų aukštyje, dėl didžiulių ledo ir sniego sankaupų bei prasto matomumo. Temperatūra pūgos metu nukrito iki 2 ° C.

Orai, stichinės nelaimės, turistai, Himalajai, snygis

Netoli sienos su Kinija dislokuotos Indijos kariuomenės pajėgos padėjo turistams išvykti apsnigtais keliais ir nuvežti juos į netoliese esančias karines stovyklas ir gyvenvietes.

Evakuoti piliečiai, tarp kurių buvo vaikų ir pagyvenusių žmonių, buvo aprūpinti maistu, pastoge, šiltais drabužiais ir vaistais.

Armijos kasimo mašinos ir buldozeriai dirbo valydami sniegą ir atstatydami ryšius. Evakuacijos procesas tęsis tol, kol visi turistai grįš į valstybės sostinę – Gangtoko miestą.

Valdžia nepraneša, ar artimiausiomis dienomis bus išduoti leidimai keliauti Sikimo kalnų keliais. Oras išlieka nepakitęs, meteorologai prognozuoja naujų snygių.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.02.2020 laikas 09:15 Kovos būdas su antro tipo HERPES virusu

Yra toks nemalonus gamtos kūrinėlis, kurį medikai vadina antro tipo herpes virusu, plintančiu ir  negerumus sukeliančiu žmogaus genitalijų srityje. Įprastai virusas “miega” kažkur stuburo smegenyse, bet kartais dėl peršalimo ar streso hormonų “nubunda” ir keliauja lin...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 23:05 Natūralus gėrimas, kaip išvengti cistito

Taigi, kaip galima užkirsti kelią ir pabandyti natūraliu išsigydyti cistitą? Dėl natūraliu būdu norintiems įveikti cistitą, ypač jei mes kenčiame chroniškai, turime vengti kai kurių maisto produktų ir įpročių.

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 21:14 Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą.

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau